|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Slabost?
7.12.2007 14:39:31   
Mbee
Ali je bilo kateri slabo v zadnjem trimesečju, sama sem v 33 tednu nosečnosti in se mi dogaja da mi je pogosto slabo ter da bruham....predvsem ponoči se zbudim in mi srce močno bije ter mi je slabo....a je to zato ker otrok pritiska na želodec? Ali se je kateri zgodilo kaj podobnega?

_____________________________

Dve sončici v mojem življenju....zdaj pa upam d bo sonček ;)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Slabost?
7.12.2007 14:46:00   
malecka
Meni na začetku nosečnosti ni bilo slabo. Je mi pa bilo proti koncu tako kot tebi user posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Mbee)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Slabost?
8.12.2007 20:08:04   
Ayo
Meni je slabo skozi celo nosecnost! user posted image  Vendar pa brez bruhanja.
Prvo polovico user posted image  sem imela obupne slabosti, potem so popustile, ampak se vracajo, odvisno od dneva, opazam pa da sedaj zadnji mesec je vedno huje. PDP cez 10dni!

(odgovor članu Mbee)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Slabost?
13.12.2007 21:51:12   
petea
Mbee, telo v zadnjih tednih zelo težko dela, tako da ni to nič presenetljivega.
Meni je tudi v 1. user posted image  v zadnjih tednih hitreje in močneje bilo srce, slabosti sicer nisem imela, se mi je pa zrušil imunski sistem, malo sem imela tudi težav z živčevjem. Pa so me pomirili, da je to vse posledica nosečnosti. Brez panike, še malo, pa bo minilo.

LP

(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Slabost?
14.12.2007 8:07:31   
urssyy
Ja tudi meni je slabo v zadnjem mesecu, prej pa nikoli. Menda je to od pritiska naših user posted image  na notranje organe.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?