|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Obupana!!!
9.11.2007 5:45:06   
_Beky_
No punce zivjo spet imam tezave.user posted image Prej sem vam na drugi temi pisala da bi moralauser posted image dobit tam 3.11.no na ta dan me je nekaj zelo bolelo v spodnjem delu trebuha in v krizu,pomislila sem no to je pa zdaj ta hudobnauser posted image no in kaj se mi zgodi,na wc se obrisem z papirjem,in na papirju je bila neka rjava sluz,vstavim si tampon in odidem na siht.Ko pridem domov dam tampon ven bil je ves rjave barve.Odlocim se da tampona ne bom imela zato uporabim ulozek no in tako se mi vlece par dni na vsakem vlozku pa samo ena majhna kapljica svetle krvi naj se povem da sem imela in tampon vstavljen in vlozek,ker me je vse bolelo in sem mislila,da bo vsak cas prisla user posted image dobesedno povedano da se bo vlila,pa ni se nic.Danes smo 9.11 mene pa to razjeda kaj bi lahko bilotesta nisem delala,ker sem t temi testi zasvojena zato sem se odlocila da jih ne bom kupovala,ampak zgleda da bom morala.Naj se povem,da mi je ginekolog tik pred user posted image prepisal vaginalne svecke.Ali je mogoceuser posted image zaradi tega taka,ce sploh je touser posted image .In ali je narobe mogoce to,da sem ze prvi dan uporabila tampon,pa je user posted image zdaj sibkejsa.Res nic ne vem zelo rada bi pa zanosilauser posted image pa ne rata .Punce prosim pomagjte kaj naj naredim res nevem vec kaj naj delam sem ciso obupana,vsak vas odgovor bo prov prisel.Hvala v naprej za vase odgovore zelim vam velikuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Lep pozdrav
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Obupana!!!
9.11.2007 6:34:23   
lusa8
ce mas samo rjav izcedek, to ni menstra. Pa tudi tamponi nimajo nobene veze z menstro, njihova vloga je pivnanje. Po moje tudi vaginalne svecke ne vplivajo tako radikalno na menstro. Prosim naj me kira popravi, ce se motim. Mislim, da je vseeno mozno, da si noseca. Jaz bi na tvojem mestu napravla test. Seveda pa se lahko odlocis, da ga naredis sele cez par dni.

Drzim pesti, da je user posted image .
Pa sporoči.
Lepo se mej


(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Obupana!!!
9.11.2007 7:29:09   
melanija
Jaz bi na tvojem mestu naredila test in če je pozitiven bi takoj letela k ginekologu. Ker ta izcedek je lahko napoved tudi splava, če ti test pokaže + .

Nočem te strašit, samo tudi to je možnost.
(podobno se je zgodilo meni, test pozitiven, pol pa čez tri dni rajav izcedek, šla k gin, dobila Dabroston in strogo počivanje).

(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Obupana!!!
9.11.2007 9:21:49   
maja24
Tut jest bi na tvojem mestu naredla test ,nikol ne veš marbit ti je pa ratalo,držim pestke da si naša novauser posted image .user posted image user posted image

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Obupana!!!
9.11.2007 9:34:41   
MARTINŠČICA
Test naredi, pa bo vse jasno. Predvsem krvni.

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Obupana!!!
9.11.2007 18:55:45   
_Beky_
Pred 5 min sem naredila test baby check in je na zalost negativenuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image se enga mam tko da bom se enga nardila jutri zjutraj res ne vem kaj se dogaja z manouser posted image user posted image user posted image upala sem da semuser posted image  user posted image pa se kar ni ali je to bila sej se sama nevem vec cisto sem zmedena.Hvala vam punce za vaso podporo res ste dobre nevem kaj bi brez vasuser posted image user posted image Rada vas mam!!!

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Obupana!!!
9.11.2007 19:08:16   
Balonchy
Pojdi čimprej do G!

(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
9.11.2007 19:26:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Balonchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Obupana!!!
9.11.2007 19:28:18   
_Beky_
Baloncy zakaj mi svetujes da grem do gin.ali si tudi ti kaj takega dozivela in ce si kaj je bilo prosim
da mi odgovoris res sem zasrbljena sej bi sla do gin.sam to pomoje ni pod nujno tko da mi bojo dali datum sele cez 2 meseca ce ne se vec.Bolecin pa nimam vec oziroma na vsake toliko casa me malo spikne drugac pa ne.lep pozdrav

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Obupana!!!
10.11.2007 11:28:08   
_Beky_
Punce prosim vas se za en odgovor zlasti baloncy in rebeco--Zakaj naj bi sla do ginekologa?Hvala vam v naprej za vase odgovore

(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Obupana!!!
10.11.2007 11:34:01   
Balonchy
Nisem te hotla prestrašit user posted image

Dala sem ti samo moje mnenje.... ne zdi se mi ravno OK, to kar se dogaja tebi.
Jaz osebno bi šla do svojega G oz. bi ga vsaj poklicala in mu povedala za nastalo situacijo.
Saj morda ni nič, ampak mene bi skrbele kapljice krvi + sluz.

Veliko sreče, B. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
10.11.2007 11:49:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Balonchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Obupana!!!
10.11.2007 12:19:25   
Anonimen
do G greš, da izključi vse možne čudne zadeve. Drugače pa moja zgodba z rjavimi do črnimi izcedki traja že vsaj 5 leta. Če bi rjavi izcedki pomenili nosečnost, bi mogla bit zdaj že vsak mesec v letu noseča, pa nisem, moji hormoni so še kar v mejah normale in res ni nič takega, Pač rjavi izcedek, ki spremlja veliko punc. Lahko kaže na marsikaj (nosečnost, prezgodnji splav, ciste, endometriozo, pomanjkanje progesterona v drugem delu ciklusa, ob bolečinah in pozitivnem testu še izvenmaternično nosečnost, počena kapilarca na MV ali v maternici, vnetje.....), lahko pa je kar tako, zaradi gršegauser posted image , to je tudi največkrat. Jaz ga dobim včasih takoj po O in traja vse do M, ali pa samo par dni pred M, aja pojavlja se mi pa kar tako zaradi gršegauser posted image . Resnično te nima kaj skrbet, h G pa vseeno pojdi, zaradi boljšega počutja.

Glede vaginalnih svečk, jaz vedno po canesten svećkah dobim rahlo krvavo sluz, ki s ekasneje spremeni v rjavo, tak da tudi to je možno

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Obupana!!!
10.11.2007 12:22:57   
_Beky_
Zivjo rebeca hvala ti za odgovor,naj ti povem da sem test delal zopet danes zjutraj in da je test pomoje pozitiven ker je crtica druga zelo zelo malo vidna oziroma cisto svetle barve ali pa si ze domisljam ker vsake pet minut hodim gledat tist test upam da nisem narobe vidla ker nezaupam vec v te teste ker se mi je enkrat ze zgodil da je bila svetla crtica pa nisem bila noseca kaj ti pravis ali naj se odpravim v dezurno sam se bojim da me nebojo gor zadrzali ker sem enkrat sla tako gor in so me zadrzali ker je bil ta hormon v krvi povisan ploda pa ni bilo in so me imeli v bolnici devet dni no ko so nasli plod so mo poslali domov ampak cez par dni sem morala iti na ciscenje kajti plod je odmru.Prosim ce mi svetujes kaj naj naredim.Hvala ti v naprej za odgovor.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
10.11.2007 16:01:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu _Beky_)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Obupana!!!
11.11.2007 11:15:25   
_Beky_
Rebeca hvala ti za to obsirno pojasnilo,odlocila sem se da bom se par dni pocakala potem pa zopet naredila test,drugo mi ne preostane.Hvala vsem puncam,ki ste mi svetovale,res nevem kaj bi brez vas.Cez par dni vam javim rezultat,navijam za vas da boste cim prej zagledale user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image Lep pozdravuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?