|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Saj ni res, pa je :)
30.11.2007 10:35:20   
Anonimen
sej ne vem kako sem lahko tole spregledala ampak draga Pika tako sem vesela zate, da ne morem opisati...brez besed sem in vse kar bi rada rekla je to, ti želim najlepšo nosečnost in da je tvoja novička polepšala moj danuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Vem kako se počutiš in naj te ta občutek spremlja vsak trenutek, ker si si ga res zaslužila!!
 
PDP je pa odličen, povila boš enga ornk levčka oz. levinjo tko kt je moja punčkauser posted image user posted image user posted image user posted image . BRAVO PUNCA in bravo seveda tudi bodoči očkauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Saj ni res, pa je :)
30.11.2007 19:01:44   
pika74
hvala vam punce user posted image user posted image user posted image

še zdej ne morem verjet, da se mi je ta čudež zgodil... po vsem tem... in dostkrat se zalotim, ko se npr. sama peljem v avtu... in začnem kar jokat...user posted image od sreče... in potem se sprašujem, če je vse to res... al so samo lepe sanje... user posted image

hvala še enkrat!user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Saj ni res, pa je :)
30.11.2007 19:06:28   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: pika74

in začnem kar jokat...user posted image od sreče... in potem se sprašujem, če je vse to res... al so samo lepe sanje... user posted image



Jaz bi v tvoji situaciji enako razmišljala....user posted image  Vendar, Pikica draga JE RES in jaz sem tako vesela zate, se vsak dan spomnin nate...pa takoooo ti privoščim.

Uživaj, v glavnem v nosečnosti..

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Saj ni res, pa je :)
30.11.2007 21:30:39   
Milamay
Pika74 - čestitam ti iz srca in ti želim, da preživiš čim lepšo nosečnost, leta 2008 pa boš v objem stisnila majhno dete. user posted image  user posted image  user posted image  Vse dobro!!!

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Saj ni res, pa je :)
30.11.2007 22:11:17   
teja*
pika 74, s solzami v očeh ti iskreno čestitam in ti želim lepo in zdravo nosečnost .

Teja

(odgovor članu Milamay)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Saj ni res, pa je :)
1.12.2007 17:12:18   
varci
Joj, prav do solz si me spravila. Ful hudo! Želim ti zdravo in lepo nosečnost in najlepšega  user posted image  na svetu.
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teja*)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Saj ni res, pa je :)
4.12.2007 18:53:02   
Goldy
Tudi iz moje strani - ISKRENE ČESTITKE! Predvsem takole se zavemo, da bo tudi za nas prišla taka sreča.

(odgovor članu varci)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Saj ni res, pa je :)
4.12.2007 19:18:34   
kikaa
šele danes sem tole prebrala - ampak ti s solzami v očeh iskreno čestitam!!!
Srečno tudi vnaprej!

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Saj ni res, pa je :)
4.12.2007 19:26:02   
pika74
Hvala punce user posted image user posted image user posted image ... si bom mogla tole nekam posebi sprintat pa shrant...user posted image .

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu kikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Saj ni res, pa je :)
25.1.2008 2:16:11   
Anonimen
Res sem vesela zate.. Iskrene cestitke in da bi le bilo vse uredu...
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pika74)
  Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Saj ni res, pa je :)
25.1.2008 15:49:09   
s@nny
Pika 74, čestitke še od mene. Lepo nosečnost in zdravo user posted image  ti želim.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Saj ni res, pa je :)
25.1.2008 17:12:58   
pika74
hvala s@nny in ****  - ampak žal se je pravljica po 3 tednih končala user posted image

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2203421&mpage=1

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu s@nny)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Saj ni res, pa je :)
26.1.2008 19:38:40   
s@nny
Mi je ful žal. Men se je tud nažalost končalo 24.12.07. Sam sem mislila, da si zopet zanosila od takrat.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Saj ni res, pa je :)
27.1.2008 19:37:57   
onur
Ostala brez besed, s slozami v očeh. BrAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAvo!!!!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ancy)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Saj ni res, pa je :)
1.4.2008 22:14:42   
bella02
user posted image user posted image user posted image Kaj je lepšega na svetu, kot taka novica, kot si jo ti doživelauser posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image Se veslimo z vama in vse lepo!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Saj ni res, pa je :)
2.4.2008 9:44:44   
Fargesia
Onur in bella02, a nista prebrali malo bolj zgoraj, da je Pika napisala, da se je žal vse končalo?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Saj ni res, pa je :)
21.4.2008 21:35:59   
boma2
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bravoooo

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Saj ni res, pa je :)
21.4.2008 21:58:59   
Rakica_80
Boma..........preberi boljše zgorajuser posted image

(odgovor članu boma2)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Saj ni res, pa je :)
22.4.2008 17:32:38   
boma2
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Zelo mi je žal, da se je končalo..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Držimo pa pesti za drugič....

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 194
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?