|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Žalost
15.11.2007 16:53:56   
zvezdica.1
Imela sem klomifen in sem upala da mi bo uspelo s klomifenom. user posted image  mi je zamujala 17 dni in sem danes zjutraj naredila test in je bil negativen. Čisto sem na tleh user posted image  si zelo želiva. Ko sem zagledala minus sem planila v jok.user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Žalost
15.11.2007 16:58:19   
trinity22
uboga, te razumem kako se počutišuser posted image user posted image user posted image user posted image ampak jutri bo že bolje, potem pa spet v nove boje, tudi boš zgagledala user posted image  in upam, da ti čimprej uspe.

(odgovor članu zvezdica.1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Žalost
15.11.2007 17:01:51   
po33
Poznam te občutke, sem s tabo user posted image user posted image

(odgovor članu zvezdica.1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Žalost
15.11.2007 20:39:44   
Anonimen
Tudi ti boš enkrat postala mami. En nasvet: preveč se obremenjuješ s tem. Sprosti se malo, odklopi se malo od RR. Želim ti samo dobro. Vem pa kakšen občutek imaš po tem "porazu".
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu po33)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Žalost
15.11.2007 21:00:45   
silvya
Te povsem razumem. Tako sem se tudi jaz počutila, ko ni bilo uspeha. user posted image zate. Verjemi, da enkrat bo. Jaz sem na ta "bo" čakala skoraj 3 leta. 

(odgovor članu zvezdica.1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Žalost
15.11.2007 21:13:03   
Serendipity
***objemček***

Meni je zamujala 4 dni  in sem hodila po oblakih, sanjarila in kljub negativnemu testu upala... 

Ne, Taly mislim, da se ne obremenjuje, vsaj sama rada ne.. To je v njej, to je v nas ... Imenuje se silna želja po otročku. Bodi močna, drži se! user posted image

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Žalost
16.11.2007 6:41:33   
Skye
Še kako dobro poznam ta občutek.....doživljaja sem ga iz meseca v mesec in vem kako se počutiš. Žal mi je da ni uspelo, ampak ne obupaj...tud zate bo enkrat posijal sončekuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu zvezdica.1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Žalost
16.11.2007 9:04:08   
koala
user posted image user posted image user posted image user posted image poznam občutek poraza, zato ti pošiljam en doooolg vlak pozitivnih misli in objemčkov. Danes se zjokaj, daj negativnim občutkom prosto pot, čez kak dan ali dva pa glavo gor in pogumno v nove boje. Tudi tebi bo dan tisti trenutek, ko boš od sreče lahko objela ves svet, ker boš ugledala tisti tako pričakovani plus. Nekateri moramo, oz. smo morali pač malo dlje čakat na to srečo.

Aja tisto z sprostitvijo, pa mi požene kri po žilah, če sem kaj sovražila, sem sovražila stavek:"Sprostita se pa bo!!!!!"

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Žalost
16.11.2007 9:29:42   
tosja
user posted image user posted image user posted image
Te razumem... za vzpodbudo - jaz sem zagledala user posted image 3 mesec Klomifena!!! user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu zvezdica.1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Ime za fanta
Olija



Robert (24%)

Denis (26%)

Mihael (25%)

Maksim (24%)


Število vseh glasov: 274

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!