|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zanositev po ss
31.1.2005 10:25:49   
ElaM
Drage moje,
decembra sem imela ss, zdaj sem dobila 1 :hudicek: po njem. Razmišljam, da bomo :sloncek:, kar takoj po končani :hudicek:. Želja po :duda: je res velika. Po drugi strani me je pa strašno strah, kaj če se ponovi. Punce kaj svetujete oz. po kolikem času ste ve spet :sloncek: za :duda:?
Pošiljam Vam veliko :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zanositev po ss
31.1.2005 10:34:05   
SIJA
Draga Irmy,
sama zelo pozorno spremljam to problematiko, po dveh s.s.(sicer pa imam doma že 2 otročka).
DR. Pušenjak pove, da ni nevarnosti za plod niti takoj ob prvi ovulaciji, kot je problem odluščenje posteljice ob porodu, ker je po čiščenju takoj, zelo globoko nastavljeno.
Po prvi M pravi, že lahko greš v akcijo. Tistih3-6 mesecev pove je še stara šola.:sloncek:po M ne vpliva negativno na plod.
Želim ti, da bi ti uspelo, meni so sedaj postavili sum na pregrado, jo celo otipali, pa sem prve dvakrat vseeno imela dve super nosečnosti. Bomo videli, jaz si želim še tretjega otročka, upam, da nam uspe.
Verjetno so pa tudi tebi povedali na urgenci, da je splav kar pogost pojav20%.
Vse naj



(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zanositev po ss
31.1.2005 10:38:32   
ElaM
Hvala SIJA,
meni je G v bolnišnici rekel, da naj bi splavila že vsaka 4 nosečnica. To sem povedala sestrični, ki je babica v LJ, je pa dejala, potem ti je pa še malo rekel. Kriza, res.:(

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zanositev po ss
31.1.2005 10:52:38   
SIJA
Irmy,
več na to temo, če te zanima, in če še nisi poglej na med.over.net, ginekologija in porodništvo, kjer odgovarja dr. Pušenjak, pod temo SS(kazalo), izveš še kaj več.
LP S:pujs:

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zanositev po ss
31.1.2005 12:32:11   
Vrtnica1
Hojla,
jez sem zanosila po dveh menstruacijah po ss, in je vse ok. Pa mi tudi G ni rekla, da je prehitro ali kaj podobnega.
Po mojem je treba delati po občutku.
Lp, pa veliko sreče, V. :rozica:

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zanositev po ss
31.1.2005 14:42:20   
Anonimen
Jaz sem zanosila po 8.m.
Zaenkrat je vse ok

(odgovor članu ElaM)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zanositev po ss
31.1.2005 19:00:52   
valentina.
jaz sem žal imela dvakrat odmrtje ploda. prvič sva čakala tri mesece (ratalo takoj), da sva zečela spet "delat", drugič pa sva kar takoj šla v akcijo, pa ni šlo kar sedem mesecev (zdaj pa sem dopolnila 17 t :)). jaz na tvojem mestu ne bi čakala, Dr. Pušenjak pravi, da je dovolj en ciklus. Večinoma se ss ne ponovi, kot se je meni, tako da kar pejta v akcijo :).
srečno, LP, valentina

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zanositev po ss
31.1.2005 20:01:18   
anajmad
Veste punce,neki bo na tem. Jst,ko sem rodila avgusta,sem hotela takoj zanositi.Ko mi je umrl sinček in mi zdravnik pravi:gospa jaz vam priporočam najmanj 6.mesecev,da počakate,sem mislila,da se mi bo zmešalo.Zdej pa sama vidim,da je res neki na tem.Psihično sem bolj stabilna in tudi fizično(čeprav moram počakati laparo).Čeprav mi je moja g. rekla,da lahko probam takoj po laparo,bom raje počakala še tri mesce,ker nikoli se ne ve???????
en lp:morje:D.

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Zanositev po ss
10.2.2005 11:51:56   
saba
jaz sem po odmrtju ploda v 9t in abraziji počakala 3 mesece in nato takoj v prvo zanosila.

je pa razlika ali imaš spontani splav in se ščistiš sama ali pa moraš na čiščenje oz. abrazijo. Ta slednja je poseg v maternico zato priporočajo da se počaka vsaj 3M. Oz. večji kot je bil plod več se mora počakat, da telo pride k sebi.

sicer pa po občutku....jaz sem dve M. po abraziji imela full čudne, temna kri, strdki , tretja M. pa ja bila normalna in tista je bila tudi zadnja.:love:

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Zanositev po ss
10.2.2005 14:50:22   
kimi
Meni je moja rekla da lahko takoj zanosim in smo takoj delali na tem septembra sem imela ss decembra sem pa zanosila ponovno

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Zanositev po ss
10.2.2005 19:57:51   
špelin@
Še moja izkušnja. Sicer ni šlo za SS, ampak vseeno. V 20. tednu je mojemu sinku prenehalo biti srce. Moj G je rekel, da naj počakam pol leta, dr. Pušenjak pa, da je ob tolikšni višini nosečnosti dovolj 3 mesece.

No, po dveh menstruacijah sem takoj spet zanosila - trenutno sem noseča 22 tednov in je vse ok. Moj G je malo zmajeval z glavo in priznal, da sem trmasta, a zdaj je tudi on pomirjen.

Če si imela SS v prvih tednih nosečnosti, ne vidim razloga, zakaj ne bi po prvi M začela delati na novi pikici. Držim pesti!!!

:angel:

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Zanositev po ss
11.2.2005 8:29:11   
ElaM
Hvala punce za nasvete in lepe želje.
Super ste! :bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Zanositev po ss
11.2.2005 14:33:44   
ily
Tisto glede hormonskega ravnovesja in vsega ostalega ˝hormonskega cirkusa˝ zagotovo ne drži - hormoni se v ravnovesje spravijo zelo, zelo hitro. To je bilo že ničkolikokrat povedano in verjetno bo kar držalo!! Saj tista, ki je imela nosečniške znake - napete prsi, sprememba pri okušanju, vonjanju... in je imela SS z abrazijo ve, da že naslednji dan po posegu vsega tega ni več!!! Drugo je pa maternična sluznica - če imaš normalno debelo, ni nobenih ovir, da ne bi takoj zanosila! Pretanka zna biti pa problem - to imam, baje, jaz.
To je sicer moje mnenje, ki sem si ga ustvarila na podlagi literature in drugih mnenj strokovnjakov!
Mene osebno, vsaj zame, ki sem v podobnem položaju kot ti, veliko bolj skrbi ˝psihična stran˝:( vsega tega dogajanja!

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Zanositev po ss
30.3.2005 11:21:31   
pupika
Tudi jaz sem zvedela za ss v 9 t, na prvem pregledu. Meni je zdravnica na viziti b bolnici rekla, da lahko že kar hitro, da nama ni treba čakati 3 mesece. Ko pa sem prišla z vsemi izvidami k ginekologinji pa mi je rekla, da naj počakava 3 mesece, ker se mora maternica pozdraviti. Jaz imam sedaj drugo M in jo imam zelo malo, ravno toliko, da jo j in še take čudne barve full temna kri. Jaz mislim, da nekaj že mora bit na tem, saj se vidi že po barvi M.

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?