|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Razgovor za umetno oploditev - potrebujem nap...
29.1.2008 10:05:37   
zorica

Jutri imam po treh IUI- jih končno razgovor  z dr.Vlaisavljevičem za umetno.Pa me sedaj zanima, če rabim spet kakšno napotnico, ali pa velja še vedno tista prva, ko sem imela prvič razgovor pred temi IUI-ji.Ali pa je zadosti imeti s seboj le tisti kartonček, kjer piše kdaj si naročen ?




< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 29.1.2008 12:00:39 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vprašanje nujno !
29.1.2008 10:17:18   
monikap
Zorica Katero napotnico to misliš tisto od svojga G ,ko si prvič šla v neplodnostno ali tisto ,ki so ti dali v neplodnostni za IUI?

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vprašanje nujno !
29.1.2008 10:21:35   
zorica


Ja tisto prvo ki sem jo dobila od svojega G.Jo rabim jutri spet ?



(odgovor članu monikap)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vprašanje nujno !
29.1.2008 10:26:01   
monikap
Ne,če ti je slučajno že pretekla ti bodo tam povedali in boš drugič prinesla novo ni problema sploh ne komplicirajo.Ti samo dobro zrihtaj, ti močno stiskam pesti,da čimprej začneš z umetnim postopkom.user posted image

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vprašanje nujno !
29.1.2008 10:27:45   
Efi
Zorica, jaz sem pa mislila, da si se preselila meduser posted image , ko te ni blo več kje videt..user posted image Držim pesti, da bo zdaj pa res uspelo!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu monikap)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vprašanje nujno !
29.1.2008 10:28:19   
zorica


Najlepša hvala za odgovor.
Z mojim sva ful na trnih in komaj čakava da mine danes dan, da pride "ta jutri"
Bom sporočila kako je šlo.

LP



(odgovor članu monikap)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vprašanje nujno !
29.1.2008 10:43:35   
Sulfinija
Zorica mislim nate,na vaju pa jutri dobro opravita.Če ti je napotnica od tvoje g potekla ti bojo jutri tam povedali in boš drugič prinesla veljavno.

LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vprašanje nujno !
29.1.2008 12:57:21   
cati
Zorica mogoče se pa kje jutri srečavauser posted image . Tudi jaz bom tam okoli skakala.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vprašanje nujno !
29.1.2008 17:04:10   
YULIAH
Cati,želim ti veliko sreče.
Zorica, Cati, tudi jaz bom jutri v MB na 2.UZ. Čakam na IUI, sem na trdi drogi (GONAL).
vso srečo

(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vprašanje nujno !
30.1.2008 8:55:59   
cati
No potem se pamogoče vidimo YULIAH  . Bom pogledala čeje katera pošteno zadetauser posted image . Tudi jaz imam UZ

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vprašanje nujno !
30.1.2008 20:01:44   
monikap
Zorica kako je bilo?
Čakam na novičkeuser posted image

(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Kava v nosečnosti
Sadrika

Ali ste pile/pijete kavo v nosečnosti?

Ja - do 1/dan (40%)

Ja - do 2/dan (21%)

Ja - več na dan (4%)

Ne (35%)


Število vseh glasov: 572

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!