|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prenosna posteljica
16.1.2008 14:13:21   
helenav
odločam se za nakup, pa me zanima, če ima že katera to posteljico, ki je sedaj v akciji v BBC...Houck-ova
-kolikšen prostor zavzame zložena
-ali je priloženo tudi kakšno ležišče?
-se vam zdi primerna za 6 mesečnega dojenčka?

hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prenosna posteljica
16.1.2008 14:19:58   
ana b
Oj!
Mi jo imamo.
Za mere zložene si me našla, ker je pri mojih doma in ne morem pomerit, je pa kvader z merami 30x30x80 cm (približno).
Dno je obloženi in ni zelo trdo ni pa niti zelo mehko.
Naš user posted image  je že večkrat prespal v njej.

LP

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prenosna posteljica
16.1.2008 14:22:03   
viv_
Okrog telih prenosnih posteljic je vedno toliko enih komplikacij... Pa ne mislim zdaj ravno tebe, ampak vsa vprašanja, ali priporočate to, ali priporočate ono...

Če bo zgolj za počitnice/potovanja, potem je povsem vseeno, kakšno imaš. Ne rabiš imet nastavljivo po višini, pa s stranskim izhodom, pa ne vem kaj še vse.

Vsaka prenosna posteljica ima zraven ležalno podlogo, ki je za občasno rabo povsem OK. Zložena je pa običajno velika tam 60 x 20 x 20.

In ja, primerna je za 6 mesečnega dojenčka - primerna je za vse starosti, saj je povsem ravna in čvrsta podlaga.

Drugo pa je, če bi bila posteljica vsakodnevno v uporabi.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prenosna posteljica
16.1.2008 15:36:49   
dskubin
Mi imamo nekaj takega, samo nosimo s sabo tudi zložljiv jogi (ko pač gremo na počitnice ipd.), ki smo ga dodatno dokupli za 10 eurov, ker samo tisto, kar dobiš zraven - jaz tam ne bi dala otroka spat. Če bi imela za doma, bi dala taprav jogi not, samo pa trpi tvoj hrbet, ker se moraš precej nizko sklanjat za otroka dvignit - to pa je zelo pomembno, kajti pupa bo kmalu teeeežka.

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
21.1.2008 15:00:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu dskubin)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prenosna posteljica
22.1.2008 21:04:02   
Lu
Vidim, da je govora o prenosni posteljici. Mi eno že imamo potrebujemo pa še eno. Koliko so zdaj cene?

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?