|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zatekanje
31.1.2005 11:51:10   
Anonimen
nosecke:nosecka:?!ali ze kaj zatekate?jaz zaenkrat nic:bravo:sem pa si zadnic mislila, da bom vprasala kdaj ste zacele in kam?:zmeden2:


nina:nosecka:+23t:duda::love:

p.s.:danes imava morfologijo, upajmo da bodo nogice zeloooooo narazen, da bomo lahko kaj vidli:)-:love:
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   zatekanje
31.1.2005 12:06:06   
Alina_alin
jaz še nič nisem opazila glede zatekanja. res pa je, da delam v pisarni, in večinoma sedim. sem pa parkrat bila večino dneva na nogah, pa sem opazila, da sem imela bolj otečene noge - prste na nogah, stopala. in sem si res zaželela, da se vležem in dam noge v luft. verjetno je to to.. ne vem.
tudi jaz upam, da bodo nogice pri mojem otročku danes zelo narazen, tudi morfologija... sem 22t
pa lp vsem nosečkam

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   zatekanje
31.1.2005 12:19:52   
pika78
Tudi jaz - na srečo - še ne zatekam. Mi pa na vsakem pregledu G potipa nogi in zaenkrat je bilo v redu.
Tudi jaz imam jutri morfologijo...
Nina_Nana, javi, če se je kaj videlo (a nisi enkrat že pisala, da misliš, da bo fantek?)!
Lp, Pika in 22t:duda:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   zatekanje
31.1.2005 12:29:14   
dory
Jaz tudi celo nosecnost nisem nic zatekala...proti koncu pa vedno bolj...kar naenkrat...pa sem mislila,da mam prav perfektno nosecnost :)

Morfologije pa so ble tud meni ful dobre...ko tamalega dalj casa lahko opazujes :)...ceprav ti nic jasno kje je kaj :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   zatekanje
31.1.2005 13:32:35   
bivka
Jaz sem začela zatekati po 30t nosečnosti (predvsem roke, noge).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   zatekanje
31.1.2005 13:48:59   
Anonimen
pika, ja obcutek imam da je fantek:zmeden2:, ceprav mi tega se ni noben potrdil:)-
bom javla ce se bo kaj vidlo ja:love:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   zatekanje
31.1.2005 19:16:20   
SU
Glede zatekanja - jaz sem začela nekje pred 2-ma tednoma, pa še to ne ravno veliko. Roke in noge mi malo zatečejo zvečer ali če sem utrujena. Tako, da ...ni rečeno, da boš ravno zelo zatekala. In še opozorilo, ki sem ga prebrala v reviji : snemite prstane dokler še lahko! :)- LP in čim manj zatekanja!! Saša (30,1/7)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?