|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Terme - kaj vzeti s sabo in česa ne smem poza...
23.1.2008 16:53:28   
Enolla
Tako, Banovci so rezervirani user posted image . Sedaj pa bi vas prosila, če mi lahko pomagate spakirati user posted image , ker v zimskem času v termah še nismo bili. Kaj naj vzamem s sabo in predvsem česa nujno ne smem pozabiti? Kakšne igračke za v bazen najbrž pa verjetno plavalne plenice - kriza kje jih bom sedaj dobila tukaj,ker jih še poleti niso imeli user posted image ?  Junior pa ima 22 mesecev.
Hvala,


_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Terme - kaj vzeti s sabo in česa ne smem ...
23.1.2008 17:23:42   
Hans
Olja, tudi mi gremo v toplice in to blizu vas -  Morvaske Toplice, naša je stara 15m. Vzeli bomo : kopalke navadne, kopalke za kopat (dobila sem jih v Sparu), velike brisače, kopalni plašček, freds obroč, igračke za vodo in tiste za zunaj, ogromno oblek, copate, vozičk, piškote in soke za malico na bazenu, veliko body-jev - na bazenu je navadno v body ali pa v kakem poletnem kompletu, pa ovezno kapo in šal - če boste po kopanju morali ven. 
Pa za mamico revije, ko bo malčica spala na bazenu, doma je kuhanje, pospravljanje... tam pa je le ležanje.
Uživajte !

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu Enolla)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Terme - kaj vzeti s sabo in česa ne smem ...
23.1.2008 17:45:20   
Anonimen
  • natikači za k bazenom(nedrsljivi!)- označi jih z alkoholnim flomastrom, ker radi zamenjajo ali ...
  • kopalke
  • kopalna brisača
  • družabne igre
  • revije, knjige,...
  • kopalni plašči(obvezno!)
  • za tamalo bitje- kopalni obroč(al nekaj podobnega) in igračke
  • slani prigrizki
  • zlo fino pridejo plastične posode za shranjevanje- lahko narediš sendviče in jih neseš s sabo na bazen
  • kaka žogica nikoli ni odveč
  • zdravila
  • kozmetika- lotion za telo in tuš geli
  • velika torba za prenašanje stvari na kopališče
  • fen za lase!!!
  • navadne vrečke, kamor boš spravljala mokro perilo, ko greš iz kopanja
  • velikooo tekočine
  • kopalne pleničke za tamalega
  • ščipalec in pilico za nohte- v vodi se radi zmehčajo in polomijo
  • kape, šale in rokavice- tud če ne bo mraz, ko greš iz kopanja, prav pride
  • ...

Če se spomnim še kaj- napišem!user posted image

Lepo se imejte!!!

(odgovor članu Enolla)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Terme - kaj vzeti s sabo in česa ne smem ...
23.1.2008 17:52:30   
Anonimen
Aaaa, sm se spomnila še nekaj.user posted image
  • križanke
  • elastike in trakovi za lase
  • če maš pogosto glivična vnetja- priporočam prepojene tampone(mislim, da so od Sente), ki jih dobiš skoraj v vsaki drogeriji, lahko pa vprašaš tud v lekarni
  • bepanthen kremica- za praske, suho kožo,...
  • kake stare brisače- da jih daš zjutraj že na ležalnike, in pustiš čez dan gor, da drugi ne zasedejo- če jih kdo odnese, da ti ne bo žal
  • mp3 player oziroma kak drug predvajalec glasbe
  • napihljivi povšterčki za pod glavo
  • fotoaparat
  • ...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Terme - kaj vzeti s sabo in česa ne smem ...
23.1.2008 19:06:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Enolla

in predvsem česa nujno ne smem pozabiti?


Kopalk in kopalnih pleničk, obutve za na bazen.

(odgovor članu Enolla)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Terme - kaj vzeti s sabo in česa ne smem ...
23.1.2008 19:13:33   
Hans
kopalke za kopat


eh, mislila sem napisat pleničke za kopat.

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Terme - kaj vzeti s sabo in česa ne smem ...
23.1.2008 19:42:52   
eya
hej, samo to-kopalne pleničke jaz vedno kupim v DMu, se še nikoli ni zgodilo, da jih ne bi imeli.

(odgovor članu Hans)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Terme - kaj vzeti s sabo in česa ne smem ...
24.1.2008 8:52:04   
Enolla
Kompliciram, a ?

Hans - ob tvojem nicku bi najraši vstala in ti salutirala - ja vol user posted image . Zakaj ste se pa za Moravske odločili user posted image

Mič - user posted image

Aspirinčica - hvala, samo bomo samo tri dni. Se ne bomo preselili v terme user posted image , ampak hvala.

Eya - ja sem razmišljala, da se bomo kar v Ljubljani v CP, ko bomo na poti,  ustavili in jih kupili.

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Terme - kaj vzeti s sabo in česa ne smem ...
25.1.2008 21:33:22   
Hans
Ojla, enolla, mi smo se odločili za Moravske na podlagi izkušenj, moji starši že več let hodijo tja, pa tudi mi smo že bili, v termeh 3000 nam je všeč bazen za otroke, pa okolica, lepo za sprehajat, pa blizu je mesto in trgovine. Sedaj gremo tudi v Moravskem ampak ne v Terme 3000, pač pa v Vivat, tam še nismo bili.

Komaj čakam nedeljo!

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu Enolla)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.
Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?