|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   znižanja - superge?
16.1.2008 9:05:32   
solatja
ker zgleda, da nujno potrebujem nove superge (user posted image user posted image ), bi si jih kupila, dokler je še kaj znižano. ampak ker se ta roba prodaja bolj ali manj čez vse leto, me zanima, če kaj veste, kje sploh imajo znižane superge (Hervis, sport 2000, intersport,...).

TELE so mi user posted image user posted image user posted image kupujem pa kaj takega in takega ali takega (model bi naj bil v tem stilu, niti mi niso vsi ti nevemkaj)

skratka, nekaj takega, kar so bolj "patike" kot pa dejansko superge. Kdo sploh pri nas prodaja le coq sportif? da vem, preden grem v izropane trgovine...




_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: znižanja - superge?
16.1.2008 9:28:30   
Maxica
Na www.superge.si si kaj gledala?

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: znižanja - superge?
16.1.2008 9:33:25   
solatja
nič nisem, ker jih rabim jutri, pa ne bi zdej na hitrco še s tem kockala...

_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: znižanja - superge?
16.1.2008 9:40:37   
solatja
sem pregledala nekaj znamk, in mi ni nič za dol past user posted image

_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: znižanja - superge?
16.1.2008 9:48:49   
petja
Včeraj je frendica sprobavala Le Coq Sportif v Lj v Peku. Oni imajo kar nekaj njhovih superg, pa še znižane so. Iskala je pa supergice, ki jih lahko nosi tudi za v službo, take bolj casual.

Ampak tele, ki jih pa ti hočeš, so pa po moje nova kolekcija, ker jih še nisem videla pri nas.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: znižanja - superge?
16.1.2008 9:52:24   
solatja
torej peko. hvala. tiste ta črne so me čist zacumprale, kot bi rekel Kreslin. pa še znižane so... za ostale mi je bolj vseeno, samo da dobim še kaj pogojno užitnega. user posted image

_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: znižanja - superge?
16.1.2008 10:01:07   
Anonimen
Le coq sportif ima trgovino na trubarjevi v ljubljani in na viču se mi zdi. Jst kupujem na trubarjevi. Lani so mel vse modele 50% znižane. Sm dobila za 100€ dvoje superge in ene balerinkeuser posted image .
Men so ful dobri njihovi modeli.

(odgovor članu solatja)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?