|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zaupne besede v Anteni
5.1.2008 20:25:53   
sandrca
Tole je pravkar priletelo na moj mail. Sej ne vem al bi se user posted image al user posted image !!
Če je tole že kje tukaj objavljeno, lahko brišete! user posted image


**S fantom že leto dni sexava, pijem kontracepcijske. Pred mescem dni sem na faksu spoznala tipa s katerim sem tudi v intimnih odnosih. Moje vprašanje je "ali moram vzeti še eno tableto; eno za fanta eno za kolego s faksa"?


**Imam 15 let in želim biti intimna s svojim fantom ampak me je zelo strah nosečnosti. Če bi ostala noseča bi to bila velika tragedija, ker je fant zelo reven a mama mi da dnevno samo 10 kun za kavo in če bi zbirala ta denar bi potrebovala 5 let, nosečnost pa traje samo 9 mesecev. Kaj da naredim?


**Ciao! Imam 11 let. V tretjem mesecu tega leta sem opazila ko dam roko na trebuh, da okoli popka nekaj bije. Mislila sem, da sem mogoče noseča. Zelo se bojim nosečnosti!!

**Nisem še imela fanta in nisem imela spolnih odnosov. Je možno da sem noseča če sem se samozadovoljevala ?


I**mam 12 let in ljupckala sva se s fantom. Potem me je božal prek hlač… Ali lahko postanem noseča ?


I**mam 13 let in kažem vagino fantom v wcju. Zadnje čase me je sram ker imam dol velik rdeč mozolj. Kako naj se ga rešim?
Lahko moji starši ugotovijo da nisem več devica?


**Imam 13 let. Nedavno sem spala s sorodnikom v isti sobi ( vsak na svoji postelji ). Ali lahko zanosim?


**Samozadovoljevala sem se s svinčnikom. Porinila sem ga malo premočno in začela krvaveti. Ali je to moj prvi sex?


**Ali lahko zanosim, če se kopam z malim bratcem v kadi?


**Imam punco ampak včasih ga vlečem prijatelju. Ali sem homosexualec?


**Pišem vam prvič in redno berem vašo revijo. Zanima me vaše mnenje. Star sem 15 let in 6 mescev imam punco. Sexala se nisva ampak to ni problem. Imam starejšega brata (21), ki mi je pokazal kako se drka. Takrat sem imel 12 let. Zdaj vsak dan skupaj drkava in "ga vlečeva". Brat bi hotel sexati z mano. Meni to ni všeč, rajši bi s punco sexal. Je to narobe kar delava?? To še ne pomeni da sem gay? Ali me bo punca ubila če ji to rečem?


**Imam 13 let, nikoli se nisem poljubljala s fantom ali imela odnose. Malo sem se zredila. Ali sem noseča ?


**Js in prijateljica sva se učeri ljupckale s fanti v postelji. Danes imava vetrove. Ali sva noseči?


**Samozadovoljevala sem se z barbiko, nakar je barbiki odpadla glava in ostala "notri". Kaj naj naredim? Prosim vas, ne pošiljajte me ginekologu!


**Imam 16 let in imam fanta s katerim sem intimna. On mi zelo rad poriva grlo flaše v luliko. Ali je moj fant alkoholik?


**Vedno ko se tuširam obrnem tuš proti sebi in to mi zelo paše. Sem normalna?
**Opazila sem, da je na reklamah za vložke vedno neka modra tekočina. Moja je rdeča. Ali sem normalna?


**Imam 13 let in postal bom oče. Vedno sem bil bolj izkušen od prijateljev, bil sem faca šole in vse osmošolke so bile zaljubljene vame. POMAGAJTE!
Če ga dobim v rito, ali sem še devica?


**Odkar sem dobila menstruacijo se spolno izživljam nad igračkami. Zakaj? Sem normalna? Pomagajte !!!


**Kopala sva se skupaj, zdrkal je v vodo. Ali lahko zanosim?


_____________________________

http://sandrcap.moj-album.com/

http://mojeigrarije.blogspot.com/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zaupne besede v Anteni
5.1.2008 20:36:40   
Petraa
Ah to še ni nič
Se mi zdi da se doma z otroci nič ne ukvarjajo user posted image

(odgovor članu sandrca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zaupne besede v Anteni
5.1.2008 20:37:43   
Miss Piggy
user posted image user posted image user posted image

Taprva zmaga - dve KT za dva partnerja user posted image .

(odgovor članu sandrca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zaupne besede v Anteni
5.1.2008 20:38:04   
tjaga
**S fantom že leto dni sexava, pijem kontracepcijske. Pred mescem dni sem na faksu spoznala tipa s katerim sem tudi v intimnih odnosih. Moje vprašanje je "ali moram vzeti še eno tableto; eno za fanta eno za kolego s faksa"?


Tale je najboljša. user posted image

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu sandrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zaupne besede v Anteni
5.1.2008 20:41:28   
caillou
Ja, kristus user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu sandrca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zaupne besede v Anteni
5.1.2008 20:42:53   
Anonimen
user posted image user posted image

(odgovor članu sandrca)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zaupne besede v Anteni
5.1.2008 20:50:02   
blue sky
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zaupne besede v Anteni
5.1.2008 20:58:13   
mojčca
Ja saj ne vem, ali si je to kdo izmislil, ali je vse skupaj napisano "po resničnih dogodkih"user posted image

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zaupne besede v Anteni
5.1.2008 21:23:49   
Anonimen
a sem jz čudna al tole ni smešno?user posted image

nekatere so  pa dobesedno privlečene za lase - na nekem forumu so se norca delali iz teh "zaupnih besed"....tko, da tista od barbikine glave in še nekaj drugih je plod zajebancije...


(odgovor članu mojčca)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zaupne besede v Anteni
5.1.2008 21:33:20   
silvya
Ena boljša od druge user posted image user posted image user posted image .

**Imam 13 let, nikoli se nisem poljubljala s fantom ali imela odnose. Malo sem se zredila. Ali sem noseča ?

Zelo dober razlog zato, če se zrediš. user posted image Ne hujšat!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zaupne besede v Anteni
5.1.2008 21:39:31   
eya
Mah, meni tudi večina vprašanj ni smešnauser posted image

Se pa spomnim, da se jaz kot najstnica brala te Zaupne besede in je bilo enkrat tudi vprašanje od ene frkljice, če lahko zanosi, ker ji je fant prst vtaknil v.... hmmmm-saj-vemo-kam? Tako da čisto verjamem, da se tudi taka vprašanja, na žalost, pojavljajo.

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zaupne besede v Anteni
5.1.2008 21:48:11   
karmy
jzt sm prebrala eno v anteni pa tud odgovor

:"Samozadovoljevala sem se z svečo, ali bom zanosila? - odgovor se je glasil: DA, čez 9 mesecev boš rodila svečnike user posted image user posted image


_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zaupne besede v Anteni
5.1.2008 22:34:12   
malecka
:"Samozadovoljevala sem se z svečo, ali bom zanosila? - odgovor se je glasil: DA, čez 9 mesecev boš rodila svečnike


ta je dobra




_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zaupne besede v Anteni
5.1.2008 23:13:15   
tanaja*
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu sandrca)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zaupne besede v Anteni
9.1.2008 23:54:27   
pravljica
po moje si večina teh "primerkov" norce dela in tekmujejo med sabo, čigavo vprašanje bo objavljeno...meni je to edina normalna - življenjska razlaga user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?