|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  171 172 [173] 174 175   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: M ne pričakujemo januarja!
26.1.2008 10:42:18   
emina83
ojla borkice moje!

kako ste kaj?evo da se še jaz malo javim po fuuuuuul dolgem času.


pikicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za tvojo user posted image , zdaj pa lepo uživaj, pusti se razvajati in božaj bušija!!!


evo jaz pa vam moram povedati da je gospa user posted image prišla, in to ful predčasno, že ponoči, ko se mi je tamala zbujala, so me jajčniki boleli in ob 7 ih se pa vlije kot iz škafa, tako da se selim v februar, bom pa še pridno do konca za vse ostale navijala.


oktavija, kaj pa je s tabo, vidim da maš danes datum naštiman, javi nam kake novičke!


lep dan naprej

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4301
   RE: M ne pričakujemo januarja!
26.1.2008 13:52:11   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: pikica36

LUNA  a si ti to vohala?????ali kaj drugega?user posted image

SERENDIPITY- midve sva se pa zadnje čase srečevale na temi- hujšnje, če se ne motim.
no, ta me zaenkrat ne bo več, zdaj menda ni dobro met dieto. no, nisem prišla do cilja, mi je 2 kg ostalo ampak ... ok!user posted image naj jim bouser posted image user posted image



user posted image  user posted image  user posted image   Ti dve kilci sta pa samo za okras.. Tak, da ... Ne sekiraj se, meni še prav toliko manjka do mojega cilja.. ju bom jaz za tebe dosegla user posted image user posted image

Eto, šalo vstran - dobiš domačo nalogo (itaq tako kot naša Erin) - Imaš, da nam javljaš napredek pikice, kako slikco daš v album in da nam vsaj tedensko enkrat poročaš kk si! Zmenjeno? user posted image

Hm.. Ma LuNa vse vidi in vse ve .. Še ne veš tega? user posted image



IZVIRNO SPOROČILO: LuNa73

A hujšata vidve al kaj?????user posted image user posted image



Pssst.. da ne bojo vsi čuli, nooo.. Kak te misliš, da bom rit spravila v poročno obleko? Šparam, saj veš --manjša številka, cenejša obleka user posted image  user posted image  user posted image

Am...  BTW - še en teden in dva dni, pa imaš da si vzameš čas za kavico v MB. Pride moja rit tja.. Ne pozabi! user posted image

Eto, zdaj pa še tole: Vsem, ki jih je hudoba obiskla - iskren & močan objmeček. Nekoč bo prišel naš dan! In to bo kar kmalu... Čutim... user posted image
Vse nove srečke user posted image  - vse najlepše in najboljše trenutke z vašimi pikicami!

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 4302
   RE: M ne pričakujemo januarja!
26.1.2008 15:10:20   
trinity22
Se* kako si te pa dolgo ni bili naokrog, vsaj k januarkam ne... Sem že večkrat zasledila dase letos poročišuser posted image , kdaj pa bo veseli dan če smem vprašat? Midva se namreč tudi letos poročiva...


Vsem, ki vas je grdoba obiskala pošiljamuser posted image user posted image user posted image user posted image

Za vse, ki je NE čakate pa vam pošiljam user posted image user posted image user posted image user posted image in dajmo čim več ROZIK

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4303
   RE: M ne pričakujemo januarja!
26.1.2008 16:19:42   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: trinity22

Se* kako si te pa dolgo ni bili naokrog, vsaj k januarkam ne... Sem že večkrat zasledila dase letos poročišuser posted image , kdaj pa bo veseli dan če smem vprašat? Midva se namreč tudi letos poročiva...



Ooooo... ČESTITAM!!!!! user posted image  user posted image  

Midva bova 31.05 - Pa vidva?

(drugače pa nas lahko prideš malo pokukat na Partnerstvo / Poroka 2008)

Hm, nekako ne spremljam več ne januark, ne februark .. sem preveč tičala na RR cele dneve in potem se posledično obremenjevala z vsakim mesečnim  prihodom tečnobice, imela vsemogoče znake - od nenehna lakote, do slabosti, do PamAn styla pa do špikanja v vsehmogočih mestih, kjer tičijo moji jajčniki... Zdaj se pa trudim, da sprejmem stvari kot so. Ne analiziram. Ne pričakujem, nekaj kjer me lahko čaka razočaranje...  Pa tudi simptomi so čudežno postali sestavni del PMS. user posted image
Včasih pa le pokukam na Ne Pričakujemo -  s pričakovanjem, da pa katere pričakuje, še posebej moje soborke, s katerimi se borimo za to našo srečo bok ob bok že nekaj časa ...

Pa še en user posted image   just for you!


(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 4304
   RE: M ne pričakujemo januarja!
26.1.2008 16:31:58   
trinity22
OOOO Se* hvala za objemček, midva pa se poročiva 28. 6. tako, da približno en mesec za vama, sva izbrala ta datum, ker je že konec šole, čeprav je meni najlepši mesec za poroko ravno maj - mesec ljubezni tako kot sta izbrala vidvauser posted image     Č E S T I T K E tudi tebi ( vama)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kar se pa znakov user posted image  tiče, te pa povsem razumem, ker sem sama sedaj že nekaj mesecev na istemuser posted image , pa sem že tudi razmišljala, da bi se poslovila, pa kar ne morem zdržat brez vas na RR ko ste same fajn punceuser posted image user posted image user posted image ,
no sedaj imam tri cikle s Klomifenom, in če sedaj ne rata pol bom pa mal odklopla vse skupi pa bo ko bo ...

Držim pa pesti, da nama pa seveda vsem ostalim čimprej uspe zagledat user posted image user posted image .


(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4305
   RE: M ne pričakujemo januarja!
26.1.2008 16:41:06   
LuNa73
trinity in Se*: vama bom pa letos pela: Ženin in nevesta pod mizo štrukle jesta (naprej sem pa pozabla)user posted image user posted image user posted image . A me je zdejle mal otročarija zagrabla... še eno pesmico vama zapojem:
Se* (trinity) gre po cesti, njen user posted image  pa za njo, Se* (trinity) se spotakne njen user posted image  pade pa njo, Se*(trinity) vpraša kaj iz tega bo, njen user posted image  pa ji reče: To otročiček najin bo... user posted image user posted image user posted image user posted image

Tak da babe... ko grete na sprehod, mal korak pospešte pa pred svojga padte, on na vas, pa ziher bo to to...user posted image  No, vsaj ko smo bli še mali mali je blo tak... v naših glavah user posted image user posted image user posted image user posted image

Jah se vidi, da mi je slab...sej grem....user posted image

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 4306
   RE: M ne pričakujemo januarja!
26.1.2008 16:58:30   
Serendipity
LuNcaaaaaaaaaaaa - In to ti meni, ko s sprehoda pridem  user posted image

Še dobro, da je jutri še en dan. Si bom kar tvoja navodila sprintala, da kaj ne pozabim... user posted image  user posted image  (Khm, sicer bi rabila še nasvet za finte, kako ga jutri speeet na sprehod spravit, ampak bom že nekaj pogruntala.)



trinity - meni je maj tudi fajn mesec. Ampak datum ima tudi svoj pomen (9 let zveze) in zato sva ga izbrala. Malo bo težje, ker ravno takrat je najbolj pestro v šoli, ampak bomo izpeljali oboje. Imata lep datum. Amm, kaj pa honeymoon destination? user posted image
A veš, da bove kmalu obe spadali na drug forum user posted image ? To leto nama bo itaq prineslo najlepša darila. user posted image  Veš, saj še tičim ma RR, ampak bolj na Nova Borba... (ali nekajpobnega) pa kak trič-trač. Povsem zapustit teh mojih čvekic pa res nisem mogla....user posted image

< Sporočilo je popravil Serendipity -- 26.1.2008 16:59:37 >

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 4307
   RE: M ne pričakujemo januarja!
26.1.2008 17:28:50   
trinity22
LuNa hvala za take faaaajjjjjjnnnnn nasveteuser posted image user posted image user posted image , pa saj moj kr pade na mene sam pol nč ne rata, ne vem kaj je touser posted image user posted image user posted image

Se* pol je pa to res super, če imata še takrat obletnico, pol pa kr dvojne čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Za honeymoon pa  še nimava pojma, še zbirava destinacijo ideje, mogoče bova šla na križarjenejuser posted image user posted image user posted image

Kaj pa vidva, že vesta?

Kar se pa tiče user posted image , pa itaq, da bo ... in da bova čez mal časa veselo klepetale pri nosečkahuser posted image user posted image user posted image  Saj to je ja najino leto, a neuser posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4308
   RE: M ne pričakujemo januarja!
26.1.2008 17:45:32   
LuNa73
IZVIRNO SPOROČILO: trinity22

LuNa hvala za take faaaajjjjjjnnnnn nasveteuser posted image user posted image user posted image , pa saj moj kr pade na mene sam pol nč ne rata, ne vem kaj je touser posted image user posted image user posted image



Hja, a vidva hodita slučajn na sprehode oblečena????? user posted image  No, če je odgovor Ja (kar verjetno je, ker vsi normalni se sprehajajo zunaj oblečeni, vsaj zdejle ko je mrzl, morje je pa že druga zgodba), pol te morem pač potolažit: Obleka je kriva! probejta doma... tm lahk odvržeš cunjice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mam jst rokentrol, ne sam tam doli, ampak očitno že tud v glavi.user posted image .. babe jaz res grem.... vidve pa se pejta ženit, na za to primerne teme...ker pol tuki men lušte delata po kaki fajn poroki.... user posted image user posted image user posted image  Aja pa ne moji....

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 4309
   RE: M ne pričakujemo januarja!
26.1.2008 18:14:12   
pikica36
hoj! no, končno doma. danes sva bila cel dan terenska po avstriji okol.
oktavija- mene tud bradavičke bolijo pa prsa mam full boleča in to že kakih 10 dni kot pred user posted image , pa je ni bilo. tako da po teh znakih ne moreš vedet.
sem se pa js tud odklopila od te tene tako ket SE* ker se mi je tud zdelo, ko sem vse to brala da me vse boli pa vsi znaki .....tako, da....tu mačuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

se vam bom pa javljala in vam poročala stanje.. obljubim!!

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 4310
   RE: M ne pričakujemo januarja!
26.1.2008 20:32:47   
pikachu
halo punce moja user posted image se je danes tudi prikazala tak da se selim v februar mam pa takrat tudu rojstni dan (glih v času ovulacije) mi bo dragi mogoče kako romantičnp vačerjico pripravo pa boma takrat nardilauser posted image . on pravi da nesmema obupat pa ga bom probala poslušat, čeprav sem zdaj fejstuser posted image in je težko pozitivno mislit.

_____________________________

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
22.02.2011 smo postali družina, saj sma v naročje dobila najin dolgo pričakovan zakladek

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 4311
   RE: M ne pričakujemo januarja!
26.1.2008 20:52:10   
hmm...
user posted image Januarske borke za user posted image :user posted image


30.12. - Kahlo (po srcu januarkauser posted image ) user posted image user posted image
xx.01. - sunny24 - srečka nosečka user posted image  user posted image
xx.01. - witto - srečka nosečka
user posted image   user posted image
xx.01. - nelky - srečka nosečka user posted image  user posted image
XX.01. - pikica36 - srečka nosečka user posted image  user posted image
xx.01. - Pikonina
xx.01. - pilar
xx.01. - pilar28 user posted image user posted image  
v nove boje
xx.01. - netko34 user posted image   user posted image   v nove boje
xx.01. - _ancica_  user posted image user posted image v nove boje
01.01. - jazzz27 user posted image user posted image v nove boje
01.01. - naja2  user posted image   user posted image   v nove boje
01.01. - Reny19 user posted image   user posted image  v nove boje
01.01. - mapa
01.01. - orhideje user posted image user posted image  v nove boje
03.01.-  Lorencia user posted image  user posted image  v nove boje
04.01. - anonimnauser posted image
04.01. - pufika user posted image user posted image v nove boje
04.01. - jakoLUlana - srečka nosečka user posted image   user posted image
04.01. - freja user posted image user posted image v nove boje
05.01. - Monikap user posted image user posted image v nove boje
05.01. - amy81 -  srečka nosečka user posted image  user posted image
05.01. - MONIKQ
05.01. - Lučka25 user posted image user posted image  v nove boje
05.01. - Anonimen
06.01. - Hator  user posted image   user posted image  v nove boje
07.01. - Andromeda user posted image  user posted image  v nove boje
07.01. - zarja28 - srečka nosečka user posted image  user posted image  
07.01. - Tiki55 user posted image user posted image v nove boje
07.01. - postira
08.01. - metir  user posted image  user posted image  v nove boje
08.01. - ETAN - srečka nosečka user posted image  user posted image
09.01. - Uršula83 - srečka nosečkauser posted image user posted image
09.01. - naja22 - srečka nosečka user posted image  user posted image
10.01. - EnaNobena user posted image user posted image  v nove boje
10.01. - byanca user posted image  user posted image  
v nove boje
10.01. - sonček33 user posted image user posted image v nove boje
10.01. - nf user posted image  user posted image  v nove boje
11.01. - majčica30 - srečka nosečka user posted image  user posted image
11.01. - *TaMiKaaaa* user posted image  user posted image  v nove boje
12.01. - maska user posted image  user posted image  v nove boje
12.01. - METULJ1 user posted image  user posted image  v nove boje
12.01. - ZalaTMuser posted image  user posted image v nove boje
12.01. - Majch user posted image  user posted image    v nove boje
12.01. - Snežinka7 user posted image  user posted image  v nove boje
12.01. - Soncnica - srečka nosečka
13.01. - medika 13 user posted image  user posted image  v nove boje
14.01. - Arual user posted image user posted image  v nove boje
15.01. - lidija_21user posted image user posted image v nove boje
15.01. - pin user posted image   user posted image  v nove boje
15.01. - biki
16.01. - Teni RR user posted image   user posted image  v nove boje
16.01. - LepDan
16.01. - anchy82 - srečka nosečka user posted image user posted image
17.01. - *Pikyca* user posted image  user posted image  v nove boje
17.01. - bučkabb - sreča nosečka user posted image user posted image
17. 01. - Colicka
17.01. - afnica mala user posted image  user posted image v nove boje
18.01. - trinty22 user posted image user posted image v nove boje
18.01. - matt user posted image   user posted image  v nove boje
19.01. - Čarli08 - srečka nosečka user posted image user posted image
20.01. - Muca83 user posted image  user posted image  v nove boje
20.01. - varci - srečka nosečkauser posted image user posted image
20.01. - sandra74user posted image user posted image v nove boje
20.01. - Anonimenuser posted image v nove boje
21.01. - stunfek  user posted image  user posted image  v nove boje
21.01. - andre3a user posted image  user posted image  v nove boje
21.01. - Sončnica24 user posted image user posted image v nove boje
21.01. - Anonimen user posted image user posted image user posted image v nove boje
22.01. - pikicaa25user posted image user posted image v noven boje
22.01. - *chance*
22.01. - pikapoka2
23.01. - ajat
24.01. - Acjom1
24.01. - polona3
25.01. - naja***
25.01. - Pikachu
25.01. - Athina
25.01. - anci banci
25.01. - RENY19
26.01. - Oktavija
27.01. - jabi babi
27.01. - waiting
27.01. - freja
27.01. - vita79
28.01. - Veki_222
28.01. - maša82
30.01. - svečka
30.01. - Murkica
31.01. - emina83 

   user posted image Navijačice: user posted image

  • Erinuser posted image
  • Serendipity
  • LuNa73
  • maša82
  • lučka 25
  • skrivnost
  • naty13
  • trinity22
  • ledenka
  • lindy
  • polaris
  • spelka12
  • oktavija
  • Sash
  • mirabela
  • K_a_t_j_auser posted image
  • Balonchy
  • Sasa78
  • Sandra74
  • gajka
  • Lea2007
  • skrivnost
  • pikica1979
  • varci
  • bastian111
  • cicmic
  • vita80
  • naja***     
  • HEL36   
  • MATEJCK 
  • Antika 
  • Lupita 
  • _ancica_ 
  • spps
  • pacug
  • hmm...
             user posted image

    NAŠA HIMNA:  (by BEYBA )
Vsako jutro komp prižgi,
Na forumu preberi si,
Kdo noseč je in kdo ne,
Kdo cele noči še trudi se!

En Dva tri-na delo gremo mi'
Dva dva tri-že slončkamo vsi!

Če mesec mine in kaj več,
Dveh črtic pa le ni in ni,
Naj upanje ne uide preč,
Saj vztrajni bomo mi vsi!  

En Dva tri-na delo gremo mi,
Dva dva tri-že slončkamo vsi! 

Minil bo mesec ali več,
Nosečnic bo pa vedno več,
Na koncu mame bomo vse,
Če slončkale bomo kot se zagre…  

En Dva tri-na delo gremo mi
Dva dva tri-že slončkamo vsi...

user posted image user posted image user posted image

--------------------------------------------------
JULIJ..................12% srečk nosečk  user posted image
AVGUST..............21,6 %srečk nosečk  user posted image

SEPTEMBER........18,6 % srečk nosečk  user posted image
OKTOBER............23% srečk nosečk   user posted image
NOVEMBER.........25,8 % srečk nosečk user posted image
DECEMBER .......... 19,8% srečk nosečk user posted image

JANUAR................16,9% srečk nosečk user posted image
--------------------------------------------------

              user posted image  
user posted image JANUARSKA STAVNICA:user posted image

22%    - HEL36
23%    - Sandra74, LuNa73 
23,5% - stunfek
26%    - Erin, nicnic
27%    - oktavija

28%    - EnaNobena
30%    - murkica
35%    - Lupita, maša82

40%    - sunny24, KAHLO, Colicka (optimistkeuser posted image )




(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4312
   RE: M ne pričakujemo januarja!
26.1.2008 20:53:08   
trinity22
Pikachu žal mi je da je prišlauser posted image user posted image user posted image saj bo ... boš vidla, ti kar dragega poslušaj in seveda NE smeš obupat.

LuNa  ja verjetno bo res zarad tega, ker se oblečena sprehajava, bova poskusla zdaj sprehod po stanovanju v golem stanjuuser posted image user posted image user posted image  pa da vidmo ,če bo kak učinekuser posted image user posted image user posted image  A sva ti lušte naredile s Se*??? Zakaj pa ne tvoje poroke, a si že poročenauser posted image

(odgovor članu emina83)
Neposredna povezava do sporočila: 4313
   RE: M ne pričakujemo januarja!
27.1.2008 11:10:12   
trinity22
Dobro jutro oziroma že dober dan, pa ena user posted image za vse, za nosečke pa čajčekuser posted image user posted image
Kje ste vse, ste se vse poskrile, a ne bi mogli dans kaki testki past, pa mal roza barve prinest na to stran?


Dajmo januarke, borbe še ni konec, gremo, gremouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 4314
   RE: M ne pričakujemo januarja!
27.1.2008 23:30:59   
naja***
čer,no pa se vam spet mal oglašam po dolgmu cajtu....pa sporočam da jeuser posted image pršla in da gremo v nove bojeuser posted image sm čist žalostnauser posted image sam sj bo...čestitam pa iz srca vsem novim nosečkam,pa vsem ki še čakate na user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 4315
   RE: M ne pričakujemo januarja!
28.1.2008 7:14:43   
murkica
naja***- žal mi je, da je prišla. Držim pesti, da naslednji mesec ostane kje daleč in da je ne bo nazaj vsaj 9 M. user posted image

No pri meni pa nobenih znakov (mislim res nobenih) ne za M in ne za user posted image . Ampak sem skoraj prepričana, da ta mesec ne bo nič, čeprav sem bila na začetku zelo optimistična. Danes sem že hotla narediti test, glede na to, da so ciklusi dolgi od 28-32 dni, pa sem se kar nekako uspela prepričati, da ne in ga nisel naredila, ker potem bi bila samo razočarana in še denar bi stran metala. Tako, da če je do četrtka ne bo, delam test, ko bo moj najdaljši cikel. No samo upam, da me ne bo zafrkavala, ker gremo pol smučat in si potem, če je ne bo, ne bom upala iti in bom visela sama v dolini.  

Edina stvar, ki je drugačna je to, da so mi začeli smrdeti cigareti(pa ne moji, sama ne kadim).... No samo mogoče je pa to povezano s čim drugim... Bomo videli.


No upam, da bo danes posijala kakšna nova rozika.

Oktavija kako pa si ti, že kakšni znaki?

< Sporočilo je popravil murkica -- 28.1.2008 7:15:12 >


_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu naja***)
Neposredna povezava do sporočila: 4316
   RE: M ne pričakujemo januarja!
28.1.2008 7:20:48   
pikica36
murkica, na znake se čist nič ne zanašaj, ker niso ziher.če tečke ne bo do četrtka pogumno po testek. jaz nisem zdržala do dne, ko je bil moj najdaljši cikel, pa čeprav sem si rekla da bom.user posted image user posted image
stiskam pestke, da zagledaš user posted image user posted image .
oktavijaaaaa!!!!!!!!!!!!, kje pa si ti, tvoj datum je tud že bil, tako da sporoči veselo novičko.
jaz moram pa danes poklicat v ambulanto , da mi povejo za datum prvega pregleda

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4317
   RE: M ne pričakujemo januarja!
28.1.2008 7:47:51   
murkica
Pikica hvala za spodbudouser posted image . Upam, da boš dobila hitro datum, da boš lahko čim prej zagledala bitje srčka tvojega user posted image . Upam, da ti ne bo preveč slabo in da boš 100 na uro uživala v nosečnosti in rasti tvojega otročička.


Oktavija pa čaka na 31-tega, ko bomo skupaj delale test... Sam po mojem že zdej ve, da je nosečka....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 4318
   RE: M ne pričakujemo januarja!
28.1.2008 7:52:40   
oktavija
Murkica in pikica26 no takole je pri meni, občasne slabosti še vedno obstajajo, bradavičke me bolijo kot pred M in tudi v trebudu imam ves čas občutek da se mi bo ulilo, ampak še vedno čist nobene sledi o M, tako da res nevem kaj naj pričakujem.... Jutri imam G in mogoče že tam izvem kaj novega, če ne pa če je do četrtka ne bo delam skupinski test in močno upam, da se pokažejo user posted image ! Prejšnji mesec je tudi zamujala za debelih 11 dni, tako da sem bila že čist nora od čakanja, dva testa pa sta pokazala -, upam da se zgodba tokrat ne bo ponovila.
Zanimivo je samo to, da običajno pred M nimam želje oz. preveč užitka pri user posted image user posted image , tokrat pa je drugače, prav lušta se mi bolj pogosto user posted image , tako da se mi zdi da gospeuser posted image  še ne bo tako kmalu na obisk, upam da bi lahko tudi to bil eden od znakov za user posted image !

Držite pesti, da mi po skoraj 2,5 letih končno uspe ugledat user posted image !

Jaz pa upam, da bo katera danes sporočila, da je nova srečka nosečka!
Še malo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za srečo!
Lep in upešen dan vam želim!
Rada vas imam in to zelo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 4319
   RE: M ne pričakujemo januarja!
28.1.2008 7:54:37   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: murkica

Oktavija pa čaka na 31-tega, ko bomo skupaj delale test... Sam po mojem že zdej ve, da je nosečka....user posted image user posted image user posted image


NE NE oktavija še nič neve in čaka 31.01. tako kot murkica!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4320
   RE: M ne pričakujemo januarja!
28.1.2008 7:57:11   
oktavija
user posted image Januarske borke za user posted image :user posted image


30.12. - Kahlo (po srcu januarkauser posted image ) user posted image user posted image
xx.01. - sunny24 - srečka nosečka user posted image  user posted image
xx.01. - witto - srečka nosečka
user posted image   user posted image
xx.01. - nelky - srečka nosečka user posted image  user posted image
XX.01. - pikica36 - srečka nosečka user posted image  user posted image
xx.01. - Pikonina
xx.01. - pilar
xx.01. - pilar28 user posted image user posted image  
v nove boje
xx.01. - netko34 user posted image   user posted image   v nove boje
xx.01. - _ancica_  user posted image user posted image v nove boje
01.01. - jazzz27 user posted image user posted image v nove boje
01.01. - naja2  user posted image   user posted image   v nove boje
01.01. - Reny19 user posted image   user posted image  v nove boje
01.01. - mapa
01.01. - orhideje user posted image user posted image  v nove boje
03.01.-  Lorencia user posted image  user posted image  v nove boje
04.01. - anonimnauser posted image
04.01. - pufika user posted image user posted image v nove boje
04.01. - jakoLUlana - srečka nosečka user posted image   user posted image
04.01. - freja user posted image user posted image v nove boje
05.01. - Monikap user posted image user posted image v nove boje
05.01. - amy81 -  srečka nosečka user posted image  user posted image
05.01. - MONIKQ
05.01. - Lučka25 user posted image user posted image  v nove boje
05.01. - Anonimen
06.01. - Hator  user posted image   user posted image  v nove boje
07.01. - Andromeda user posted image  user posted image  v nove boje
07.01. - zarja28 - srečka nosečka user posted image  user posted image  
07.01. - Tiki55 user posted image user posted image v nove boje
07.01. - postira
08.01. - metir  user posted image  user posted image  v nove boje
08.01. - ETAN - srečka nosečka user posted image  user posted image
09.01. - Uršula83 - srečka nosečkauser posted image user posted image
09.01. - naja22 - srečka nosečka user posted image  user posted image
10.01. - EnaNobena user posted image user posted image  v nove boje
10.01. - byanca user posted image  user posted image  
v nove boje
10.01. - sonček33 user posted image user posted image v nove boje
10.01. - nf user posted image  user posted image  v nove boje
11.01. - majčica30 - srečka nosečka user posted image  user posted image
11.01. - *TaMiKaaaa* user posted image  user posted image  v nove boje
12.01. - maska user posted image  user posted image  v nove boje
12.01. - METULJ1 user posted image  user posted image  v nove boje
12.01. - ZalaTMuser posted image  user posted image v nove boje
12.01. - Majch user posted image  user posted image    v nove boje
12.01. - Snežinka7 user posted image  user posted image  v nove boje
12.01. - Soncnica - srečka nosečka
13.01. - medika 13 user posted image  user posted image  v nove boje
14.01. - Arual user posted image user posted image  v nove boje
15.01. - lidija_21user posted image user posted image v nove boje
15.01. - pin user posted image   user posted image  v nove boje
15.01. - biki
16.01. - Teni RR user posted image   user posted image  v nove boje
16.01. - LepDan
16.01. - anchy82 - srečka nosečka user posted image user posted image
17.01. - *Pikyca* user posted image  user posted image  v nove boje
17.01. - bučkabb - sreča nosečka user posted image user posted image
17. 01. - Colicka
17.01. - afnica mala user posted image  user posted image v nove boje
18.01. - trinty22 user posted image user posted image v nove boje
18.01. - matt user posted image   user posted image  v nove boje
19.01. - Čarli08 - srečka nosečka user posted image user posted image
20.01. - Muca83 user posted image  user posted image  v nove boje
20.01. - varci - srečka nosečkauser posted image user posted image
20.01. - sandra74user posted image user posted image v nove boje
20.01. - Anonimenuser posted image v nove boje
21.01. - stunfek  user posted image  user posted image  v nove boje
21.01. - andre3a user posted image  user posted image  v nove boje
21.01. - Sončnica24 user posted image user posted image v nove boje
21.01. - Anonimen user posted image user posted image user posted image v nove boje
22.01. - pikicaa25user posted image user posted image v noven boje
22.01. - *chance*
22.01. - pikapoka2
23.01. - ajat
24.01. - Acjom1
24.01. - polona3
25.01. - naja***
25.01. - Pikachu
25.01. - Athina
25.01. - anci banci
25.01. - RENY19
26.01. - Oktavija
27.01. - jabi babi
27.01. - waiting
27.01. - freja
27.01. - vita79
28.01. - Veki_222
28.01. - maša82
30.01. - svečka
30.01. - Murkica
31.01. - emina83 

   user posted image Navijačice: user posted image


  • Erinuser posted image
  • Serendipity
  • LuNa73
  • maša82
  • lučka 25
  • skrivnost
  • naty13
  • trinity22
  • ledenka
  • lindy
  • polaris
  • spelka12
  • oktavija
  • Sash
  • mirabela
  • K_a_t_j_auser posted image
  • Balonchy
  • Sasa78
  • Sandra74
  • gajka
  • Lea2007
  • skrivnost
  • pikica1979
  • varci
  • bastian111
  • cicmic
  • vita80
  • naja***     
  • HEL36   
  • MATEJCK 
  • Antika 
  • Lupita 
  • _ancica_ 
  • spps
  • pacug
  • hmm...
             user posted image

    NAŠA HIMNA:  (by BEYBA )
Vsako jutro komp prižgi,
Na forumu preberi si,
Kdo noseč je in kdo ne,
Kdo cele noči še trudi se!

En Dva tri-na delo gremo mi'
Dva dva tri-že slončkamo vsi!

Če mesec mine in kaj več,
Dveh črtic pa le ni in ni,
Naj upanje ne uide preč,
Saj vztrajni bomo mi vsi!  

En Dva tri-na delo gremo mi,
Dva dva tri-že slončkamo vsi! 

Minil bo mesec ali več,
Nosečnic bo pa vedno več,
Na koncu mame bomo vse,
Če slončkale bomo kot se zagre…  

En Dva tri-na delo gremo mi
Dva dva tri-že slončkamo vsi...

user posted image user posted image user posted image

--------------------------------------------------
JULIJ..................12% srečk nosečk  user posted image
AVGUST..............21,6 %srečk nosečk  user posted image

SEPTEMBER........18,6 % srečk nosečk  user posted image
OKTOBER............23% srečk nosečk   user posted image
NOVEMBER.........25,8 % srečk nosečk user posted image
DECEMBER .......... 19,8% srečk nosečk user posted image

JANUAR................19,1% srečk nosečk user posted image
--------------------------------------------------

              user posted image  
user posted image JANUARSKA STAVNICA:user posted image

22%    - HEL36
23%    - Sandra74, LuNa73 
23,5% - stunfek
26%    - Erin, nicnic
27%    - oktavija

28%    - EnaNobena
30%    - murkica
35%    - Lupita, maša82

40%    - sunny24, KAHLO, Colicka (optimistkeuser posted image )


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 4321
   RE: M ne pričakujemo januarja!
28.1.2008 7:58:00   
oktavija
Malo sem nam popravila rezultat pri % srečk nosečk v januarju!user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 4322
   RE: M ne pričakujemo januarja!
28.1.2008 9:03:05   
murkica
Oktavija res ti želim, da ti jutri G pove, da si srečka nosečka.user posted image

Meni je najbolj čudno to, da ponavadi me vedno pred M bolijo prsa in tudi napihnjena so, ta mesec pa se mi zdi, da ni nič od teg. Nobenega tečnega znaka PMS-ja, nobenega znaka, ki bi lahko bil prisoten ob nosečnosti. Edino daje me občasna vrtoglavica. Dva dni nazaj sem skoraj padla po tleh, ker se mi je tako zavrtelo in včeraj ko sva se z dragim vozila v avtu se je to ponovilo( no samo da sem tokrta sedala in ni bilo nobenega naglega giba)...

Bomo videli kaj prinese ta teden. Res pa je, da če se bo tokrat pojavila M, se mi zdi, da se bom mogla kr malo umakniti od vsega tega in si najti en hobi, da se bom malo zamotila. Namreč ta mesec sem si vse vzela na izi, da nebi preveč razmišljala o tem in sem se popolnoma sprostila in bomo videli če bo kakšen rezultat...

No ne vem, vse me že počasi žalosti in se mi zdi tako nepravično vse skupaj. Dejansko kar nekaj znank je, ki so zanosile tako mimo grede, ena  celo niti ni sigurna kdo je oče(bilo jih je namreč tolikouser posted image ), nekatere na začetku niso bile niti sigurne, če bodo obdržale otročičke, druga kolegic pa je s fantom komaj dobro začela, se je ponesrečilo in sta se takoj odločila da ga obdržita( se ga zelo veselita) in zdaj se bosta v tem času komaj spoznala oziroma poskušala spoznati user posted image ... Jaz in dragi pa si to resnično želiva, mislim, da je to pač stavr, ki manjka še v najinem življenju, pa ne uspe....

No tudi za naju bo prišel čas, morda že ta četrtek.

LP

Murkica

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 4323
   RE: M ne pričakujemo januarja!
28.1.2008 9:15:19   
little angel
naj vam samo povem da moj user posted image se ni. mogla bi prit okrog 24. sem nardila test v sob pa bil -, tako da cakamo da se ze 1x vlijeuser posted image da grem v nove boje ceprav nic ne kaze na to da bo kmalu prisla.

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4324
   RE: M ne pričakujemo januarja!
28.1.2008 9:27:27   
oktavija
Murkica moja, najprej enuser posted image da te malo potolažim!

Ne sekiraj se preveč, tudi jaz sem v podobni situaciji, ko so vse noseče in v večini sploh niso planirale, ali si ga celo ne želijo, ena znanka je celo splavila, medtem ko se midva tako matrava, da bi dobil svojega dojenčka. Midva sva vmes imela že en neuspešen poskus, kar naju je sicer zbližalo še bolj vendar pa s tem spodbudilo še večjo željo po user posted image . Verjemi, da vse ostalo več ali imava urejeno samo pikico bi še rada imela. Pa je ni!

Tako da bomo mogle skupaj držat naprej in se podbujat!
Res pa je da če meni ne uspe zdaj, bom tudi dala možgane na off
in se posvetila dokončanju študija oz.diplomi!

Držim pesti da nama vseeno rata!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  171 172 [173] 174 175   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  171 172 [173] 174 175   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?