|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: spalne srajce v lj porodnišnici
14.1.2008 15:08:38   
lemavrica
A se samo meni zdijo te spalne srajce blazno nepraktične, sploh pa po CR ko se težko premikaš in paziš da si ne raztgaš rane, res ni praktično non stop na tisto coto mislit in si jo okl pasu štelat.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu ursalara)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: spalne srajce v lj porodnišnici
5.4.2008 0:53:27   
hillmagic
Jaz sem rodila lani oktobra 07 pa smo dobili vsak dan po dve srajci. Ce si jo poflekal so ti svezo prinesli, brez problema. Meni ni toliko motilo da sem bila kot zakelj bolj so mi bile prevroce. Saj tistih 3 do 5 dni ze zdrzis glede na to da ti vse kaplja in curlja. user posted image  Meni je bilo kul ker jo sama v zivljenju  nebi nikoli nosila, tako da sem videla kaj je to se spiš v žaklju hhehuser posted image

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: spalne srajce v lj porodnišnici
22.4.2008 12:53:02   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: auroraa

mislim, da so povsod po Slo podobne spalne srajce. izrez do popka, knofi nič ne primejo, one size fits all varianta user posted image

ampak men na kraj pameti ni prišlo, da bi imela svojo. ker se tuširaš 2x dnevno, pa vsakič frišno oblečeš. to pa znese v 5 dneh 10 srajc. tolk pa res nimam domačih pižam. pa še bolj udobno mi je bilo.


user posted image user posted image user posted image

Pa še res je. V Postojni isto, strinjam pa se tudi z drugim napisanim. Tistih par dni bomo pa ja potrpele, punce.

Al pa kakšne satenaste od doma prinest, s kakšnimi čipkamiuser posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: spalne srajce v lj porodnišnici
8.5.2008 9:34:01   
dana
Jaz nisem imela nobenih problemov s srajcami. In me ne moti da so take kakršne pač so.

Je bla pa en dan preden sem šla domov naslednja štorija:
zjutraj dobim novo srajco in hlačke; se stuširam, preoblečem in kmalu zatem mi je blato ušlo. Tok sem se bala ko bo treba it na veliko potrebo, potem mi je pa zaradi tiste tablete, ki jo dobiš, blato kar ušlo ko sem kihnilauser posted image . Pa še potem sem mogla prav paziti ko sem se recimo useknila.

Pa mi ni preostalo drugo kot da sem poklicala sestro in prosila za novo. In sem jo dobila brez problema. Sicer ne zeleno ampak belo, ki je bila tudi dosti tanjša. No tekom popoldneva sem dobila spet zeleno. No tako sem zamenjala 3 halje v enem dnevu.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: spalne srajce v lj porodnišnici
8.5.2008 10:07:38   
mojsoncek
Dve leti nazaj ni bilo cutiti nobenega pomanjkanja. Ce pa se bojis, da bi jih bilo premalo, pa le vzemi kaksno za rezervo s sabo.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: spalne srajce v lj porodnišnici
8.5.2008 15:34:46   
rokapi
Spalne srajce so o.k. in ni nobenega problema.

(odgovor članu ursalara)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




kašica
Ines_L

Katere kašice kupujete otrokom?

Bebivita (16%)

Hipp (28%)

Alete (2%)

Frutek (53%)


Število vseh glasov: 43

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!