|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zopet inseminacija
5.1.2005 16:45:33   
ameli
Danes sem klicala v ambulanto MB in se naročila na razgovor. Na vrsti sva šele 23.3:(.
Dobro je edino to, da grem v februarju še na eno (že tretjič) inseminacijo. Moram priznati, da dvomim v uspeh inseminacije:zmeden2:!Je sploh že kateri uspelo?
Če tudi tokrat ne bo nič, me verjetno čaka umetna oploditev.
Sem se pa odločla, da bo uspelo že prej!!
lp
ameli
Neposredna povezava do sporočila: 1
   zopet inseminacija
5.1.2005 16:59:22   
bambi
Hej Ameli, tudi jaz sem danes klicala v ambulanto v MB in sva prav tako naročena 23.03. ob 8.15. Mogoče se celo srečamo, moj dragi še mora na spermiogram.

LP Bambi :rozica:

(odgovor članu ameli)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   zopet inseminacija
5.1.2005 17:17:13   
ameli
Midva sva naročena ob 12.00. Izvidi spermiograma so ponavadi od 10.00 do 11.00. Torej res obstaja možnost, da se srečava:bravo:.
Sicer pa je še do takrat cela dva mesca in pol- mogoče nama uspe že prej:sloncek:.
ameli

(odgovor članu ameli)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   zopet inseminacija
6.1.2005 7:09:51   
Darja*
Oj Ameli!

Tudi jaz ne verjamem v inseminacije, ker tudi meni ni uspelo po tej poti.:((:((
Sicer imam še eno inseminacijo pri februarski menstruaciji.Izkoristla jo bom, ker mi pač pripada. Ampak upanja nimam.:zmeden:
Razgovor pa imam 31.01.05, pa sem se tudi naročla že konec novembra.Bomo videli kaj bodo rekli. Vem pa da je čakalna doba za umetno oploditev, nekje 6 mesecev. Dolga doba. Lahko pa upama, da nama rata prej.:bravo::bravo::bravo::bravo:
Vseeno pa upam, da ti uspe pri tretji inseminaciji.:miska::miska::miska::miska:
Meni so vsi govorili, da v tretje gre rado. In sama veš kaj se mi je zgodilo Tretjič?! Zamudili so mi ovulacijo. Kljub vsem ultrazvokom.Bedarija, če mene vprašaš. Na uro sem hodla gledat v ambulanto, pol ti pa rečejo, imejte doma odnose. Halo? Kot, da jih nimam ne?! Nimam smisla o tem govorit, ker bom sam slabe volje postala.
Sicer pa ti želim SREČNO V 2005!
In seveda vsem ostalim puncam! Čimprej :roza::modri:

Darja

(odgovor članu ameli)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   zopet inseminacija
6.1.2005 13:15:11   
manja11
Punce,

ena od nas je na drugem forumu povedala, da je po njenih informacijah uspeh inseminacij uradno 10%, neuradno pa še veliko manj. Ampak ni za obupat. Naj se javi katera, ki ji je IUI uspela.

Lp:miska:

(odgovor članu ameli)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?