|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Polipi
9.11.2007 20:41:48   
Smile
Pozdravljene! Danes sem bila pri G in mi je na ultrazvoku ugotovil polipe (7mm). Kaj to pomeni, saj želim zanositi???user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Polipi
10.11.2007 11:46:26   
njoka
Pozdravljena!

Meni so tudi našli polip in so mi ga histeroskopsko odstranili, ker je bolje, da ga v maternici ni, če želiš zanositi in morda ravno to moti, da ne zanosimo.

SREČNO

(odgovor članu Smile)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Polipi
11.11.2007 19:49:26   
spelka12
Če so ti jih odkrili je bolje, če jih pred zanositvijo odstranijo. Zarastline se ti lahko nabirajo in s tem ovirajo zanositev.

(odgovor članu njoka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Polipi
15.11.2007 15:26:52   
sajka
tudi meni so vceraj nasli polip.Ginekologinja mi ni povedala veliko,tko da nimam pojma kje sem.Na pregled moram spet cez 3 mesece ce se ne poslabsa.

(odgovor članu Smile)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Polipi
16.11.2007 18:46:02   
tosja
Tudi meni so delali dvakrat UZ (v neplodnostni), možnost polipa - sem imela histeroskopijo. Pa polipa ni bilo!!! user posted image
Mislim, da ni ovira za zanositev. user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Smile)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Polipi
11.12.2007 11:56:39   
BOJTKA
Oj!  Tudi jaz sem imela polip in čez 2 dni so mi ga odstranili.   Polip nastane(vsaj tko mi je rekla G)po vsej verjetnosti zaradi neredne menstruacije(jes sem jo imela enkrat:3x na mesec, spet drugič:1x na 2 meseca) tko da..   Dali so mi lokalno,tko da sem bila čez 10 min. fertik in čez 3 ure že šibala domov...  ....nič kaj takega..   Je pa sicer priporočlivo da ga čimprej odstraniš, če želiš zanositi.... Pa veliko srečeuser posted image

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Polipi
13.1.2008 11:41:07   
Anonimen
Punce, mene pa zanima, če lahko polipi, miomi, zarastline povzročajo ss?

Hvala in lp.

(odgovor članu BOJTKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Polipi
14.1.2008 23:29:01   
Anonimen
Nobena ne ve?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Polipi
18.1.2008 9:09:46   
buča
seveda lahko.sama sem ga tudi pred 1 nosečnostjo imela,vendar je po menstruaciji izginil-odluščil,hvalabogu.Drugače bi me tud čakala opp.Pravijo pa,da neradi delajo kakršnekoli opp,če ženska še ni bila noseča-vendar včasih kljub temu morajo,da ženska sploh zanosi...torej nekakšen začaran krog.....
seveda pa vse to lahko povzroči splav-predstavljaj si,če bi imela v mat 9 krat 9 velik miom,kako bi se otroček razvijal?Če bi miom rastel še skupaj z otročkom?Če so stvari manjše,je tudi možnost splava manjša,tako dauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Polipi
19.1.2008 18:34:57   
dajamaja
Odvisno od lege in velikosti.  

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Četrtek je dan za seks
Strokovnjaki iz revije The Sun so našli idealen čas in dan za vse, tudi za strasten seks.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?