|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   večkrat dojenje na eni dojki
29.11.2007 19:15:05   
*Lana*
Zanima me, če je kaj narobe, da svojega user posted image  2x podojim na levi doki, nato 1x na desni in spet tako. Imam namreč še vedno vneto bradavico in le tako mi je začela celitiuser posted image
Imam pa v levi dojki res več mleka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
29.11.2007 19:36:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *Lana*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: večkrat dojenje na eni dojki
29.11.2007 20:49:30   
skuštrana
Naš dudlar ima rajši desno dojko, z levo se najprej skregata potem pa jesta user posted image No, mi je full smešno, ker imam desno dojko večjo od leve, pa pri ta prvega otroka sem zadnji mesec, dva dojila samo na desni dojki, ker iz leve ni hotela pit. Potem sem imela pa desno full večjo od leve in da se je to izenačlo sem si morala v levo  dat po tri blazinice za dojenjeuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: večkrat dojenje na eni dojki
29.11.2007 21:23:18   
Blejka26
ponavadi zaradi tega dobiš eno dojko večjo eno pa manjšo.jaz se ravno zaradi tega trudim dojiti tudi na boleči dojki..stisnem zobe pa gre..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: večkrat dojenje na eni dojki
30.11.2007 7:51:38   
Anonimen
moja mala se je pa z desno joško skregala....iz nje pije samo ponoči, ko itak spi, al pa če je res ful lačna ( ko pridema s sprehoda recimo)...drugač pa znoriuser posted image če jo probam na desno pristavit...tak da večino je iz leve, je samo dojena, pa kar laufa....je pa leva seveda večja....moj me zajebava naj se ne sekiram, ko bom nehala dojit bota itak obe manjše kt je zdaj desnauser posted image pa tud punce pravjo da se pol to izenači tko da....bomo vidluser posted image

(odgovor članu Blejka26)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: večkrat dojenje na eni dojki
30.11.2007 8:24:01   
anju
moji sta vse manj simetričniuser posted image
dopovedujem si: samo da fant raste!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: večkrat dojenje na eni dojki
30.11.2007 9:44:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *Lana*

Zanima me, če je kaj narobe, da svojega user posted image  2x podojim na levi doki, nato 1x na desni in spet tako. Imam namreč še vedno vneto bradavico in le tako mi je začela celitiuser posted image
Imam pa v levi dojki res več mleka


Več mleka imaš v levi ravno zato, ker tam več dojiš. Pazi, da ga ne bo v desni zmanjkalo.

(odgovor članu *Lana*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: večkrat dojenje na eni dojki
30.11.2007 12:29:56   
kšpela
ce dobi dovolj mleka ni nic narobe.sam da se naje in da ni lacen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?