|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 15:38:31   
total
Punca,kolk si pa ti že nickov zamenjala.....user posted image ,in če je res tako pr vas doma pol si prav naredila.....sam oprosti,men si se zdela prej ko si bila Gorazdova,še med nosečnostjo tako srečna z tvojim fantom,a je bila to sam igra al kako zdaj to??? Res ne razumem tale preobrat....???

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 15:40:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Angel_Rebelde

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Jaz ti pa verjamem toliko, kot če bi mi kdo zdajle rekel, da Jezus Kristus pride na kosilo.
Vidva še dolgo, dolgo ne bosta odrasla.In čisto nič se mi ne smiliš, samo otrok je bogi.


Zakaj bi se komu smilila, ČE SEM PA SREČNA TAKO IN MOJ SIN..

In, jaz sem bivša Gorazdova..

Sem pričakovala pljuvanje user posted image


Ktera je anonimna bi že morala vedeti? Tista, ki se dela zelo prijazno po drugi strani pauser posted image . Si mogoče mislila, da ti stoji ob straniuser posted image Zelo prijazna stara rr-jevka, vendar na taki temi VEDNO anonimnauser posted image
No tukajle pa bivša Čipka misli name.Kako si prozorna, za bruhat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 15:40:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: total

Punca,kolk si pa ti že nickov zamenjala.....user posted image ,in če je res tako pr vas doma pol si prav naredila.....sam oprosti,men si se zdela prej ko si bila Gorazdova,še med nosečnostjo tako srečna z tvojim fantom,a je bila to sam igra al kako zdaj to??? Res ne razumem tale preobrat....???


Najprej sta bila srečna, potem je šla vstran od njega, je spremenila nick, potem sta bila spet skupaj, je zopet spremenila nick, potem ji ni bilo všeč, da ji je kdo rekel kaj bolj ostrega, je spet spremenila nick, potem je zopet nazaj prišla in pred nedavnim zopet spremenila nick???

Ah ja.

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 15:41:37   
Strawberrie Cherrie
Draga angel_rebelde, jaz te enostavno ne razumem. user posted image user posted image user posted image
Bolj ko razmišljam, bolj mi ni jasno.
user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 15:42:19   
spacey
IZVIRNO SPOROČILO: Angel_Rebelde

Hvala vsem, ker ste mi odprli oči user posted image

Veš koliko krat smo ti jih že, pa še nisi spregledala..


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 15:45:10   
total
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: total

Punca,kolk si pa ti že nickov zamenjala.....user posted image ,in če je res tako pr vas doma pol si prav naredila.....sam oprosti,men si se zdela prej ko si bila Gorazdova,še med nosečnostjo tako srečna z tvojim fantom,a je bila to sam igra al kako zdaj to??? Res ne razumem tale preobrat....???


Najprej sta bila srečna, potem je šla vstran od njega, je spremenila nick, potem sta bila spet skupaj, je zopet spremenila nick, potem ji ni bilo všeč, da ji je kdo rekel kaj bolj ostrega, je spet spremenila nick, potem je zopet nazaj prišla in pred nedavnim zopet spremenila nick???

Ah ja.



A tako.....katastrofa.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 15:48:24   
fragola99
Men pa ni jasno, da se odločiš, da boš imela otroka s takim človekom!!! Saj je bil že prej takšen, ane? Bogi otroček. Očitno tudi mamica nima vse pospravljeno!

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 15:52:38   
Anonimen
Kako lepo je biti anonimen, tudi jaz bi bila, ampak stojim za svojimi besedami, pa če so žaljivke, ali lepe besede, ....

Kind Lady, se zelo motiš... Nisem se počutila odrinjene, ker forum in zasebno življenje sploh ni ista stvar..

Nick sem spremenila, kr nick Yankee je bil od partnerja, meni pa gre na živce ta nick - zato tudi sprememba.

Saj vem, ene ne razumete, ene ne verjamete.. Ampak čas bo pokazal, da znam biti vztrajna, in tako kot rečem, tudi bo.
Lahko bi ga že danes sprejela nazaj, ko je prišel sem k meni po stvari, pa nisem.. Zato, ker nimam volje več.. Ko sem sama z malim, mi je zelo fajn.. Paše mi takšno življenje, biti mati samohranilka, brez partnerja, ki misli na svojo rit...

A, če bi pisala pod anonimno, bi vse ploskale, ker sem pa to jaz, pa je hudič v strehi. No, ja.. user posted image

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 15:55:48   
Strawberrie Cherrie
Aha, zdaj pa razumem.
Hočeš, da ti ploskamo?
Ja potem pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 15:55:58   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: total

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: total

Punca,kolk si pa ti že nickov zamenjala.....user posted image ,in če je res tako pr vas doma pol si prav naredila.....sam oprosti,men si se zdela prej ko si bila Gorazdova,še med nosečnostjo tako srečna z tvojim fantom,a je bila to sam igra al kako zdaj to??? Res ne razumem tale preobrat....???


Najprej sta bila srečna, potem je šla vstran od njega, je spremenila nick, potem sta bila spet skupaj, je zopet spremenila nick, potem ji ni bilo všeč, da ji je kdo rekel kaj bolj ostrega, je spet spremenila nick, potem je zopet nazaj prišla in pred nedavnim zopet spremenila nick???

Ah ja.



A tako.....katastrofa.


Ja ma to je res katastrofa, oprosti samo ta dejanja so prav pubertetniška!

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 16:01:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

Aha, zdaj pa razumem.
Hočeš, da ti ploskamo?
Ja potem pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ne, ne želim tega.

Pa, kaj ni forum zato, da izlivamo svoja čustva, težave? Očitno zame ne. No fajn.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 16:04:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

IZVIRNO SPOROČILO: total

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: total

Punca,kolk si pa ti že nickov zamenjala.....user posted image ,in če je res tako pr vas doma pol si prav naredila.....sam oprosti,men si se zdela prej ko si bila Gorazdova,še med nosečnostjo tako srečna z tvojim fantom,a je bila to sam igra al kako zdaj to??? Res ne razumem tale preobrat....???


Najprej sta bila srečna, potem je šla vstran od njega, je spremenila nick, potem sta bila spet skupaj, je zopet spremenila nick, potem ji ni bilo všeč, da ji je kdo rekel kaj bolj ostrega, je spet spremenila nick, potem je zopet nazaj prišla in pred nedavnim zopet spremenila nick???

Ah ja.



A tako.....katastrofa.


Ja ma to je res katastrofa, oprosti samo ta dejanja so prav pubertetniška!



So še marsikateri uporabniki, ki spreminjajo nicke kot po tekočem traku, pa so preko 30 let stari.. Puberteta user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu fragola)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 16:09:04   
Anonimen
Bogi otrok s takimi budalami.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 16:09:10   
Anonimen
No, vidiš kakšna si.Ker nisi dobila tistega kar si pričakovala, boš pa zdaj druge žalila.Nasplošno je tako z ženskami, ki živijo v nasilju.Ko jim nekdo hoče pomagati, morda včasih bolj na trdo, se s tem ne strinjajo in postanejo maščevalne.Tukaj se je dosti ljudi trudilo, da bi ti pomagalo, pa nisi sprejela.Ne vem, kaj bi zdaj rada? Žalila?
Imaš pa eno olajševalno okoliščino, si namreč mlada, ker je dosti takšnih, ki so enkrat starejše od tebe, pa ne naredijo nič, da otroke rešijo nasilja.Žalostno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 16:18:40   
mika
jaz pa ne razumem, zakaj tak napad na A_Ruser posted image  a je kateri od vas kaj vzela, ko se je vračala k partnerju. vidim da se VAM je ZAHVALILA, ker ste ji odprle oči.

žal nekater ženske, delajo napake vedno znova in znova, ampak ni nujno, da jih enkrat ne bo izučilo. bolje pozneje kot nikoli.

A_R, vse dobro vama  želim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 16:20:47   
baguSka
Pa, kaj ni forum zato, da izlivamo svoja čustva, težave? Očitno zame ne. No fajn.


Je ja. Tud zato, ce tebi to pase.. Ce ti odgovarja, da zlivas tukaj svoja custva, potem kar. Nihce ti ne brani! Vsak forum jemlje po svoje.. Moras pa vedet, da ima vsak svoj razlog zakaj je tukaj gor in nima vsak enakega namena. Torej ce ti uporabljas forum za custveni izliv, nekdo drug pa ne, ne smes bit razocarana. Nekateri smo gor samo zato da smetimo :)), nekateri so gor samo zato ker jim je dolgcas in radi zalijo, nekateri so gor zato, ker forum jemljejo zelo osebno, nekateri so gor zato, ker iscejo nove izkusnje, nekateri so gor zato ker radi berejo, nekateri pisejo, nekateri pomagajo, nekateri socustvujejo itd itd itd... In ce si nekdo drug poda svoje mnenje, ki tebi glih ne lezi na dusi, se s tem nikakor nebi smela obremenjevat, ampak dat na ignore!!! To bi se mogla naucit... In ne samo na forumu, ampak na splosno v lajfu! Ne jemlji si k srcu vsega... In predvsem - ne jemlji foruma osebno, ker mislim da ni tvoj najboljsi prijatelj... Edino ce se motim!?

Se pa vsekakor strinjam, da znajo bit kdaj kaksne pripombe zlo ostre. Sploh iz nekaterih ust, ko najmanj pricakujes oz iz ust, ko majo doma najmanj poslihtano.. Pa kaj ces zdej!? Ni druge kot dat na ignore. Tko pac je.

In to pravim zdele cist vsem puncam, ki si take pripombe vzamete tako k srcu!!! Dajte no bit mal bolj samozavestne in si naredte en tak svoj oklep okol sebe, da vas ne bo vsaka stvar tako prizadela.
 
In se to: to je bilo zgolj dobronamerno napisano in nikakor cinicno, da si ne bo katera od obcutljivih mogoce prevec vzela k srcu!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 16:21:31   
baguSka
Bravo mika.user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 16:24:56   
Anonimen
Joj kaj berem. Pa ti se imaš za zrelo žensko? Zrela ženska tega ne bi delala, se ne bi tako obnašala.

Punca, to je pa tako, ko otroka izsiliš, potem pa čakaš, da te bo partner po rokah nosil, pa preživljal. Ja, če me ne bo država, me bo pa on, ta ki ga je zaplodil. Joj kok si ti bolna ej.

Pa mislim, da bi bilo več miru v tvojem življenju, če bi imela kakršnokoli skrb. Poglej, jaz sem danes vstala že ob 7-ih, skuhala dragemu kavo, potem sem dala stroj cunj prat, potem sem šla domov k očetu in mami. Sem tam pojedla, potem sem šla lepo v trgovino, kupila hrano za skuhat, prišla domov, naredila vse za kosilo, zdaj se peče. Tačas, ko se kuha, lepo likam. In potem imam doma dragega, skupaj bova pojedla. Pospravila bom posodo, posesala stanovanje in bova šla k njegovim na obisk in potem še k mojim, da greva na sprehod s psico. Kako lepo imam zapolnjen dan.
Ti ga pa ne moreš frajla smrkasta imet, ker ti je vse prinešeno k nosu, povrh vsega zahtevaš od partnerja, da ti da denar. A tvoji dohodki so pa za kavice pa cigarete? user posted image

Punca zlata, življenje je težko, ti si ga pa sama delaš še težjega s svojimi izpadi, ker misliš, da vse znaš in vse misliš.

Jaz sem pa še vedno punca, ki živi na svojem, svoje dohodke imam, živiva dostojno življenje, otroka sva si želela, marsikaj potrpela in zdaj ga čakava.
OBA GA ČAKAVA. In veva, da bo življenje se še bolj obrnilo na glavo, ko bo user posted image .

Kaj pa ti? Imaš otroka. In kaj še? No, kaj?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 16:26:46   
Anonimen
Aja, pa ploskat ti mormo, da bo tvoj ego napolnjen in izpopolnjen.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bogi oče tvojega otroka.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 16:35:36   
Anonimen
Taly srce a si ti kej spila dnsuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 16:37:55   
Anonimen
Ne, zakaj??? Povem realno resnico. Kot ponavadi.
Pa tud hormoni me ne dajejo, brez skrbi.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 16:42:37   
Anonimen
Mika, se strinjam, sploh ne vem, v čem je poanta tule. In strinjam se tudi s Karin, ker tele Taly pa sploh ne štekam in me tudi niti malo nima, da bi jo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 16:43:56   
baguSka
Matr Taly.. ti pa si ena superwoman!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 16:44:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Mika, se strinjam, sploh ne vem, v čem je poanta tule. In strinjam se tudi s Karin, ker tele Taly pa sploh ne štekam in me tudi niti malo nima, da bi jo.


Tud ni treba. BS. Ne bom jokala.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 16:45:07   
StBarbara
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Mika, se strinjam, sploh ne vem, v čem je poanta tule.


Enako; bolj berem manj mi je jasno user posted image

Ta punca je nova tu, saj ima 300 objav...user posted image

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?