|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ginekolog v Logatcu = Postojni
19.11.2007 16:05:04   
Anonimen
pozdravljene!

Mogoče nisem na pravi strani, vednar imem vseeno eno vprašanje. A mogoče katera pozna G. dr. Ilija Tašev. On je sicer G. v Logatcu in pa tudi v Postojni. Predvsem me zanima, kolk se posveča svojim pacientkam, če rad odgovarja na kakršna koli vprašanja ...  HVALA!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ginekolog v Logatcu = Postojni
19.11.2007 16:07:18   
Anonimen
Meni ful ni všeč. Sem bla sicer samo enkrat pri njemu ma...osoren za znoret.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ginekolog v Logatcu = Postojni
19.11.2007 16:09:26   
Anonimen
Ginekolog za kozlat. Resno. Čeprav je moji sestri fenomenalno izpeljal porod, se je meni zameril. Tako kot pravi Karin24, osoren, te kar prebode z očmi.user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ginekolog v Logatcu = Postojni
19.11.2007 16:11:22   
natasaom
no,tole ni glih odg. na vprašanje a vseeno...men je gin.na vrhniki fuuuuulll dobra!!tko,da ti jo priporočam.pa nikoli ni treba čakat v nedogled

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ginekolog v Logatcu = Postojni
19.11.2007 16:22:33   
Anonimen
naj samo še dodam to, da so pa seste pri tem g. v logatcu tolk fajn (vsaj do sedaj so bile), da mi ni bilo nikol treba čakat, so me kar hitr not poklicale, pa čeprav nisem bila naročena.

(odgovor članu natasaom)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ginekolog v Logatcu = Postojni
20.11.2007 16:53:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24
osoren za znoret.


Toda strokovnjak na svojem področju. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ginekolog v Logatcu = Postojni
21.11.2007 7:28:59   
anju
bil je, ko sem rodila. predvsem moj ga ne mara.
zna pa: ob pol devetih je reku "če ne bo nič do 9, gremo na carski!", 7min do devetih sem rodilauser posted image
ne, ne carta. mislim, da dobro dela!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ginekolog v Logatcu = Postojni
21.11.2007 15:14:14   
jagoga
Mene je imel med porodom. Pa se mi je zameril, ker me je v živo šival, res pa da me je zašil tako lepo, da se skoraj ne vidi. Direkten, brez ovinkarjenja in olepšavanja, zna te nadreti, ampak po stroki nimam pripomb. V Postojni nobena noče prostovolno k njemu in vse se ga na veliko izogibajo.

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ginekolog v Logatcu = Postojni
23.11.2007 16:01:30   
želva
Sem mal pozna, ampak vseeno.
Tašev ni glih človek s katerim bi šel na kavo. Je osoren, direkten momljač. Kar se človeških odnosev tiče, je čist asocialen. Drugače je pa stručko in odličen strokovnjak.

(odgovor članu jagoga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ginekolog v Logatcu = Postojni
28.11.2007 10:01:46   
TamaraJ
On je tudi moj ginekolog. Že od 16 leta ga imam. Če se nanj navadiš je čist OK. Je pa res, da ni človek za občutljive ženske dušce, ki jih hitro kaj prizadane in planejo v jok ob najmanjši osorni pripombi. Jaz se z njim lahko pohecam in je čist OK. Nekatere ženske rabijo, da jih G poboža in se z njimi pogovarja o tem, pa onem, pa...  Če je resen problem, se o tem pogovori in strokovno urgira. Kar se nosečnosti tiče imamo tisoče knjig, člankov, internet, forume..... In mislim, da G ne rabi še tisoč in enkrat govoriti paciantkam ene in iste stvari, ki so že stokrat napisane. Ampak nekatere ženske rabijo prav to. Žal on ni pravi naslov za take. ne mara kompliciranja in javkanja. Je pa izreden strokovnjak na svojem področju, vsaj kar se govoric tiče in seveda tudi mojih izkušenj. Mojo mami je urgentno operiral. Urgiral je že ob minimalni spremembi brisa. In je bilo dovolj zgodaj. Še malo zavlačevanja bi prineslo vemo kaj. Tako pa ji v bistvu je rešil življenje. Odločitev pa je na strani posameznika.


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ginekolog v Logatcu = Postojni
19.1.2009 13:08:48   
copka
Itak prepozno ampak:

se strinjam, da nima pravega cuta za te stvari, pa tudi strokovnosti mu manjka.
Moji mami je rekel, da je spodaj ko rozica in jo v PO napotil na odstranitev polipa. Zdravnica v PO pa je rekla: a vam ni videl spremembe na maternicnem vratu?user posted image  Halo, ona je s prostim ocesom opazila, kar on ni. Ce bi mami se malo cakala, bi imela raka.
Njeno kolegico je pa zasral, ko je sla na sterilizacijo. Se ni zbudila ker je baje padla celo v neke vrste komo. sestre so rekle, da so se ful ustrasile zanjo. Sedaj pa ima resne tezave s hrbtenico in to od posega.
Moja prijatljica, ki je rodila v PO je rekla, je bila cisto nezadovoljna z njim.

Tako da, videl me je dvakrat in nikoli vec.

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ginekolog v Logatcu = Postojni
19.1.2009 13:26:42   
Blueeyes
user posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image   pravilna odločitev

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




cene zasebnega varstva
tinchek1980

Koliko plačujete za zasebno varstvo otroka v manjši skupini (do 8 otrok) v Lj. ali okolici?

manj kot 200 evrov (47%)

200-250 evrov (15%)

250-300 evrov (16%)

300-400 evrov (13%)

več kot 400 evrov (8%)


Število vseh glasov: 193

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!