|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko dni menstruacije po dabrostonu
17.12.2007 18:53:00   
zvezdica.1
Mene pa zanima koliko dni po dabrostonu pa ste imele user posted image . Rada bi vedela ker moram dati ob določenih dnevih ciklusa kri. Jutri bom prvič vzela te tabletke. Prosim vas če mi lahko katera sporoči prosim.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko dni menstruacije po dabrostonu
17.12.2007 18:55:14   
september1
v roku enega tedna.ponavad pa okol 4. dan

(odgovor članu zvezdica.1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko dni menstruacije po dabrostonu
18.12.2007 8:56:19   
amor real
Jaz sem ponavadi dobila 3. oziroma 4. dan user posted image

SREČNO

(odgovor članu september1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko dni menstruacije po dabrostonu
18.12.2007 23:48:13   
ellie
Jaz sem dobila M pri 12. tabletki od 20ih. Očitno bi moja M prišla brez dabrostona, samo malo z zamudo. Sem pa prvi dan imela šibko krvavitev, 2. dan je lilo, da nisem folgala nadziratuser posted image  potem pa še 5 dni zmerno.

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko dni menstruacije po dabrostonu
21.12.2007 17:13:16   
Anonimen
Prenešeno iz druge teme:

taši84
oj!
mislim da si hotla napisat dabroston. js sm jih jedla lani pa letos spet tri runde da sm loh opravla hsg. ješ jih 10 dni (16 do 25 dan ciklusa) in točno dobiš. s tabletkami se uredi da je na 28 dni. js jih zdj ne jem več in tut ne vem a bo zdj moja redna al bojo spet daljši razmiki. imam namreč zelo neredno in delamo na

lp



sunny24
Ojla. Mene tudi neki zanima v zvezi s temi tabletkami. Gin mi jih je včeraj prvič predpisala za 3 mesece, ker da naj bi na tak način uredila cikel na 28 dni (sedaj imam cikel  na 30 dni). Mal me je pa zmedlo vprašanje gin, al hočem še nekaj časa poskusit naravno zanositi al mi da te tablete? A te tablete kaj vplivajo na zanositev al kako gre to?

Hvala za odgovore

(odgovor članu ellie)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?