|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   knjige za verouk
24.1.2008 9:41:43   
mala maja
Kje naj jo dobim? rabim jo pa za 5.razred 9 letke.

Naš mali jih je na začetku leta plačal in ker je bil bolan(2x ga ni bilo)jo ni dobil. Učitelj mu jo je nosil do prejšnega tedno, ko mu je vrnil denar(po posredovanju mene in moža) in da naj si knjige skopira.user posted image  

OK. Ni problema si je sposodil delovni zvezek in knjigo ampak če grem knjigo kopirat se bo razpadla (ker jo morem čist narazen datuser posted image ) ali pa se več kot pol črk ne bo vdelouser posted image In kako sedaj do nje, z župnikom bomo imel to soboto še mal hudo debato amapk rada bi knjigo dobila in mu potem povem enkrat za vselej ta svoje.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: knjige za verouk
24.1.2008 9:57:40   
sončnica13
Saj jo imajo najbrž v kakšni drugi žipniji, pojdi vprašat.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: knjige za verouk
24.1.2008 9:58:02   
aluš
Poglej kdo je knjigo izdal in pokliči na tisto založbo. Sigurno ti jo bodo pripravljeni poslati (po pošti), če nisi ravno kje tam doma, da bi šla kar iskat. Naš je lansko leto izgubil II. del delovnega zvezka za slovenščino (saj vem da je šola drugo), pa sem klicala na založbo in so mi poslali.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: knjige za verouk
24.1.2008 10:46:50   
mala maja
knjigo je izdala Mohorjeva družba, samo na netu nič ne najdem. Bom res poklicala če jo lahko pošljejo in delovni zvezek. Upam da mi uspeuser posted image

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: knjige za verouk
25.1.2008 14:11:47   
barbara_s
Če si iz Ljubljane, greš lahko pogledat (ali pa pokličeš) v Škofijsko knjigarno poleg tržnice.
(Kopiranje knjig je  pa itak nelegalno in kraja, tako da čudno, da te k temu nagovarja katehet... - ne, saj nisem zlobna, samo mislim, da je tako napisano v učbeniku za 6. ali 7. razred devetletke, tam, kjer obravnavajo zapovedi.)


(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: knjige za verouk
25.1.2008 21:22:20   
mala maja
barbara hvalauser posted image user posted image  bom pogledala.


O kopiranju pa se strinjam.user posted image amapk žal je to samo napisano in veliko se jih-nas ne drži tega. Iz takega ali drugačnega razloga.

(odgovor članu barbara_s)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?