|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   3 mesečnik
5.11.2007 21:31:15   
anita1984
zanima me, ali je to vredu, da se že poskuša vstati???
ko je v ležalki že sama dviguje glavo in noge hkrati.prav tako ko jo držim na rokah.

hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 3 mesečnik
5.11.2007 21:42:59   
ThinkPink
Moja skoraj 3m user posted image  tudi! Je že kar nevarno malo puščati samo v jajčki, ker se že prav zaguga, ko se skuša "vstati".

(odgovor članu anita1984)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 3 mesečnik
5.11.2007 22:03:23   
Naja30
Je normalno, ja. Moja se je tudi hotla dvigovat in je treba pazit, da ne pade npr. z lupinco vred na tla. Seveda pa ga ne smeš spodbujat h dvigovanju.

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 3 mesečnik
5.11.2007 22:04:19   
mateyka
ja, moja tud (ma 3 mesce) - ful se napenja kot bi hotla kakat, sam se hoče dvignit pa še ne more, samo sključi se naprej in napne; pol je pa ful nezadovoljna k ne gr tko k bi jo mami dvignila user posted image

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 3 mesečnik
5.11.2007 22:10:02   
ZmajTolovaj
NO, sem se že bala, da smo pri nas malo čudni user posted image  ste me kar pomirile. Ja, ko da se bo pokakala, pol pa obupa in pade nazaj. Pa ji vedno rečem Ja kam se ti pa tako mudi ... user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 3 mesečnik
5.11.2007 22:22:28   
Anonimen
Tudi moj to počenja.. Zato pa ga ne spustim z očmi.. 

(odgovor članu ZmajTolovaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 3 mesečnik
5.11.2007 23:58:41   
kšpela
jaz mam tud staro tri mesece in se isto hoce dvigovati pa ful se mi z nogicam odriva tko da jo mam v lezalniku vedno privezano.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?