|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hemangiom....
12.1.2008 20:24:03   
Noseckica
Mamice, kako so se ga vaši user posted image  "znebili". user posted image
 
Je bil potreben poseg ali je kar sam zbledel in izginil (v kolikšnem času približno)?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hemangiom....
12.1.2008 20:38:53   
emaa
To misliš rdečo znamenje, ko kapilare popokajo. Jaz ga imam od rojstva na levi roki, mi ni zbledelo, so mi v puberteti predlagali laser, pa se mi ni zdelo potrebno. Viden je, vendar predvsem, če imam majico brez rokavov, pa me potem sprašujejo ali imam kako hudo alergijo ali kako bolezen. Mene osebno ne moti in sem navajena (jih je pa več). Sestra ga je imela na zatilju, pa je kolikor ve do enega leta izginil. 

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hemangiom....
12.1.2008 20:53:23   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: emamair

To misliš rdečo znamenje, ko kapilare popokajo. Jaz ga imam od rojstva na levi roki, mi ni zbledelo, so mi v puberteti predlagali laser, pa se mi ni zdelo potrebno. Viden je, vendar predvsem, če imam majico brez rokavov, pa me potem sprašujejo ali imam kako hudo alergijo ali kako bolezen. Mene osebno ne moti in sem navajena (jih je pa več). Sestra ga je imela na zatilju, pa je kolikor ve do enega leta izginil. 


Ja, to rdeče znamenje.
 
Tudi sama sem ga imela baje na nogi in mi je do enega leta izginil, moja user posted image  pa ga ima na desni lopatici.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hemangiom....
12.1.2008 21:04:00   
emaa
Če ni moteče, bi pustila, v puberteti jo pa sam vprašaš kakšne ima želje (takrat je nam puncam izgled bolj pomembenuser posted image ), baje pa naj bi bil laser neboleč. Meni je moj hemangiom del mene, razpoznavni znak in ga ne dam (večino časa se sploh ne spomnim, da ga imam).

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hemangiom....
12.1.2008 21:30:54   
Anonimen
Pozdravljena.

Bivši fant ga je imel na obrazu, manjše velikosti, od rojstva, pa ni izginil. Jaz sem imela tistega izbočenega, na lasišču, pa je brez operacije po prvem letu izginil, sestra pa ga ima na prsnem košu in počasi bledi(stara je 12.let). tako, da je pomoje čist odvisno, za kakšen hemangiom gre in koliko se koža obnavlja.

aspirinčica

(odgovor članu Noseckica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hemangiom....
12.1.2008 21:36:58   
Noseckica
Nam so "napovedali", da bi naj izginil nekje v letu dni, letu in pol......me je pa zanimalo (oz. me še) kakšne izkušnje imate vi z njimi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hemangiom....
12.1.2008 22:16:26   
muki1
Moja hčerka ga ima že skoraj 4 leta, pa nič ne kaže, da bi izginil. Je pa čisto majhna rdeča pikica pri očesu. Kot bi jo pičil komar.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hemangiom....
13.1.2008 9:39:30   
anajmad
Naša ima nad ritko,nad nosnim korenom in rahlo na nosku. Zgleda,da je štorklja ni hotela spustitiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Na nosku in nad nosnim korenom je zbledelo,kolikor je imela v začetku rdeče. Nad ritko se še pa kr fajn vidi,pa zlo velik je.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hemangiom....
13.1.2008 9:56:21   
Janeja
Lea ima tudi dva, ki naj bi izginila do 2 leta. Pa bo kmalu stara 3 in še nič ne kaže na to, da bi izginila. Samo jaz ne razmišljam o tem, da bi karkoli naredila. Se bo že sama odločila, ko bo dovoj stara.
Je pa res, da sta na dokaj nemotečih mestih. Eden je zadaj na vratu in ji ga bodo skrili daljši laski, drugi pa zadaj na hrbtu, čisto spodaj, tako da pride pod pleničko oz. hlačke.


(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Hemangiom....
13.1.2008 9:57:52   
melani99
moja pupa ga ima na trebuščku, v velikosti lešnika, so nam rekli, da naj bi nekje do 2 let izginil, v nasprotnem primeru naj bi v času adolescence naredili laserski poseg. sedaj je začel v sredini se malo svetliti oz siveti, kar je baje dober znak, da ne bo več rasel, ampak bo začel zginjati.
Dr. Roškar nas je potolažil, da do takrat, ko se bo hotela poročit, ga več nebo imela.user posted image

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Hemangiom....
13.1.2008 10:02:15   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: melani99
Dr. Roškar nas je potolažil, da do takrat, ko se bo hotela poročit, ga več nebo imela.user posted image


Točno to je tudi nam rekel. user posted image

Sicer pa tudi nam bledi oz. je posivel in ne raste več.

(odgovor članu melani99)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Hemangiom....
13.1.2008 10:09:43   
melani99
ja upam, da je to res dober znak, da bo nehal vsaj rasti, če že zginil ne bo! drugače naša ne bo mogla biti manekenka, ker se ji bo v bikinkah videl!user posted image user posted image

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Hemangiom....
13.1.2008 11:05:22   
Nenya
Najina taprva ga je imela gor mal nad ritko na levi se mi zdi. Sem kar žalostna ker ji je zbledel (nekje do 1. svečke) je bil namreč v obliki srčka, pa sva si vedno govorila da je love child.

_____________________________

Ever stopped to think ...
then forgot to start again?

(odgovor članu melani99)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Hemangiom....
13.1.2008 13:18:25   
* Mateja *
če si prav razlagam kaj to sploh je, ga je imel tudi naš na eni veki. Imel ga je kar dolgo. Pojavil se mi je čez en čas po rojstvu in ga je bilo kar fajn videt na svetli koži. samo mu je pol samo izginilo. In mu zdej ni nič več videt.

Ima pa naš eno bunkico v podkožju pod očesom, ki ga zaenkrat ne ovira, sam bo enkrat potrebna lepotna operacija. Tako da se za te rdeče flekce ne sekirat, če bodo sami šli, čene je pa še zmeri varjanta da se jih odstrani. 

(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Hemangiom....
13.1.2008 18:34:04   
Afnica
IZVIRNO SPOROČILO: Noseckica

IZVIRNO SPOROČILO: melani99
Dr. Roškar nas je potolažil, da do takrat, ko se bo hotela poročit, ga več nebo imela.user posted image


Točno to je tudi nam rekel. user posted image

Sicer pa tudi nam bledi oz. je posivel in ne raste več.


Nam je isto rekel. user posted image  rekel je, da ko bo šla na prvi randi naj ima kapico, ko se bo pa ženila ga pa ne bo več. user posted image
 
Ima pa full velikega na glavici- na veliki fontaneli. Ji je tudi posivel na sredini, pa krasta se je naredila. Sedaj ji pa krasta gre dol počasi. Sicer pa nič ne kaže, da bi se manjšal. user posted image  Me že kar malo skrbi, saj se že plazi, pa tišči glavico povsod.

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Hemangiom....
13.1.2008 18:39:43   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: Afnica

IZVIRNO SPOROČILO: Noseckica

IZVIRNO SPOROČILO: melani99
Dr. Roškar nas je potolažil, da do takrat, ko se bo hotela poročit, ga več nebo imela.user posted image


Točno to je tudi nam rekel. user posted image


Nam je isto rekel. user posted image    ko se bo pa ženila ga pa ne bo več. user posted image  
 


Dr. Roškar si bo moral nekaj novega zmislit počasi, ker smo ga "razkrinkale", da vsem staršem enako govori.....user posted image

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?