|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Noče jesti kašic
13.12.2004 18:06:05   
rakec
Naš malček bo star 5 mesecev. Je zelo velik in močan, a ne debel. Dojim ga 6 krat dnevno. Pri uvajanju goste hrane imam težave. Noče odpret ust. Poskusila sem vse (sadje, zelenjavo, žitarice). Če mu dam cel kos sadja, ga gloda (ima že dva zobka), liže in sesa, kašic pa ne mara. Mleka imam dovolj. Kdaj bo pa moral začet jesti? Kako nama bo to uspelo? Mleko ima pač zelo rad.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Noče jesti kašic
13.12.2004 18:14:59   
Jančika_
Saj se še ne mudi. Ko bo pripravljen, bo že kaj pojedel. Očitno mu nič ne manjka. Jaz nameravam 6 mesecev samo dojiti, potem pa počasi dalje.

(odgovor članu rakec)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Noče jesti kašic
13.12.2004 18:16:04   
Jančika_
Saj se še ne mudi. Ko bo pripravljen, bo že kaj pojedel. Očitno mu nič ne manjka. Jaz nameravam 6 mesecev samo dojiti, potem pa počasi dalje.

(odgovor članu rakec)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Noče jesti kašic
13.12.2004 18:18:14   
Jančika_
Ups, ni bil namen dvakrat vpisat:ups::ups::ups:...se opravičujem.

(odgovor članu rakec)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Noče jesti kašic
13.12.2004 18:48:10   
Gina
Naš je star 7 mesecev, pa so me punce na RR pomirile, da to ni nič hudega. Noče sadja, ne zelenjave. Jaz mu dam v roke krompir ali kruh ali piškot. Drugega ne mara. Pa v flašo mu dan rižko ali hipovo kašo za zmešat z vodo. Ne je skute, mesa, ne sadnih sokov, včeraj sem pa ugotovila, da je monte (ampak samo od očita) Ko zagleda mene ima pogojni refleks na joško ali flašo - tako je in ga bo že minilo. LP:)

(odgovor članu rakec)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Noče jesti kašic
13.12.2004 21:53:39   
frutka_
Mislim, da ga ni potrebno siliti. Malo še počakaj ter poskusi spet čez nekaj časa. Mojemu malemu sem začela dodajati pri 4,5 mesecih in je sprva malo jedel. Na kašice je postal čisto mahnjen, vendar samo na sadne, zelenjavnih niti povohati ni hotel. No, danes sem mu pripravila kuhan krompir in korenček in je zmazal!!!Full sem bila vesela. Toda tudi vmes ni hotel poskusiti ničesar zelenjavnega, niti bučk, niti krompirčka...v glavnem ničesar.
Morda še ni pripravljen. Če imaš mleko ga kar pristavljaj še naprej toda vseeno tu in tam poskusi z žličko, da mu ne bo čisto tuja.
Saj še je majhen. Kar počakajta še malo. Imaš tako fino malo žličko? aventove so zelo fine. Staneta pa dve v paketu tisoč.

(odgovor članu rakec)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Noče jesti kašic
13.12.2004 22:16:30   
puri
Rakec,
gotovo še ni pripravljen! Meni je babca rekla,da je pripravljen,ko nas začne opazovati,ko sami jemo in ko odpre usta,ko se mu približamo z žličko!

Jaz sem prvemu začela dajat šele pri 6-ih mesecih in en teden,do takrat pa je jedel samo pri meni,razen kakšen sadje sem mu dala za polizat, samo toliko,da je spoznaval različne okuse!

Ne skrbi,ko bo pripravljen,bo že začel,sicer ima pa najmanj en mesec še časa!

LP:rozica:

(odgovor članu rakec)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Noče jesti kašic
13.12.2004 22:50:40   
Pepa-2
No pa se še jaz razpišem. Polnih 6 mesecev smo se samo dojili, nato smo pa začeli s korenčkom, pa krompirčkom,... Po nekaj dnevih smo ugotovili, kako se požre in potem tri tedne pridno papcali. Zelo lepo... Nato pa nismo hoteli več odpreti ust. Pa smo se spet samo dojili več kot en mesec. Poskušala sem mu dati tudi tisto hrano, ki jo je prej oboževal, pa nič. Sedaj spet cca. 10 dni pridno jemo in se še seveda dojimo. Kako bo naprej, pa ne vem...
Se opravičujem tistim, ki jim gre pisanje v množini na živce, meni je tako ljubše.:)-

(odgovor članu rakec)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Noče jesti kašic
13.12.2004 23:55:44   
Gina
Frutka, jaz pa še nisem videla plastičnih žličk od aventa, pa bi jih imela. Kje jih pa prodajajo? LP:)

(odgovor članu rakec)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Noče jesti kašic
14.12.2004 18:58:15   
frutka_
Aventove prodajajo v Intersparu kjer so od mariborskih trgovin z otr. opremo najcenejše.
Res so fine, ker so majhne in malček ne rabi "zazijati" za hrano. Morda poskusita!

(odgovor članu rakec)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Noče jesti kašic
15.12.2004 10:50:13   
čokoladica
Imam dva fantka in pri obeh sem začela dodajati pri šestih mesecih.
Moj nasvet:če sedaj odklanja,pač še malo počakaj.Poglavitno je,da v redu napreduje.
Lepo vaju pozdravljam!

(odgovor članu rakec)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?