|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ovolacij?
13.12.2007 15:59:44   
Taja 25
Zanima me kako ste ve čutile ovolacijo?
Namreč sem  mesec in  pol  po abraziji do zdaj je nisem čutila in tudi zdaj ne vem če je to to.
Včeraj popoldne sem začutila bolečine v maternici in to kr fejst danes pa tako špikanje v jajčnikih zdaj pa ne vem al je to to al je kaj narobe z mano.
Malo me je strah.
Mam pa komaj v ponedeljek prvi pregled po abraziji ker sem zdaj komaj dobila izvide.
Sicer pazimo še zdaj do naslednje M ki bo konec meseca ampak zdaj se lahko vse hitro zgodi ker baje naj bi bile po posegu bolj plodne kot tudi po porodu.
Neposredna povezava do sporočila: 1
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?