|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Cene na smučiščih v Italiji
4.12.2007 12:13:02   
Alenka13
Pozdravljeni!

Ker so zadnja leta bolj uboga s snegom na slovenskih smučiščih, smo se letos odločili, da poskusimo srečo v Italiji, na 2000 m pa navzgor, in sicer Passo San Pellegrino. Gremo v apartma, kar sicer ni naša navada, sedaj me pa zanima, če je kdo na tekočem kakšne so kaj cene na smučiščih in v restavracijah. Slišala sem, da so visoke - a koliko konkretno??

Na primer, koliko pride na smučišču čaj, sok, kava, kuhano vino, pivo, koliko npr. hot dog, sendvič? Koliko stane pizza, špageti, zrezek s prilogo v restavraciji? Upira se mi vleči s seboj prav vsako malekost, pa vendar ne bi rada preveč obremenila družinskega proračuna.

Hvala za odgovore, potem pa veselo na sneg!!user posted image user posted image


Alenka


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Cene na smučiščih v Italiji
5.12.2007 10:36:22   
Mojca20
Kolikor se spomnim, smo si mi vsak dan privoščili kakšen čajček, pivico....., pa tudi hrana ni predraga (seveda tukaj mislim špagete, hot dog..). 

(odgovor članu Alenka13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Cene na smučiščih v Italiji
5.12.2007 10:37:05   
Mojca20
Aja, mi gremo pa letos v Avstrijo, pa mene zanima, koliko pa si lahko privoščimo na njihovih smučiščih!

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Cene na smučiščih v Italiji
5.12.2007 20:32:44   
Dashenka
Meni se zdi da so pri nas cene že skoraj enake kot v Italiji in Avstriji.

Konkretno: Golaž, kajzarca, šmorn s kompotom (giant porcija), veliko pivo, kava s smetano: 17 EUR (prejšnjo soboto, v koči na avstrijskem smčišču)

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Cene na smučiščih v Italiji
16.12.2007 12:42:07   
felicia
prijatelja, ki hodita smučat vsako leto v Italijo porabita cca 500 evrčkov za apartma (si ga delijo s še eno družino), hrana prevoz in smučasrka vozovnica, ki je baje 50 eur tedenska za osebo seveda!

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Cene na smučiščih v Italiji
16.12.2007 17:15:11   
Anonimen
mi,4 članska družina,porabimo za apartma in 3 smučarske karte 1000€.
koliko porabimo še za hrano in ostalo pa nimam pojma. večino hrane nesemo kar s sabo,kosila kar skuhana in zamrznjena.
tako da tam kupujemo samo za sproti,kruh,pa to.
pa kak čaj in pivo in pomfri,hotdog al pa juhico si vedno privoščimo na smučišču.
koliko prabimo vse skupaj,res ne vem.

(odgovor članu felicia)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Cene na smučiščih v Italiji
16.12.2007 21:22:06   
bilbo
prišli včeraj iz Schladminga, sm. karta 38.5 EURO, dunajski zrezek in pomfri 10 EURO, pivo 3,8 EURA, čaj 2,5 EURA...., piza 8-12 EURO

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





1. HIGHLANDER Pohodniški dan z gosti
HIGHLANDER je največja veriga večdnevnih pohodniških dogodkov na svetu. V nedeljo, 19. maja 2024 pa v Sloveniji organizi...
Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?