|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Umetna oploditev
30.1.2008 20:06:43   
zorica


Drage moje punce, danes sva oba z mojim presrečna.Bila sva z mojim v MB glede dogovora o  umetni, saj sem v novembru dala tretji IUI skoz.
Zaradi moje bolezni (multipla skleroza ) pa bom verjetno prišla že marca na vrsto.Komaj sem zadrževala solze od sreče.
Za 14dni imam kontrolni pregled pri svoji nevrologinji, ki mi mora napisati en dopis, da sem že 2× odklonila zdravljenje za MS, ravno zaradi tega ker si želim zanositi.In ta zdravila in nosečnost ne grejo skupaj.Ker v MB morajo opravičiti verjetno komisiji, zakaj bi naj bila tako hitro na vrsti.


V glavnem punce jaz sem presrečna.Oba sva.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Umetna oploditev
30.1.2008 20:11:03   
Sulfinija
Zorica,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,boma pa skupaj trepetali tudi jaz grem marca v akcijo samo v LJ.
 
LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Umetna oploditev
30.1.2008 20:12:06   
monikap
Zoricauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Umetna oploditev
30.1.2008 20:14:59   
lara light
Iz srca voščim naj se čimprej izpolni velika želja, bolezen naj zamrzne, ostanite veseli za vednouser posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Umetna oploditev
30.1.2008 20:19:32   
zorica


Hvala monikap in sultinija.
Res sem ful srečna, upam le da ne bom imela kakšnega poslabšanja in bom morala iti v bolnico, ker potem zopet za lep čas pade vse skupaj v vodo.

Ampak ne bom pesimističana.Le optimistična.Želim pa vama tudi da čimprej ugledata user posted image .

Sulfinija koliko sem prebrala pa tvoje user posted image še ni in delaš test jutri, tako da upam da boš ti že marca pridno grela user posted image





(odgovor članu monikap)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Umetna oploditev
30.1.2008 20:19:34   
Anonimen
Odlično. To pa je res razlog za veselje.user posted image
 
Želim ti, da čimprej zagledaš tisti magični user posted image ! user posted image
 
user posted image
 
Pazi nase, bodoča nosečka.user posted image
 
aspirinčica

(odgovor članu zorica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Umetna oploditev
30.1.2008 20:50:52   
Anonimen
čestitam zoricauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Umetna oploditev
30.1.2008 21:06:43   
YULIAH
Zorica, čestitkeuser posted image !
Tudi jaz sem bila danes v MB, prav tako sem bila tudi jaz srečna ko sem šla iz MB, saj grem v petek na IUI...
Danes je bil za naju obe srečen dan, kajne?
Vso srečo ti želim....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Umetna oploditev
30.1.2008 21:37:06   
Efi
Zorica, bravo. Upam, da čimprej uspe in boš user posted image - potem bo vse bolje, a ne? user posted image

A vse ostale preiskave si že dala skoz (laparo, histero) al te vse to še čaka?


V glavnem- vso srečo!

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Umetna oploditev
30.1.2008 22:02:46   
tosja
user posted image  user posted image  user posted image lepa novica zorica...naj uspe! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Efi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Umetna oploditev
30.1.2008 23:16:34   
nasmejani
Zorica velik srečet  ti
želim.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Umetna oploditev
31.1.2008 8:25:53   
fragola
Zorica želim da boš kmalu user posted image !!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nasmejani)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Umetna oploditev
2.2.2008 20:52:24   
sabsa
SULFINIJA, imela bi eno vprašanje. Včeraj sem iz GK LJ dobila obvestilo, da sva z možem sprejeta v skupino pacinetk za OBMP in da naj se naročim, da dobim evidenčno številko za postopek IVF-ET.
Zanima me, koliko časa je potrebno čakati na postopek, ko dobiš zaporedno številko?

(odgovor članu monikap)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Umetna oploditev
3.2.2008 11:49:50   
Mijavček
Od takrat ko dobiš zap. št., sem jaz čakala 4 mesece, ampak je bil december vmes (2006),... zamanjkalo zdravil. Mislim, da več kot tri mesece ni za čakat.

(odgovor članu sabsa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Umetna oploditev
3.2.2008 11:54:30   
Sulfinija
Jaz sem sedaj klicala za novo številko decembra bi lahko bila že decembra na vrsti samo ni bilo dovolj pauze.Sedaj bi mogla klicati pri februarski M ki sem jo 1.2 dobila vendar nisem ker se imela viroz in bom klicala konec tega meseca pri naslednji M torej ali na koncu februarja lai v začetku marca da dobim datum za prevzem zdravil.

LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Umetna oploditev
3.2.2008 15:04:07   
sabsa
Hvala za odgovor. Danes se naročim za številko. Upam, da bo potem kmalu tudi postopek.

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Umetna oploditev
3.2.2008 18:42:03   
gloria
Zorica iz srca ti privoščimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sabsa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Umetna oploditev
4.2.2008 10:15:32   
spelka12
Zorica saj veš, da še vedno navijam za tvoj prvi +.
Lepo, da se vama je začelo končno premikat vse skup. Veliko sreče.user posted image user posted image

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?