|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mi bi se šli kopat!
2.1.2008 17:22:18   
willma
Pozdravček!

Rekli smo da gremo na Dunaj v ZOO, zdaj napovedujejo slabo vreme in smo se odločili da se ne bomo vozili in sprehajali po slabem vremenu.
Zato smo rekli, da se bi šli kopat. S tem, da bi šli nekam kjer je čisto(mama je user posted image ), lepo in predvsem zanimivo za 3letnika.
Kam naj gremo? Terme, kopališče, slo., aut., hrv.?

Prosim za pomoč.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mi bi se šli kopat!
2.1.2008 18:17:44   
Anonimen
Ne hodim v terme, ker vedno fašem glivice. Tko, da ti ne znam svetovat. Vseeno se mejte lepo.

(odgovor članu willma)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mi bi se šli kopat!
2.1.2008 18:50:16   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: aspirinčica

Ne hodim v terme, ker vedno fašem glivice. Tko, da ti ne znam svetovat. Vseeno se mejte lepo.


Zakaj pa se potem oglašaš?


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mi bi se šli kopat!
2.1.2008 18:50:57   
Lianna
Jaz ti svetujem terme Olimlje. Če ne bo dežja greste lahko na sprehod (čokoladnica, čarovnica..itd).

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mi bi se šli kopat!
2.1.2008 21:49:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

IZVIRNO SPOROČILO: aspirinčica

Ne hodim v terme, ker vedno fašem glivice. Tko, da ti ne znam svetovat. Vseeno se mejte lepo.


Zakaj pa se potem oglašaš?


Kaj tebe to briga? user posted image

Želela sm ji povedati, da ni najbolj čisto v termah. In willmo osebno poznam, tko da bo vrjetno razumela moj odgovor.

(odgovor članu Lianna)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mi bi se šli kopat!
2.1.2008 22:49:26   
r1ta
Si ne morem pomagati da se SPET ne oglasim... Imenujejo se Terme OLIMIA. In pika. Ni tu nekih term olimje, olimije, terme kajvemkajsišenebodospomnili... Terme Olimia.

Olimje je kraj blizu Podčetrtka, s samostanom, čokoladnico, kočo pri čarovnici, Jelenovim grebenom, A-golfom in restavracijo Amon, pivovarno in pivnico Haler, domačijo Jakopina, mini živalskim vrtom in še kaj bi se v tem majhnem kraju našlo. Terme pa so oddaljene cca 2 kilometra stran.

In ja. Tudi jaz vam priporočam kopanje v termah Olimia. Je fino. Po kopanju ali pred kopanjem pa lahko obiščete še kraj Olimje.

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kam kopat? ali nasvet za izlet!
3.1.2008 11:33:43   
willma
Kako je pozimi v Termah Olimia?
Je dovolj zanimivo za 3letnika?

Kaj pa avstrija? Je kaj zanimivega tu nad štajerskim, koroškim delom?

Ali pa ima kdo kakšen drug predlog, da bi si lahko popestrili dan, kakšen zanimiv izlet, ki ni odvisen od vremena!?

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kam kopat? ali nasvet za izlet!
3.1.2008 13:36:43   
al1*
Baje so zelo fine terme v Avstrije tele. Mi sicer še nismo bili, kolegica pa jih je zelo pohvalila:
http://www.therme.at/




_____________________________

lp


(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako organizirati prvomajske šolske počitn...
Tisti starši, ki med počitnicami nimate na voljo "servisa babic in dedkov", se lahko znajdete tako, da se dogovorite s...
Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?