|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: brazgotina po CR
13.12.2007 23:44:57   
mehurčica
Jaz sem že prvič imela lep šiv, s šivčkom samo na začetku in na koncu. Sedaj mi je pa drug porodničar naredil še lepši šiv. Prejšnjega mi je odstranil(ne vem kako, ampak tako je rekel in sama vidim, da prejšnjega pač ni več) in naredil novega. Sem pa imela očitno samo s klamficami, ker se tiste pikice skoraj ne vidijo - morem prav dobro pogledat. Črtica pa je zaenkrat še malo rdeča. Pri prejšnjem šivu pa sem imela še okoli šiva tako rdečo kožo.user posted image Dolg je 10cm, prejšnji pa je bil 9cm. Prvič mi je delala Dr. Kudrova, zdaj pa Dr. Janko (MB).

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: brazgotina po CR
20.12.2007 15:11:05   
mulatka
Jaz imam čisto tanko črtico malo nad sramno kostjo, brez šivov, razen notranjih, zunanjih šivo nimam. Že 10 let nazaj so uporabili metodo lepljenja zunanjega videza in res imam zelo lepo narejeno.

_____________________________

Rada te imava zaradi takšne, kot si,
zaradi tvoje iskrenosti in optimizma.
Rada te imava, ker si resnična, realna...
Rad te imava, ker si posebna.


(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: brazgotina po CR
20.12.2007 15:40:13   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: eva1
Jaz imam brazgotino od popka do simfize(kdo bi vedel zakaj so tko rezaliuser posted image )-


Ker je bil urgentni CR -  a res nisi vedela tega?



jaz nisem imela urgentnega CR ampak v naprej dogovorjenega

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: brazgotina po CR
20.12.2007 16:49:30   
Raho
Po 10 dneh rana od CR izgleda več kot odlično. Narejena je bila po prvem rezu. Nisem šivana, ampak lepljena. Izgleda superuser posted image . Imam srečo, da je moja G. tudi porodničarka. 2x mi je delala CR, 1x urgentnega (ampak sem rezana prečno, ne vzdolžno), 1x elektivnega (sedaj v drugo).

Danes mi je patronažna snela prevezo (velik hansaplast) in je rekla, da izgleda super. Jaz si moram pogledati v ogledalu.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: brazgotina po CR
7.1.2008 15:34:49   
maja zarja
jaz pa se moram pohvaliti,sem 3mesece po CR pa se mi brazgotina skoraj več ne vidi.user posted image pozna se le še čisto ozka črtica.

(odgovor članu Mojc)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: brazgotina po CR
7.1.2008 18:55:05   
janja
Jaz sem imela urgentni CR pa sem bila tudi rezana prečno. Rana se je hitro lepo zacelila (imela sem samo notranje šive), tako da sem mi vidi le še tanka črtica. Večji problem je odvečna koža nad brazgotino.

_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: brazgotina po CR
7.1.2008 22:52:45   
r1ta
Rezana prečno, tik nad sramnimi dlačicami, kirurginja je še ciljala rez, da je šiv res tik nad. Šivana sem bila samo notranje in zunanje lepljena. Pa je prav tako bilo urgentno. Ob 22.00 pridem v operacijsko, ob 22.05 zarežejo, ob 22.10 je rojena moja japkica. Še asistentka kirurginje je rekla, da je šiv narejen kot da bi bila pri plastični kirurginji!user posted image

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: brazgotina po CR
13.1.2008 21:28:46   
Nevencek
Živjo,
sama sem 11 mesecev po CR pa imam še dokaj rdečo in zadebeljeno črto, vendar se mi na koncih reza  že beli in tudi zadebeljena ni več. Moram pa povedati da imam zelo občutljivo kožo zato je ta rdečina prisotna tako dolgo , to je pač odvisno od vrste kože. Sama pa sem imela samo notranje šive zunaj pa so mi dali sponke.
Pa tudi še vedno ne čutim vredo tega predela od popka navzdol, pravijo da lahko traja tak občuutek tudi več let.

(odgovor članu Mojc)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?