|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF / ICSI - december / januar
28.1.2008 9:03:48   
lejla007
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

No jest sem od Reškota, pozdravla sem ga in naročila, da mora Larine otroke prov posebi merkat za dons. user posted image  




user posted image user posted image user posted image Shuka! Prav si mu naročila! Pa vidim, da si tudi sama ekspresno tole zrihtala user posted image Bravo za tvojo stopko danes!!!

Lara - user posted image Metuljček za srečo... user posted image

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: IVF / ICSI - december / januar
28.1.2008 9:08:22   
johnie
Dobro jutro
Ste se včeraj kar naklepetale ne?

Arneja: Meni se je skozi zdelo da je mesec januar moj mesec in da moram poskusiti v januarju, mogoče tudi zato ker sem imela ta mesec rojstni dan. Potem pa sem dobila prehitro 31.12. user posted image , pri Rešu pa sem bila naročena 07.01., takrat bi bilo prepozno. Kljub praznikom sem ga poklicala pa je rekel da lahko počakam ali pa pridem 02.01. k njemu, pa mi je mož rekel ja mesec gor ali dol in me čisto "razjezil", pa sem nardila po svojem občutku. Sicer še ni končnih rezultatov upam pa na najboljše. Poslušaj sebe tako bo sigurno najbolj prav.

Lara light: čim več oplojenih jajčec in uspešen transfer, pa hitro poročaj.

Jadrnica: nate mislim skozi, držim pestiuser posted image . Samo malo še, čeprav se ta malo meni tako vleče... (pikapolonic pa še ne znam lepo vstavljatuser posted image )

Shuka: super danes že stopka, 30.1. pa čim manj bolečo punkcijo z veliko jajčeci.

Kikaa: meni je po transferju Reš sam omenil Aspirin 100, za boljšo prekrvavitev maternice in lažjo vgnezditev je rekel. Napisal je pa tudi na tisti list, ki ga dobiš ob transferju.

Daisye: Zelo mi je žal, sem brez besed... Bolečine... Ampak jutri je nov dan, ti pa si taka pogumna in pozitivna punca... saj veš komu na koncu uspe? pogumnim, tistim ki gredo naprej znova in znova in vidijo ovire le kot izziv, verjamem vate. Poglej Pikovit, kapo dol.

Vsem ki jih nisem omenila želim vse najboljše.

In pri meni:
Ja včeraj čez dan sem se ponovno povsem prestrašila ker sem na stranišču opazila (ko sem se obrisala) čisto malo sveže krvi. Tako da jaz iz veselja v jok in obratno, ne morem več. No to je bilo vse, potem pa spet nič oz. tu pa tam še med prometriumom rahlo rjavo. Zdaj sem že itak čisto nora od vsega tega.
V glavnem odločila sem se da grem jutri še na krvnega, pa da vidimo kaj bo zdaj iz tega.


(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: IVF / ICSI - december / januar
28.1.2008 9:19:41   
johnie
Sayuri: Glavno da je z malima vse ok. Vem da je grozno če te tako obravnavajo, itak tisti ki niso imeli problemov z zanositvijo pojma nimajo kako je to. Pri eni uhi not pri drugi ven. Ti pa verjamem da te izcedki čisto ob živce spravljajo. Glavno da je vse ok, ti pa jim kar gnjavi saj gre za tebe in tvoje/vajine otroke, sicer pa so zato tam da te pomirijo in ne živcirajo.
Reš mi je enkrat rekel da jaz najboljše vem kako se počutim in da bi morala svojo ginekologinjo gnjavit dokler me in pove/raloži vsega, v smislu "ja kdo pa se bo zavzel zame če se ne bom sama."

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: IVF / ICSI - december / januar
28.1.2008 9:25:23   
pf
Lara light danes dobro uredi, potem pač pridno počivat kake tri dni. Vso srečo.

Shuka ti pa že kar stopko, superca. Vidiš plusek ti je vedno bliže.

Jadrnica držim pesti zate za test, jaz mislim, da bo.

Daisy zate en objemček. Želim ti, da vama čimprej opravijo genske preiskave, ter da bo vse dobro naslednjič. Lep dan ti želim.

Gold fish zgleda, da ne boma midve skozi padle, grema kar pogumno po Sayurini poti. Tudi mene enkrat do dvakrat obišče slabost na dan in potem se mi včasih zdi, da me bo raztrgalo, tako dela z mano. Saj bo bolje. Kaj je to s temi krekerji zjutraj, a si poskusila? Kao proti slabosti. Vse dobro na UZ.

Gloria tudi tebi vse dobro na UZ.

Arneja. Ti si ful preveč v tem, pa ne zameri, ampak že zadnjič sem ti svetovala, da se sprosti, ker si res tako fajn punca, pa si samo še bolj nesproščena. Glede fanta jaz mislim, da ti želi samo dobro,  ker vidi, da psihično nisi pripravljena in ga skrbi zate. Bolj se potrudi, ker od tega bo odvisen rezultat. Pusti zdaj sezname, psihično se utrdi, ker seznam obvladaš. Mogoče celo "preveč", pa si zato 24 ur na dan v tem.  Mis mis ti je pravilno povedala, pa Konina tudi. Vem, da si se hecala, ko si rekla, da boš tipa zamenjala in da je težko, ampak tak način razmišljanja te lahko pripelje v pogubo. Na koncu boš imela pa otročka in tujca v hiši. Pogovorita se in oba skupaj razmislita, če sta za postopek v februarju, ali marcu. Pa ne, da ti jaz zdaj kar nekaj govorim, ker sem noseča in da te ne razumem. Te razumem in podpiram, ampak če bi bila jaz tvoj partner bi te odpeljala zdajle na tridnevni dopust nekam v terme, pa računalnik bi ti odsvetovala uporabljat, ker si tako čustvena punca, da podoživljaš še zgodbe vseh ostalih sotrpink, in je tako situacija še bolj napeta. Meni ni vseeno za punce, pa tudi drugim ne, ampak jaz ko sem opazila, da sem se preveč zasekirala psihično sem se malo oddaljila od foruma. Sploh pa vmes dokler ni postopka je lahko to branje psihična vojna. Brez zamera Arneja. Upam, da nisem užalila katere, ampak tako je moje mnenje. Vse vas podpiram in vas imam rada, ker se mi zdi, da vas poznam, ampak Arneja s svojo zgodbo izstopa in se mi zdi, da potrebuje pomoč.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: IVF / ICSI - december / januar
28.1.2008 10:19:27   
ANIME
Joj punce ... koliko novic čez  vikend!

Meni so se hormonski napadi včeraj nehali (ne boli me več glava, ne špika me več v jajčnikih in ne padam v jok za vsako figo). Izgleda, da se je telo navadilo na novo dozo.

V sredo 30.01. zjutraj imam prvi UZ, da vidim, kaj sem pridelala (če sem sploh kaj).

Shuka ... tebi je pa to zelo hitro odreagiralo. Čestitke.

Lara in Lejla ... držim pesti za ta teden.

sayuri ... čim bolj mirno nosečnost ti želim!

Daisey ... žal mi je!

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: IVF / ICSI - december / januar
28.1.2008 11:14:24   
mismis
Lara javi se, čakamo poročilo...

Jest sem za danes konec, delali mi niso nič, danes je bil dan za formalnosti.
Jutri zjutraj pa res dam kri ob 7.30 potem bomo pa videli kako naprej.

Tako zdej grem pa nazaj delat, se še kaj beremo zvečer

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: IVF / ICSI - december / januar
28.1.2008 12:33:47   
Anonimen
Lara je šla še na kalamare. user posted image

(odgovor članu mismis)
  Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: IVF / ICSI - december / januar
28.1.2008 12:34:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ANIME


V sredo 30.01. zjutraj imam prvi UZ, da vidim, kaj sem pridelala (če sem sploh kaj).




Seveda si pridelala ogromno jajčk

(odgovor članu ANIME)
  Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: IVF / ICSI - december / januar
28.1.2008 13:17:18   
arneja
Evo, me, samo malo škilim, pa vidim, da se naša Lara še ni oglasila. Larči, kaj se ravnokar s kalamari bašete user posted image ?

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: IVF / ICSI - december / januar
28.1.2008 13:52:53   
lara light
Lepotičke! Pravkar doma. Vesela, presrečna...nosim dvojčke. user posted image
Odločila sva se za dva. Saj veste, nisem več rosno mlada in tako imava več možnosti. Sedaj pa čakanje...11/2 test!
Grem vse prebrat, pa se spet javim. HVALA VAM!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: IVF / ICSI - december / januar
28.1.2008 14:17:40   
mismis
Lara
čestitke za dvojčka, dobro jih čuvaj in držimo pestke da 11.02.2008 zagledaš en debel +

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: IVF / ICSI - december / januar
28.1.2008 14:22:28   
kajsica
Lara, čuvaj pikici in naj ostaneta pri tebi! Uživajte, pa naj te dragi mal razvaja! Držim pesti!

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: IVF / ICSI - december / januar
28.1.2008 14:22:33   
lara light
Najprej arneja, že od včeraj ves čas mislim nate...kako si danes?user posted image Saj pride moment, ko hočemo spokat...potem pa se nekako uredijo stvari. Verjamem ti, da te to 'živeti na pol' muči. Ne vem, kako ti rečt, da poskusi obrnit misli drugam..vse bo dobro na koncuuser posted image , pravi Mijavček.

Sulfinija, saj do sedaj se verjetno že odgovorila...kam gresta? tudi mene firbecuser posted image

Arneja, huda je bila za vaju na dan transferja...sem te brala, se spomnem..kako mi je žal za vaju..a glavo pokonci in naprejuser posted image

Pikovit, za 2.organizatorko se javim tudi jazuser posted image

Daisy, user posted image pujsi še kako pomagaliuser posted image user posted image user posted image user posted image Vsi štrirje OK, pravijo, da en lepš k drugiuser posted image ...HVALA!!!!
Glede časa našga mitinga... se strinjam da na pomlad, komaj čakam! Skuša..user posted image

Arnejči, sonce moje, saj veš,da tudi njemu ni lahko...itak, da te ima najbolj rad na tem planetu, a tudi nejga muči,kako bo, če ne bo M in ti boš vsa živčna in on bo moral it na pot...revež, dej ga malo pocrtaj, po mojem ni nič drugega, le tega vsega je preveč...pol pa rabi ta še moč in voljo za v postopek, pa se že pred tem vse komplicira...po moje je to. Če dobiš M pravočasno, greš, če ne pa next month! Vse bo ok, boš videla, enkrat je ena gospa meni rekla: točno tistega otroka boste dobila, tistega ki bo vaš. Če ga še ni, pomeni,da še ni njegov čas. Najprej nisem dobro razumela, a ko sem nekoliko razmislila ima še, kako prav. Rada bi ti pomagala, da ti ne bi bilo preveč hudo. En objemček!
Parking pr ZOO? user posted image user posted image user posted image

Ribica, konina, jadrnica, kajsica, blanč, lupita, sayuriuser posted image user posted image
Sayuri, pošiljam lepe želje... 

Shuka, čestitam! user posted image Lepo si to zrihtala..user posted image  in hvala za navodila m.dirkaču, kako z manouser posted image

Lejla, SRCE MOJE, hvala za vse! Jutri čakajo nate tvoji...user posted image


_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: IVF / ICSI - december / januar
28.1.2008 14:23:41   
lara light
mismisuser posted image , iz tvojih ust v božja ušesa! Hvala!

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: IVF / ICSI - december / januar
28.1.2008 14:31:57   
DaisyE
Lara punca, orkadijo! Strela božja! user posted image

Ne delam, ne mislim, ma praktično sem še dihat nehala, tako sem čekirala kaj dogaja!

A nismo bli dovolj jasni glede obveščanja? Da nas pustiš do pol treh čakat! Lump! user posted image user posted image user posted image

U glavnem čestitke! Pridna mamica si, v kosteh čutim, da je prišel čas. Se beremo.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: IVF / ICSI - december / januar
28.1.2008 14:34:47   
lara light
Johnie, upam, da bo ju3 + tudi na krvnem...držim pesti!user posted image

Pf, ok, bom pridna 3 dni. Danes sem se malo sprehajala ob morju, saj to ne more škodit, kajneuser posted image  Bodi fajn!

ANIME, hvala in sem vesela zate..seveda bo jajčk na pretek! In to samo kvalitetnih!

Dakec, res sva šla...direkt iz Po na obalo in tam lutala celo dopoldne in potem jaz kalamare-mmmm...in seda doma, kao počivamuser posted image   Je reku moj, seveda da morava it na kalamare, saj so tvoje punce tako ukazale...pa smeh in sva šla..ne vem kdaj sem si ogledala tako lepo piran, izolo, portorož, soline...prelep dan je bil, toplo, nič gužve...to je zame!



_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: IVF / ICSI - december / januar
28.1.2008 14:40:45   
lara light
Kajsica, veš, jaz imam (tokrat šele) 33 let, pa že zlo dolgo pravim, da je življenje kratko..meni je lepo in se imam več al manj fajn in to pomeni,da mi čas leti...a mislim, da bo teh 14 dni presneto dolgih...hvala ti!

Ups, sem vedela, da bo Daisy prihrumela...sorry,sorry, ne bom n'kol več...sem hotela rečt lejli, da če ma možnost, naj vam napiše, ker sem ji takoj zjutraj poslala sms, pa se mi je zdelo, da vseeno moram jaz to sporočit. Mi je žal, če vas je skrbelo... ma kje, saj veste da sem stara in utrjena, da če me gad piči, nemudoma crkne!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: IVF / ICSI - december / januar
28.1.2008 14:51:51   
mismis
Lara, potem si ti tudi 74 letnik?
Dober letnikuser posted image

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: IVF / ICSI - december / januar
28.1.2008 14:57:27   
lara light
Seventy-four!!! Tudi ti?

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: IVF / ICSI - december / januar
28.1.2008 15:04:57   
kajsica
Ja lara, najtežji del je sedaj pred teboj. Upam, da ti čimhitreje in brez nepotrebnih zapletov mine no magičnega + !!!!!!

Saj veš, ko te bo karkoli matralo ali pa ko boš srečna, sredi noči, v glavnem kadarkoli smo tu zate i nti bomo skušale pomagati, ti moralo dvigati, da ti bo ja uspelo.

Punca samo uživaj, no jaz štejem pa še 2 pomladi več kot pa ti. Ampak poudarjam, da sta to pomladi!!!user posted image user posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: IVF / ICSI - december / januar
28.1.2008 15:07:44   
mismis
Lara
jap tudi jaz sem 74 letnik, sej zato pa pravim dobr letnik user posted image

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: IVF / ICSI - december / januar
28.1.2008 15:28:11   
Amelia
Arneja, to so res težke preizkušnje za par, tako da vajina situacija ni prav nič nenavadna. Jaz sem imela tudi obdobje, ko sem samo za to živela, odštevala dneve in kot ti praviš na pol živela, sem najino vezo kar ob strani pustila, tud seksala sva bolj malo, vse je bilo natampirano samo na postopek in na kao plodne dneve. Takrat si nisem mogla pomagati, tako da te čisto razumem, ampak v enem trenutku me je prešinilo, da tako naprej ne gre več, da so še druge stvari v življenju, ki so prav tako lepe kot otroci in da nima smisla da zamudim vse kar je lepo,...leta pa tečejo....

Da ne govorim o temu, da ko sem zanosila po drugem IVF, sem bila seveda vesela kot še nikoli prej v življenju, ampak po drugi strani me je pa kar stisnilo, ker bomo sedaj kar trije in nikoli ne bo več tako kot prej, ne bova samo midva, najina nora potovanja po svetu,...ampak se nama bo vse obrnilo na glavo. Čeprav sva si obljubila, da bova še vedno midva na prvem mestu, no bomo videli kako bo....Drži se!!!

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: IVF / ICSI - december / januar
28.1.2008 15:28:36   
pikovit
Lara user posted image user posted image user posted image  za dvojčke.Lepo jih nosiuser posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: IVF / ICSI - december / januar
28.1.2008 16:01:06   
lara light
Kajsica, mismis,pikovituser posted image

Grem se malo zleknt, potem pa vam povem, kako je bilo na ETuser posted image ...Arneja, ti prepustim avtorske pravice, če ti bo prav pršlo za tvojo knjigouser posted image !

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: IVF / ICSI - december / januar
28.1.2008 16:06:06   
Mijavček
Oj,

se sam na brzino javim, ker moram šibat pol dam (sem v službi), pa bom doma še vse prebrala...  če mi bo ratal,... ste načvekale babe,,, no sej je prou.

Sem šele danes od petka prvič nazaj na RR .Zjutraj sem bila spet na UZ, zdaj so mi pa dali naprej terapijo in sicer ne Gonal (ker ga nimajo user posted image  ??!!!!), zato sem dobila Menopur. to so se kar sestre same odločile, so rekle, da sem itak že Gonal 2x mela in da je še bolš če probamo s čem drugim. Ne vem, ful sem skeptična... prejšnjič se imela 4 ampule gonala, pa nisem ne vem kako blestela po št. celic, zdaj pa so mi jih dali 3, oz. sem potem dobila 3x Menopur. Če jaz kaj vem... je Menopur za malenkost bolj švoh od Gonala... ne vem, to mi je enkrat na uho prišlo, ni nujno, da drži...

Ampak vidm, da ma lara dober pridelek, tako, da kaj pa vem...
sej včas se mi zdi, da une sestre, ko staknejo glave skup in se mal poglobijo,... iznajdejo še kaj več kot dr.-ji.

No zdej pa šibam,...

zvečer ko preberem poste, bom pa kašno pametno rekla user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?