|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spolni odnosi po abraziji?
16.11.2007 8:44:35   
Taja 25
Pozdravljeni!
Zanima me kako hitro po ss ste imele spolne odnose?user posted image
Mene je bilo full strah! To je zame že drugi ss in me prvič ni bilo tako strah kot zdaj
Imela sem občutek da me vse boli. Taki čudni mešani občutki.
Bolelo me ni nič ampak občutek - grozno.
Pred abrazijo že nismo imeli spolnih odnosov ker sem krvavela že od 5t (bila sem v 9t ko sem šla na abrazijo) in so bili strogo prepovedani in tega smo se seveda tudi držali.
Po abraziji pa nekje 14 dni mogoče kak dan manj.
Pa ve?

Lep pozdrav in lepo je deliti občutke z vami.

Taja 25
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spolni odnosi po abraziji?
16.11.2007 8:55:10   
MarijaPo
Meni so na kliniki rekli, da je treba pocakat s spolnimi odnosi vsaj 3 tedne in z mozem sva se tega drzala.
Problem so predvsem infekcije, ki so lahko zelo nevarne v tvojem zdajsnjem stanju.

Drzi se, vse bo se dobro. :)

Marija

(odgovor članu Taja 25)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spolni odnosi po abraziji?
18.11.2007 14:33:26   
vianne
Taja 25 tudi sama sem imela iste občutke. Prvič po abraziji sva imela spolne odnose šele  tretji teden in nisem bila sproščena, bilo me je strah in imela sem občutek da me vse boli. Sedaj sem dobila svojo prvo m. po čiščenju in verjetno se bom sedaj lažje sprostila in zapeljala spet na stare tire...

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spolni odnosi po abraziji?
18.11.2007 18:03:05   
Neža7
Midva sva imela spolni odnos 9 dni po abrazijo, vendar sem začela krvavit. Nisem imela noben bolečine po abrazijo in sem splavela, ko sem bila 19 tednov noseča.
Verjetno ne bi tako hitro imela spolni odnos vendar sva se zaročila in sem mislila, da je pravi trenutek.
Po tistim nisva user posted image za 2 tedna in je bilo vse ok.

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu vianne)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?