|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   katera ml formula?
27.2.2008 17:54:35   
15.7.
ker še nisem zaposlena in nimam veliko denarja na razpolago, in ker je novalac zelo drag sva se z mojim menila da bi ga zamenjala, (ker ce ma kero drugo ml enak ucinek in je cenejse je se tolk lazje).

sedaj pa me zanima kaksna je razlika med
HIPP
alete
aptamil
kater je boljsi, ter kaksne so cene in kje?


_____________________________

...18.12.2007 sva postala presrečna starša najinemu čupavemu Klemnu..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: katera ml formula?
27.2.2008 18:32:03   
Hans
Mi smo novalac zamenjali s Hippom (nekateri gra ne priporočajo zaradi sladkorja) in bili zelo zadovoljni.

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu 15.7.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: katera ml formula?
27.2.2008 21:01:37   
*maja
Mi uporabljamo DM-ovo mleko in je čist Ok ga pa imamo v uporabi že pol leta. Pa še cenovno je zelo ugodno.

(odgovor članu Hans)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: katera ml formula?
27.2.2008 23:48:17   
kšpela
mi imamo pa milumil pa je tud cenejsi od novalaca.pa moja ga ima zelo rada.aptamila pa sploh ni hotla

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: katera ml formula?
28.2.2008 15:40:17   
kristinaj
mi imamo aptamil. v baby centru je cca 15 eurov 900g, v lekarni pa neki čez 18 eurov. razlike med ostalimi pa ne poznam.....

(odgovor članu 15.7.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: katera ml formula?
28.2.2008 17:32:09   
Lolypop
Jst sem izprobala enih 5 različnih mlek, preden sem prišla do DM-ovega Babylove, ki edino tega rada poje, jo ne zapira, pa še dost poceni je.

_____________________________

Carpe diem.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: katera ml formula?
28.2.2008 19:30:22   
pupa79
Mi uporabljamo kot dodatek HIPP AM in smo zelo zadovoljni. Kupujemo ga v Mullerju.

(odgovor članu Lolypop)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: katera ml formula?
29.2.2008 8:20:47   
drobižek
Mi smo imeli na začetku novalac, pa je bil problem s prebavo, zdaj imamo milumil in ni nobenih težav.

(odgovor članu pupa79)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: katera ml formula?
29.2.2008 20:22:00   
mišk
Mi smo bili na Novalacu, a ker smo imeli težave z zaprtjem in krči smo poskusili Bebo in težav ni več!user posted image
Beba stane v Dm-u 14 evrov (800g), Mullerju pa 10 evrov!user posted image

(odgovor članu drobižek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 stvari, ki sem se jih naučil, odkar sem...
Če imate otroke ob sebi. Da jih poljubite za lahko noč. Da skupaj zajtrkujete. Da greste z njimi v šolo. Da vidite, kako...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?