|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NOSEČNOST IN TABLETE
7.2.2008 16:35:02   
*Mišika*
Pozdravljene!
Sem kar odprla novo temo, ker je nisem nikjer zasledila. Zanima me kakšne imate izkušnje o jemanju tablet med nosečnostjo oziroma ko še ne veste ali ste noseče. Jst sicer še nisem noseča oz. upam da sem in da še ne vem. Ne vem, ali je Lekadol še sprejemljiv, kaj več pa ne?
Namreč dostikrat me boli glava, ampak za enkrat se še zadržujem in malo potrpim, tako da še nisem nič vzela.
No, malo se razpišite user posted image  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NOSEČNOST IN TABLETE
7.2.2008 16:38:44   
TONČI.
u ni teden dni nazaj. čakaj da najdem. Če te boli glava lahko vzameš lekadol. Ne aspirina. Drugač pa čim bolj nič.

(odgovor članu *Mišika*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NOSEČNOST IN TABLETE
7.2.2008 16:41:08   
TONČI.
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2407557&mpage=1&key=&#2407842

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NOSEČNOST IN TABLETE
7.2.2008 16:42:29   
racka28
Lekadol menda naj ne bi bil problematičen, kaj več pa raje ne - sploh v prvem trimesečju, ko tablete najbolj vplivajo na razvoj. Če ni prehudo, je pa po moje vredno potrpet. Preden vzameš kakršno koli tableto, ti pa priporočam, da si skuhaš malo črne kave (brez sladkorja), v katero lahko nakapaš malo limonce (ni nujno) - meni definitivno pomaga, je pa res, da me navadno boli zaradi pritiska. Drugače pa pojdi na medover.net (sej verjetno veš za dr. Pušenjaka), vtipkaj v iskalnik lekadol ali zdravila ... pa boš imela cel dan kaj za brati (katera lahko, kdaj, koliko ...). Jaz nisem poslušala tistih, ki pravijo, da je bolje kaj vzet, kot pa trpet, sicer je pa to odvisno od vsake posameznice. Upam pa, da se ti sploh ne bo treba odločati med da ali ne.

Lp

(odgovor članu *Mišika*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NOSEČNOST IN TABLETE
7.2.2008 16:47:24   
*Mišika*
hvala za odgovore, sta mi pomagale. user posted image

(odgovor članu racka28)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NOSEČNOST IN TABLETE
8.2.2008 10:41:32   
Rosi*
Po moje ti bodo tudi v lekarni vedeli svetovati.

No pri meni je tako, jaz moram vsak dan jemati tablete za srce. Kardiolog pravi, da ko bom noseča, bomo prekinili s temi tabletami do poroda in upali, da ne bo napada.

Po tem sklepam, da lekadol ne more biti ne vem kako škodljiv.

(odgovor članu *Mišika*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NOSEČNOST IN TABLETE
8.2.2008 10:44:12   
valentina2006
Za lekadol sem 100%, da lahko. Ostalo pa v lekarni dobr svetujejo oz. vprašaš G.

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu *Mišika*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: NOSEČNOST IN TABLETE
8.2.2008 10:45:08   
*Mišika*
Ja sj se mi je zdelo glede Lekadola. Bom pa probala upoštevati kakšne naravne napotke za preprečevanje glavobola, če se bo le dalo. Če pa bo tolk hudo, bom pa pač uzela kakšen tablet.

(odgovor članu Rosi*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...
Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?