|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: racunanje spola
5.12.2011 20:55:28   
Anonimen
oj,jaz pa sem slišala tako varjanto tvoja starost v času zanositve prišteješ mesec zanositve če je seštevek parno št. je fantek,če ne pa punčka
npr.30moja starost+11 (november)=41 torej punčka
jaz sem probala si izračunat in drži


(odgovor članu valika)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: racunanje spola
9.12.2011 13:00:48   
valika
hvala za info Anonimen :) bomo vidli če drži :)user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: racunanje spola
28.12.2011 22:45:03   
valika
jaz bi tudi prosla če bi lahko mi kera izračunala spol otroka
jaz 1988 ferbuar
on 1979 oktober

imava že čudovito punčko in me zanima kaj bo zdaj rok imam februarja in še nevemo kaj bo ker se nemorejo odločit in me zanima če bi lahko tudi meni izračunali :) najlepša vam hvala :)) bom zelo hvaležna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: racunanje spola
9.1.2012 12:33:30   
Taddy78
Meni tu http://www.mama.si/bo-puncka-ali-fantek za oba pokaže pravilno user posted image

(odgovor članu valika)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: racunanje spola
9.1.2012 12:35:42   
Taddy78

IZVIRNO SPOROČILO: liam

Tudi jaz mam eno čenčo glede spola. Mi je zanjo povedala prijateljica in po njenih besedah drži za vse kolegice: če ima ženska sicer lepo, čisto kožo med nosečnostjo, bo fantek, če ima pa full problemov z mozolji, aknamai ipd. bo pa punčka. Ne vem sicer kako naj bi blo s tem, ampak za mojo mami tole 100% drži... Sama sicer user posted image  ne pričakujem 10.3., sam mozolji so me pa toko napadli kot v najhujši puberteti...user posted image user posted image user posted image

Ima katera podobno izkušnjo?


Pri obeh sem imela lepo kožo, pa imam drugače kar problematično kožo na obrazu.

(odgovor članu liam)
Neposredna povezava do sporočila: 55
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?