|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Provansa
15.11.2007 16:42:56   
al1*
Zanima me, če je bil kdo poleti v Provansi in na Azurni obali in če je res obupna gneča?
Nekako smo imeli v načrtu za naslednje poletne počitnice, sedaj pa me je kolega prestrašil, da je takrat obupna gneča. Imamo pa v načrtu šotorjenje. Druga možnost je, da gremo za 1. maj, je pa takrat verjetno še premrzlo za šotoruser posted image , pa tudi na razpolago bi imeli le 9 dni.

_____________________________

lp

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Provansa
15.11.2007 17:01:39   
Linapina
Mi hodimo na Azurno obalo sako leto od 1.10 do 15.10 pa ti povem da so temperature krasne podnevi (22 do 27 na soncu tudi več) ponoči pa pod 17 skoraj ne pade. Je pa res da je popoldan zelo vetrovno id da je občutek bolj hladen: po mojem lahko za 1 maj pričakuješ kaj podobnega ali pa malo bplj toplo.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Provansa
15.11.2007 22:14:22   
babylove
Poleti je na Azurni obali res nepopisna gneča, v Provansi malo manj. Glede šotoršišč oz. campingov nimam izkušenj, ampak v hotelu na Azurni obali v sezoni ne dobiš proste sobe (nizki in srednji cenovni razred). Glede na to, da so campingi še cenejši, bi rekla, da je še večja gneča.

Priporočam, da poiščeš camping na netu in že spomladi rezerviraš prostor za poletje.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Provansa
15.11.2007 23:47:07   
Anonimen
Ja, res je velika gneča.

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Provansa
16.11.2007 6:48:06   
Nika v službi
Ej, sploh na Azurno ne hodi v največji sezoni poleti. Azurna je zame res najlepša konec septembra, oktobra, kot je že napisala Linapina.

V Provansi smo bili pred letom dni za prvomajske praznike, najeta hiška, neke pretirane gneče ni bilo, bilo pa je že prav prijetno toplo, v bazenu (ni bil ogrevan) smo se že lepo namakali.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Provansa
17.11.2007 16:18:42   
al1*
Hvala za mnenja. Bodo verjetno to res raje prvomajske počitnice.

Nika, napisala si, da ste bili v najeti hiški - mi llahko napišeš kje in kolišna je bila cena.


_____________________________

lp


(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Provansa
18.11.2007 15:10:17   
Nika v službi
www.closdecabrieres.com

Tukaj smo bivali, La Rose des Sables, mislim, da smo plačali okoli 500€, se ne spomnim več čisto natančno.

Posestvo je izredno lepo, urejeno, dobro izhodišče za izlete, imajo bazen, savno, klimo, lastniki so izredno prijazna družina, so nam pripravili welcome party in bili sploh nadvse prijazni in ustrežljivi. Takrat je bila naša Nika stara komaj 7 mesecev in samo za nas so kupili nov stolček ter posteljico zanjo, da nam ne bi bilo treba vsega s sabo vlačit. Res, priporočam.

Če potrebuješ še kaj več, piši na ZS.

< Sporočilo je popravil Nika v službi -- 18.11.2007 15:14:16 >

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Provansa
18.11.2007 17:04:10   
citrončica
Tudi mi smio bili letos(tretjič) na azurni...pa potem v provanso,
poleti je ob azurni taka gneča...si ne znaš predstavljat, letos je bila celo pred 1.majem,ker je bil vikend in toplo,ogromno ljudi na plaži!!

Provansa pa je bila super, skoraj boljše kot prejšnjič konec julija,
smo kampirali,se najdejo kar ugodni kampi, a letos so nam zadnjo noč v kampu v avto vlomili-razbili šipo,ponoči je deževalo, pa se ni slišalo!!Mi nismo ničesar rezervirali, vedno smo proti večeru poiskali kamp, ko smo se selili, tokrat pa smo se kar na obrobju Avignona zakampirali, in od tam naprej hodili...

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.
1. HIGHLANDER Pohodniški dan z gosti
HIGHLANDER je največja veriga večdnevnih pohodniških dogodkov na svetu. V nedeljo, 19. maja 2024 pa v Sloveniji organizi...




KAPLJICE AD3
s1o2

mene pa zanima ali ste devale kapljice AD3 vašim malčkam ??? hvala

da (59%)

ne (41%)


Število vseh glasov: 296

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!