|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vesela
18.12.2007 22:01:16   
lenčica
parkrat sem bla že spljuvana na tem forumu, ker baje ne vzgajam najbolje svojega otroka. In zato sem še toliko bolj vesela, ker mi je učiteljica mojega prvošolčka na govorilni uri dejala, da je naš fantiček izredno bister, zrel in razgledan otrok - le občasno je preveč razigran,ker vsi otroci nimajo tolk koncentracije, da bi lahko ločili smeh, igro in delo - citirala sem njene besede.

Samo to sem želela povedat, da imam najbrž kakšno zaslugo pri tem tudi jaz.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vesela
18.12.2007 22:10:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lenčica

Samo to sem želela povedat, da imam najbrž kakšno zaslugo pri tem tudi jaz.


Ja, gene.user posted image  

Ne, saj se hecam, saj sploh ne vem, za kaj gre. Ne smeš si vsega tako resno k srcu vzeti, kar tukaj piše. Tukaj si lahko pameten, kaj pa veš, kako je v resnici.

Nekaj je pa res, in to je, da ima fajn učiteljico. Res, da ti tako pohvali otroka, lepo od nje. Kakšna bi pa čisto drugače lahko povedala. A ni res?

(odgovor članu lenčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vesela
18.12.2007 22:10:33   
srursa
Bravo mami.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vesela
18.12.2007 22:18:35   
Anonimen
Lepo, kar tako naprej :)).

(odgovor članu lenčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vesela
18.12.2007 22:30:27   
lelaval
da je naš fantiček izredno bister, zrel in razgledan otrok - le občasno je preveč razigran


Vsako leto bo bolj umirjen - čez čas ga boš morala prav priganjat, da gre vsaj ven. Njegova bistrost pa bo ostala in se še nadgrajevala - tako, da bodi vesela.
In tisti, ki grajajo, navadno nimajo svojega praga pometenega.user posted image


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu lenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vesela
18.12.2007 22:42:47   
natalia
jaz tudi čestitam, čeprav ne vem za kaj so te grajali.

lp


_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vesela
18.12.2007 23:31:18   
lenčica
joj med tem časom, ko sem tole pisala je bil sam v sobi, gledal je hokejsko tekmo in mi napisal cel list (a5 format) v stavkih: Mami in ati sta moja srčka in sončka. Nikoli te ne bom pozabiv. Zato vama pod smreko želim darilo. Dobita ati spodnje hlače mami pa kakšno knigo. srečno novo leto.
 
 

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vesela
19.12.2007 1:13:30   
ziva_
super, sem vesela zate, da si dobila potrditev, da dobro vzgajas sina. verjamem, da vsaka mama vzgaja otroke, kot misli da je najboljse.
tako se se naprej trudi, saj svojega otroka najboljse poznas

(odgovor članu lenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vesela
19.12.2007 8:06:27   
aluš
Ja, lahko je biti pameten tistim, ki imajo pridne mirne otroke. Če imaš pa živahnega, je pa že user posted image . Če preveč zanoriš, jim ni všeč, če si tiho, pa spet kaj misliš (okolica namreč tako reagira). Sem probala sama. No sedaj se je pa obrnilo (svakinji), ima ta drugo punco tudi "navito", pa jamrajo kako je živa. Ja hallo.

Naš ta velik je  tudi živahen (10 let), pa ima na srečo v šoli same take učitelje, ki ga znajo umirit in "pamet" iz njega potegnit. Ko je hodil v vrtec, je pa vzgojiteljica skoz nekaj tupila pa čivkala kako je živ.

(odgovor članu ziva_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?