|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   žalostna
22.11.2007 11:37:30   
Zoja Miša
No, tako pa sem po 41 dneh dobila user posted image čeprav si je niti najmanj nisem želela!
Sem ful žalostna user posted image  in kakšne vzpodbudna beseda bi mi prav prišla.

Sploh pa sem se sedaj znašla v čudni situaciji - kako si sedaj računati plodne dni, ko pa se mi je po prej rednem 30 dnevnem ciklusu vse podrlo na glavo!?
Hvala, žalostna ZM.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: žalostna
22.11.2007 11:43:43   
oktavija
Lubika naša nič ne bit žalostnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , evo me smo 100% s tabo in te čist razumemo ker tudi me doživljamo takšna razočaranja... Upam da ti v decembru uspe in boš med roza user posted image .....

Do tokrat pa pridno user posted image user posted image vsaka dva dni in rezultat bo user posted image user posted image user posted image !

LPuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: žalostna
22.11.2007 11:44:19   
Anonimen
joj,pa saj bo boš videla,če si nekaj močno želiš se ti tudi uresniči samo vsaka stvar tirja svoj čas!!!koliko si pa stara,koliko časa pa že delaš na otročičku????

(odgovor članu Zoja Miša)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: žalostna
22.11.2007 11:45:07   
srecna_zvezda
Pozdravljena ZM!

Najprej en velik user posted image user posted image user posted image ! Vem kako ti je hudo, pa vendar probaj gledati s svetle strani vsega skupaj. Tukaj smo vse, ki si bebija neskoncno zelo zelimo. Tukaj smo zato, da se ob hudih trenutkih podpiramo, ce ti bo lazje se tudi izjoci. Potem si pa solzice le obrisi, nadeni si en velik nasmeh in s polno paro v novi boj. V ednini pravim zato, ker ti zelim, da bi z dragim docakala Novo leto 2008 v pricakovanju dojencka!  Zelim ti, da Novo leto 2008 docakate vsi TRIJE ali pa mogoce tudi STIRJEuser posted image  nikoli ne ves kaj nam usoda prinese na pot. V vsakem primeru vedi, da ti tukaj vse stojimo ob strani!

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: žalostna
22.11.2007 11:51:36   
murkica
Žal mi je, da je prišla user posted image . Jaz vem, da je težko, ko si tako v pričakovanju, potem pa se ti vsi upi podrejo na glavo.

Vendar tudi za nas bo prišel čas, ko bomo vse dobile svoje otročičke.

Kar se pa tiče računanja cikla se pa nikar ne sekiraj. Pač z dragim veselo slončkajta in se ne obremenjujta s tem, kdaj so dnevi O in kdaj ne, da ne bosta česa zamudila in podobno. Mogoče pa sproščenosti manjka in zaradi tega ne zagledata user posted image .
Tako, da je to mogoče odlična priložnost da se sprostita in uživata v ljubljenju in ni vrag, da vama nebi eden
od 3. dobrih mož prinesel najlepše darilo.

No pa seveda ti pošiljam še eno user posted image za srečo.

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: žalostna
22.11.2007 11:55:31   
spelka12
Zoja Miša verjamem, da nisi želela te nemarnice na obisk. Ker se je vseeno oglasila bodi zelo prijazna z njo, daj ji kaj dobrega za pojest in popit, ko bo pa šla skozi vrata jo usekaj po riti in zagrozi, da nima več kaj delati v tvoji hiši.
Bo tako šokirana, da je sigurno ne bo celo leto nazaj.
Potolaži se punca, vse se bo izšlo.
Plodni dnevi - mogoče vama hoče nekdo tam zgoraj dopovedat, da preveč računata in premalo zganjata romantiko. Če bosta rednouser posted image  in se imela zelooo rada, potem vama pl.dnevi ne bodo nikamor ušli.

Evo, upam, da sem te vsaj malo potolažila, zdaj pa dovolj in naprej v nov mesec.

(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: žalostna
22.11.2007 12:11:30   
Zoja Miša
Hvala vsem za spodbudne besede! user posted image  So res pomagale!

Pa še odgovor.
Stara sem 31 in na otročku delam 3 mesece! Prej sem se zavedno 6 mesecev čistila od anti baby tabletk!
Resnično si čelim, da mi nasledjič uspe!
In vsem ki upate in ste na istem kot jaz.

Hvala še enkrat in vas obveščam o nadalnjih dogodkih.
ZM

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: žalostna
22.11.2007 12:13:53   
Skratek46
Ful mi je hudo zate, ker mene čakanje ubija ej-to je res grozno...Ne vem pri čemu sm in bi kr najraje teste delala vsak dan-pa bi po moje pol vsak dan jokala...Res sočustvujem s tabo in ti držim pesti...Vedi da nisi samauser posted image

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: žalostna
22.11.2007 12:21:52   
~Biba~
user posted image user posted image user posted image user posted image

Uh ta presneta user posted image  
...žalostno je...
si najbolj na tem svetu  želimo user posted image ...
upamo, čakamo...  
presneta user posted image  nas zafrkava, pušča v upanju da le ne bo prišla...

čutimo vse simptome nosečnosti...

hkrati veselje, zmedenost, strah, pričakovanja, načrti,...

potem pa kot strela z jasnega le pride, in se nam podre svetuser posted image

a se ne damo...v mislih da bo ju3 bolje, da naslednjič pa je ne bo, si narišemo nasmeh na obraz in spet upamouser posted image

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: žalostna
22.11.2007 12:26:56   
Zoja Miša
Zlate ste!
Brez vas bi bilo vse še težje!

Žalost je res tu, a kot pravite, treba je iti naprej!
In vsekakor nisem oseba, ki bi kar tako obupala! Nasmeh na obraz in novim zmagam naproti!

Lep, čeprav deževen dan vsem!
ZM

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: žalostna
22.11.2007 14:59:01   
Serendipity
Zoja MIša - pošiljam ti veeeeliiik iskren virtualni objem user posted image in toplega sončeka, da ti razsvetli tak siv dan... 
user posted image

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: žalostna
22.11.2007 15:14:51   
jazzz27
ah, ta naša user posted image . meni je tud psiha pomagala marsikdaj, da se mi je čist cikel zmešal!! Tako, da nisi sama! Vedno lahko prideš tu gor in te maluser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: žalostna
22.11.2007 17:45:23   
trinity22
res mi je žal, da je prišla zato ti pošiljam en velikuser posted image user posted image user posted image user posted image , po drugi strani pa vsaj zdaj veš, da lahko greš v nove boje in nisi v negotovosti.  Boš vidla december bo tvoj/naš mesec in vsi dobri možje nam bodo pomagali do naših user posted image
Stiskam pesti zate ....

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: žalostna
22.11.2007 18:27:38   
Erin
user posted image user posted image user posted image user posted image

Ne vem kaj naj ti rečem kot to da te razumem... Ti samo ne obupaj in verjemi v to da si z vsakim dnem bližje svoji pikici in da ti bo test pokazal user posted image ko ti bo usojeno...ene prej druge kasneje... pocrkljaj se z lubijem, spij vročo čokolado, meni je ta mesec uspelo pa sem ravno sedaj odmislila vse skupaj, mogoče ker nisem bila tako osredotočena na to in pod takim stresom... VErjemi v to da boš  mamica nekega dne, samo ne obupaj.. Velja?

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za srečo...


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: žalostna
22.11.2007 18:28:40   
Raguel
Punce so že vse povedale...dodajam le user posted image user posted image user posted image user posted image
In za vse tukaj velja enako:glavo gor in naprej v boj!


_____________________________

VELIKO SE SMEJTE IN RADE SE IMEJTE....

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: žalostna
22.11.2007 20:22:15   
stunfek
zoja miša user posted image  žal mi je, da se je prikazala. za računanje plodnih dni pa vzemi neko povprečje...okno v katerem je fino user posted image  pa enostavno malo razširi. Na dva dni user posted image , pa ne moreta zgrešit.
Držim pesti, da hitro zagledaš user posted image .

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu Raguel)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: žalostna
22.11.2007 20:25:15   
naty13
Bomo pa mal več user posted image . kaj čmo.

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?