|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novemberke 2005- 2. del
26.2.2008 13:19:38   
amy26
Vsem tistim katerih imam email naslov, pa sem poslala slikice mojih fantov.


upam da si ga meni tudiuser posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Novemberke 2005- 2. del
26.2.2008 13:40:38   
amy26
sem tudi jaz glih kar poslala nekaj slikic Ele in Aleksa, seveda samo tistim od katerih imam emailuser posted image  je tako lažje kot pa shranjevanje slik na shrani.si in pol objava 

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Novemberke 2005- 2. del
26.2.2008 14:07:32   
NinaŠ
Amy, res sta cukerčka tvoja drobižka user posted image , pa ful sta si podobna. Aleks je pa zelo navezan na dudo user posted image ? Prav zanimovo se mi zdi - on povsod z dudo, Ela brez user posted image .

Jana, jaz bi tudi fotke user posted image . Na ZS imaš moj mail.

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Novemberke 2005- 2. del
26.2.2008 14:11:37   
NinaŠ
Ma, še dobro da imamo prijatelje - mi je Tina šele zdaj zaspala (dopoldne je pol ure dremala v atijevem naročju user posted image ), tako da sem že razmišljala, kako naj grem po Anžeta v vrtec user posted image - no poklicala sem prijateljico user posted image , da ga dvigne skupaj s svojo hčerko in potem se je ponudila, da ga bo še celo popoldne zabavala user posted image , dokler ne prideva s Tino od P (ki ga imava šele ob 16.45 user posted image ). Se bo sinko vsaj naužil svežega zraka in sončnih žarkov, ki pravijo, da jih potem nekaj dni ne bo user posted image .

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Novemberke 2005- 2. del
26.2.2008 15:30:04   
petarda
sem tudi jaz glih kar poslala nekaj slikic Ele in Aleksa


Pa jaz kar ne morem verjet kako vsi novembrčki in njihovi bratci in sestrice rastejo user posted image user posted image user posted image user posted image  Ela se mi zdi že fuuul velikauser posted image

Pa res sta cukrauser posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Novemberke 2005- 2. del
26.2.2008 16:51:10   
jana26
Nina sem ti poslala. user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Novemberke 2005- 2. del
26.2.2008 17:00:11   
jana26
Jaz sem pa bila danes z Luko pri zdravniku, ker je dobil driskico user posted image  in sva morala dati kri, da preverimo ali je morda prisotna alergija na KML.

Je tudi možnost rota virusa, samo je možnost malo manjša, saj sva se pred nekaj dnevi ˝cepila˝proti temu, vsaj upam da je user posted image . Sedaj pa sladko spi, ker je revež tako močno jokal, ko so mu jemali kri.

J&A pa barvata in rišeta, tako da sta zaenkrta pod kontrolo, ker durgače hitro kaj ušpičita.  

< Sporočilo je popravil jana26 -- 26.2.2008 17:02:05 >

(odgovor članu jana26)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Novemberke 2005- 2. del
26.2.2008 17:12:33   
Urša
N&J sta tudi imela virozo med počitnicami, na srečo je bila ta hitra.user posted image  Smo odpovedali dopust, pa smo vseeno šli malo v Rogaško iz sobote na nedeljo. Je bilo luštno, čeprav se nismo kopali, sta pa zato popila precej Donata in jima je bil kar všeč! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu jana26)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Novemberke 2005- 2. del
26.2.2008 17:13:21   
Urša
Še meni Janine slikice, pa Amy, ti mi jih tudi pošlji! 

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Novemberke 2005- 2. del
26.2.2008 17:17:05   
jana26
Sem zadnjič zasledila, da ste pisale o vragolijah novembrčkov, jih bom še jaz naštela nekaj, ponavadi točno vesta, kdaj je človek zaseden in nisi pozoren na niju;

Pri moji mami:
- Porisala steno z voščenkami.
- V predal nalila vodo in se v njem kopala. Ko so ju vprašali, kaj sta naredila sta povedala da bano user posted image  v kateri sta se kopala. Seveda ni bilo mokro samo okoli predala, ampak sta polivala tudi po postelji iz katere sta predhodno odstranila odeje, blazine in skakala po njej, kot se skače na trampolinu.

doma:
- pri tašči se zaprla v kopalnico, se slekla in si postregla z osvežilno kopeljo v bideju, še dobro da ima kopalnica prag, ker bi imeli vodo tudi v hodniku.


Mene in user posted image  zaklenila v stanovanje, sama pa se slekla na stopnišču in si odstranila plenice. Anže se je prej podelal v plenico in si lahko samo predstavljate kako je izgledalo, pa kakec ni bil nič kaj kompakten user posted image  user posted image .

Z lopato sta odprla psu vrata pesjaka, mi pa se spraševali kdo ga je izpustil, saj je ključavnica precej visoko in jo otrok nikakor ne doseže. Dokler ju nismo naslednjič videli pri dejanju. user posted image

To je le nekaj cvetk naših dveh.




< Sporočilo je popravil jana26 -- 26.2.2008 17:23:17 >

(odgovor članu jana26)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Novemberke 2005- 2. del
26.2.2008 17:20:26   
jana26
Urša sporoči mi email na ZS

(odgovor članu jana26)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Novemberke 2005- 2. del
26.2.2008 17:22:55   
Urša
user posted image user posted image user posted image  Jana, predvidevam, da je vragec večinoma Jaka! user posted image user posted image user posted image
Ti javim mejl.

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu jana26)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Novemberke 2005- 2. del
26.2.2008 17:28:49   
jana26
IZVIRNO SPOROČILO: Urša

user posted image user posted image user posted image  Jana, predvidevam, da je vragec večinoma Jaka! user posted image user posted image user posted image
Ti javim mejl.


Itak, A mu sledi, spodbuda pa je vedno Jakova user posted image .

In zanimiv odgovor Jake, ko mu rečem naj pospravi igrače ali kocke v škatlo:

Mami jaz sem neroden, kao da ne zna zadeti škatle in on ne more pobrati igrač oziroma se toliko časa obotavlja, da vse naredi Anže.

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Novemberke 2005- 2. del
26.2.2008 17:32:57   
Urša
Mami jaz sem neroden


Jakci se znajdejo! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu jana26)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Novemberke 2005- 2. del
26.2.2008 17:36:14   
ada2
Jutri pa dobesedno od sedmih do sedmih v službi in to z 120% tempom


user posted image user posted image user posted image user posted image  si bova druga drugi ramo držaleuser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Novemberke 2005- 2. del
26.2.2008 17:37:39   
Urša
Kako sta velika! user posted image  Sploh nista za spoznat! Pa mali...joj, kakšen cuker! user posted image user posted image user posted image  Kako sfolgaš s tremi?

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Novemberke 2005- 2. del
26.2.2008 17:43:16   
ada2
kak so luštni Janini fantjeuser posted image pa sončka od Amyuser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Novemberke 2005- 2. del
26.2.2008 18:22:26   
amy26
Aleks je pa zelo navezan na dudo ? Prav zanimovo se mi zdi - on povsod z dudo, Ela brez .


Nina, ja Aleks je nenormalno navezan na dudo, skos bi jo imel v ustih pa zraven svojo ninico tetra pelenicouser posted image , začeli smo ga odvajati od dude, čez dan dudo odnese muca, ponoči jo dobi za spat.

Urša, dej mi pošlji email na zs 

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Novemberke 2005- 2. del
26.2.2008 18:36:20   
NinaŠ
Kako sta velika! user posted image  Sploh nista za spoznat! Pa mali...joj, kakšen cuker! user posted image user posted image user posted image  Kako sfolgaš s tremi?

podpis user posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Novemberke 2005- 2. del
26.2.2008 19:05:34   
NinaŠ
Tina ima pa "samo" virozo user posted image user posted image . Tako da vse, kar smo dobili je bolniška user posted image , zdravil nobenih oz. sem mogla kupit Panatus za pomiritev kašlja. Pa še bolniško bom koristila le v petek, ker se jutri in pojutrišnjem z Edijem lepo user posted image "šihtava". 

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Novemberke 2005- 2. del
26.2.2008 19:29:33   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

Kako sta velika! user posted image  Sploh nista za spoznat! Pa mali...joj, kakšen cuker! user posted image user posted image user posted image  Kako sfolgaš s tremi?

podpis user posted image



Pod vragolije poglejta! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

Drgač pa niti eni niti drugi ne fali dosti, pa lahko sami probata user posted image user posted image user posted image user posted image

Je pa res, da bi vama verjetno bilo lažje...ker dvojčki so le dvojčki user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Novemberke 2005- 2. del
26.2.2008 20:17:18   
Naty_ka
Čer user posted image

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Novemberke 2005- 2. del
26.2.2008 20:18:56   
Naty_ka
Jana in Amy, hvala za slike. Vaši user posted image  so pravi cukri.
Me kar prime da bi tudi mi imeli še enega. No, saj mogoče se bo želja uresničila enkrat. Dobro da je marec že tu in da bom lahko končno šla na operacijo.

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Novemberke 2005- 2. del
26.2.2008 20:20:41   
Naty_ka
user posted image user posted image user posted image  Tistim, od katerih imam mail, sem poslala eno fajno zadevo. user posted image user posted image user posted image  Kako zgleda kosilo pri mami (tašči)...user posted image user posted image user posted image

Da kaj takega doživim, me verjetno kap...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Aja, Petarda, imaš ZS user posted image

< Sporočilo je popravil Naty_ka -- 26.2.2008 20:21:44 >


_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Novemberke 2005- 2. del
26.2.2008 20:31:23   
jana26

Kako sfolgaš s tremi?


Pa ravno tako kot z dvema, J&A itak ne moreta en brez drugega in vse kar počneta počneta skupaj. Luka pa zaenkrat ne zahteva še veliko. user posted image

No, ni tako idilično ...

ja včasih bi jih kar pustila, če ne bi bili moji user posted image . Sploh ob napadih trme in par dni nazaj je bilo tudi hudo, ko je Luka imel krčke in sem ga imela več al manj na rokah, pa tudi J&A sta bila bolna in nista bila v vrtcu ampak sem ju imela ves čas doma. Moj pa odsoten od jutra do mraka, tako da sem včasih pomislila, da se namirno izogiba user posted image  user posted image  user posted image

Ja pa pospravljeno tudi nimam, sploh kadar posije sonce, raje spustim rolete, da ne vidim prstnih odtisov in prahu user posted image . Ja prav bi mi prišla hišna pomočnica ali varuška.

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Želeti samo dobro
Pokažite, da imate otroka tako zelo radi, da verjamete, da zmore prav vse kar si želi, pa še ravno se tik pred izvedbo s...
Top poletno varstvo za otroke 2024
Napočil je čas, ko je treba poiskati in rezervirati termine za poletne počitnice. Mi smo vam pripravili izbor TOP idej z...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?