|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   neva6
20.1.2005 14:54:25   
Anonimen
Jana.dej dej emšo..če lahko znosijo in rodijo tudi tiste blizu pedesetih..pa da ti ne boš:)-
No pa prestaviva na letošnje obdobje.Če bosta pridno delala bo julija sprejela podnajemnika:love::duda:
Tako zelo zelo ti to želim:love:


(odgovor članu larisa)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   neva6
20.1.2005 15:05:54   
emaa
jana73 kak emšo saj si sam tri leta starejša od mene, jaz pa še nobenga nimam.

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   neva6
20.1.2005 15:23:39   
pikica05
Neva,

bolje počakat 1 leto na :nosecka:, kot pa nikoli dočakat:duda:.

Lepo bodite vse.

Zdaj moram splinit iz službe:kuza:, prej ko zazvoni kaki telefon. :kuza:Toti teden je taka gužva.:kuza:

LP-pikica 05

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   neva6
20.1.2005 15:38:23   
kofetek2010
najlepše in najboljše na svetu je bit najemodajalka, samo deložacija... to je pa druga zgodba... tu se pa moja korajža neha... :)-:)-:)-

neva6 - bom javila takoj ko nama uspe najemnico dobit (saj bo najemnica, ne?)

lp
jana73


(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   neva6
20.1.2005 16:03:09   
Anonimen
Jana saj je vseeno kaj je kajne?samo da je in da je zdravo.

(odgovor članu larisa)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   neva6
20.1.2005 16:18:29   
kofetek2010
Ja, itak je vseeno kaj je, samo da je in da je zdravo! Sem morala še enkrat prepisat! ;) To so oni mali prebliski, ko že imaš sina, pol si pa zmišljuješ! :)-:)-:)- :ups::ups::ups:

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   neva6
20.1.2005 16:21:20   
Anonimen
Ja saj razumem...moja prva je hči sledi sin pri tretjem je pa bilo vseeno srednejga ni:)-:)-

(odgovor članu larisa)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   neva6
20.1.2005 16:28:26   
kofetek2010
Moj moj ima sicer od prej 2 hčeri, tako da je za najinga takrat govoril "saj je vseeno kaj bo, samo da bo sin!", tako da on ima celo garnituro :)-:)-:)- Sama sem že on kar pomnim želela sina in ga tudi dobila... Zdej pa mi pravi, da ni problema, da on ima potrdilo, da zna vse nardit :)-:)-:)- naj samo povem kaj hočem...

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   neva6
20.1.2005 16:31:29   
Anonimen
:)-:)-:)-:)-:)-
Moj je tistega večera ko so sporočili,da se mu je rodil sin...prišibal v diskoteko kjer ga je čakala banda se drl na vas usta da je naredil popravni izpit:zmeden::)-:)-:)-:)-

(odgovor članu larisa)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   neva6
20.1.2005 16:33:25   
Pia73
:)-:)-:)-:)-:)- neva6.

Midva tudi imava sina. Sva si ga oba zelo želela. Sedaj pa sem jaz naročila detko moj pa detka, pravi, da zna on samo sine delat,... In imeli bomo še enega fantka. Pa nič zato. Da bo le zdrav,... Samo kdo bo čistil za njimi, mi še ni jasno,...:)-:)-:)-

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   neva6
20.1.2005 16:36:24   
Anonimen
A ti misliš,da če maš hčer majn čistiš za njo:zmeden:Ja no če jo naučiš je pa res priznam:)-

(odgovor članu larisa)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   neva6
20.1.2005 16:42:31   
Pia73
Sej se hecam, me smo bile 3 hčere doma, pa pol, ko je hčera starejša je tud tak fajn za mamo ampak bom pa snahe utrujala,... :)-:)-:)-

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   neva6
20.1.2005 16:48:01   
kofetek2010
Jaz sem že v 16 tednu vedela da bo sin, je bla pištolca, da je ni blo moč zgrešit! :)-:)-:)- Sin navija, da naj bo pupa, ker mu ne bo igrač vzela, ker pupe imajo svoje Barbike :)-:)-:)- .

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   neva6
20.1.2005 16:52:37   
Pia73
Pri meni se je vidlo že v 12 t, res hitro ampak kako zelo vidno, ne moreš verjeti,... Moj sin pa navija za bratca. Tako, da sinove in atijeve želje se bodo uresničile. Moje pa tudi že s tem, da bo zdrav. Sva pa isti letnik Jana,...

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   neva6
20.1.2005 16:54:07   
Anonimen
Pia73 pol te bojo pa opravljale snahe:)-:)-da si zmaj:)-

(odgovor članu larisa)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   neva6
20.1.2005 16:55:45   
Anonimen
Jana pri nas pa sta si kar zamenjala igrače sine si je sposodil Barbike hči pa njegov kamijon-tavelik.Pol mu ga je polomila..še zdej ni pozabil.:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu larisa)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   neva6
20.1.2005 16:55:57   
Pia73
Ja, saj tega me je strah,.....:)-:)-:)-

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   neva6
20.1.2005 16:57:51   
kofetek2010
Zdej pa odhajam novim zmagam na proti - grem do G in pot je dolga do Rogaške, upam, da bo rekel, da sem b.p.

Lep večer vsem, ki še "visite" na RR in tudi tistim, ki ste se pravkar "obesile"! :)-:)-:)-

jana73

PS: Pia73 - takih letnikov ne delajo več! :)-:)-:)-

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   neva6
20.1.2005 17:01:17   
Pia73
Ja, ja letnik 73 - takih res ne delajo več,...to vsakmu povem,...fajn rihtaj,... jaz pa grem igrat pokemon karte,...:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   neva6
21.1.2005 9:48:48   
saba
ja neva ste rekle da se sme prehitevat tudi brez žmigovca......no in sem prehitela.....

enci pa bo takoj za mano:love::love::love::love:

neva tebi treba sam še stekleno kuglo nabavit, pa odpret nov predal tudi na RR, da boš sam šlogala, a?

kaj praviš???

malo se hecam dej.:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   neva6
21.1.2005 11:37:26   
Anonimen
saba mislim da bi bilo preveč zame:zmeden::)-:)-

Za moralo dvignit sem pa takoj za-če seveda pomaga dekletom.Tebi pa zabičam-pazi na tvoj trebušček:nosecka:mama moja kako sem vesela zate:bravo::)-

(odgovor članu larisa)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Po spontanem splavu ni treba odlagati zano...
Najnovejše raziskave razkrivajo, da po spontanem splavu ni potrebno tri mesece odlagati s ponovno zanositvijo. Ravno zan...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?