|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE:Vzgojitelji in tovariši v vzgojnih zavodih
15.1.2008 19:33:51   
afroodita
Imam strašne izkušnje tako,kot vO.Š,kot v zavodu tam so vzgojitelji in tovariši živa katastrofa ce imate kakršne koli izkusnje ali ste slišali kaj na to temo mi odgovorite .user posted image user posted image  

Hvala

_____________________________

Ljubezen se rodi v pogledih,živi v poljubih in umre v solzah.

Jaz Tu Ti Tam Mi Skupaj 4 ever
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: RE:Vzgojitelji in tovariši v vzgojnih zav...
15.1.2008 19:37:53   
nky 23
jaz imam dobre z zavodi....???

(odgovor članu afroodita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: RE:Vzgojitelji in tovariši v vzgojnih zav...
15.1.2008 19:43:01   
afroodita
Ooooo superca povej

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: RE:Vzgojitelji in tovariši v vzgojnih zav...
15.1.2008 19:46:38   
nky 23
seveda ne vem točno kaj s tem misliš ti "zavod" ti pa lahko povem da sem jih obiskala ogromno in imam dokaj lepe izkušnje razen kake višnje gore, logatec... mi niso prirsli pod kožo. mam pa super izkušnje s stanovanjskimi skupinami.
ne vem pa sicer kaj in kje natančno imaš ti s tem slabe izkušnje....in kaj natančno te zanima???

(odgovor članu afroodita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: RE:Vzgojitelji in tovariši v vzgojnih zav...
15.1.2008 19:52:20   
afroodita
Nasplošno o vzgojiteljih iz zavodov sm bla v  smledniku in  katastrofa neprimerno vedenje z otroci,kot tudi z vzgojitelji

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: RE:Vzgojitelji in tovariši v vzgojnih zav...
16.1.2008 14:46:33   
kasija78
Tudi poznam zavode, samo nisem čisto razumela, kaj te zanima? Bi pa kot nky 23 pohvalila sistem stanovanjskih skupin, ki je bolj prijazen do mladostnikov. Ampak pač ni primeren za vse, ker moraš izpolnjevati pogoje za sprejem.
Če še enkrat vprašaš, ti morda lahko pomagam?

(odgovor članu afroodita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Katero ime?
qloq

Katero ime paše zraven za punčko?

Amadej in Aneja (41%)

Amadej in Amadeja (7%)

Amadej in Alina (31%)

Amadej in Adrijana (9%)

ali drugo ime ( kakšno) (12%)


Število vseh glasov: 130

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!