|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali je...
3.3.2008 13:01:22   
ANEJ01
možno da bi bili prvi znaki zanositve boleče noge(meče)?Mene že cel teden bolijo pa ne vem a je to od šihta ali kaj.Sicer pa user posted image ne pričakujem.Morala bi priti danes ali pa v naslednjih dneh.Upam,da je ne bo.In da bomo cartali user posted image ,ki se ga že dolgo veselimo.
Vsem vam,ki pa ste v pričakuvanju ali še upate pa veliko user posted image inuser posted image .

< Sporočilo je popravil ANEJ01 -- 3.3.2008 13:03:43 >


_____________________________

20.01.2009 se nam je pridružil Gal
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali je...
3.3.2008 13:04:06   
Polynesia
Ej sej ne morem verjet, a veš da si napisala tko, kot da bi sebe poslušala...mogoče je pa to to, jaz bom jutri zjutraj delala test, če danes ne pride user posted image .
Jaz imam iste znake, pa zdej ne vem al je to zato, al od sedenja al kaj.
Pustiva se presenetit user posted image user posted image user posted image .
Si bojo ene mislile da sva mal nore, hahahaha user posted image .

< Sporočilo je popravil Polynesia -- 3.3.2008 13:05:00 >

(odgovor članu ANEJ01)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali je...
3.3.2008 13:05:28   
ANEJ01
Upam,da nama bo uspelo držim pesti zate in mi sporoči.



_____________________________

20.01.2009 se nam je pridružil Gal

(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali je...
3.3.2008 13:06:20   
bastian111
Za obe upam ,da je to tisto kar pričakujeta! Srečno in javita nam .user posted image

(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali je...
3.3.2008 13:12:25   
Polynesia
IZVIRNO SPOROČILO: ANEJ01

Upam,da nama bo uspelo držim pesti zate in mi sporoči.




Ja ti pa meniuser posted image  Vsakič ko grem danes lulat pogledam papir če je vse ok user posted image user posted image user posted image  Joj to je živčna vojnauser posted image

(odgovor članu ANEJ01)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali je...
3.3.2008 13:26:54   
MAŠKA
Niste nore, sploh ne. Prav je, da se veselita in verjamem, da ko si v pričakovanju opaziš vsako spremembo na telesu.

Želim vama, da bi bili tole res znakiuser posted image

(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali je...
3.3.2008 13:41:29   
x_srečka_x
Mene je bolel hrbet in takrat nisem pomislila, da bi to lahko bil znak nosečnosti. Tako da držim pesti za obe user posted image

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali je...
3.3.2008 14:00:34   
sončnica24
No mene sicer noge ne bolijo samo če bosta jutri delale test potem bomo 3 vedele za svoje rezultate. Želim vama vso srečo in upam da jutri zagledamo +.user posted image user posted image

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali je...
3.3.2008 14:29:27   
diamantina
Tudi mene so danes malo nogče bolele v mečah in je prav tako jutri ne pričakujem. Jaz sem se odločila, da če je ne bo, delam test v sredo. Vsem nam želim, da bi nam uspelouser posted image

Drugače imam pa že tri dni tako zelo boleče prsi, da čutim vsak tresljaj, ko stopim, ampak to je pri meni bolj slab znak, ker je skoraj vsakič tako pred M.

Me pa boli v trebuhu in malo v križu, taki blagi krči, kot med M. Sem pa tudi nekam čudno "zaprta" - kakat sem sicer šla že trikrat danesuser posted image , ampak kot bi bila zajček - čisto trdo in razdeljeno na veliko koščkov (čudno povedano, saj veste kaj mislim user posted image ).

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali je...
3.3.2008 14:34:32   
uršika***
Držim pesti za vse!!!!!
Naj se vsem pokažejouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja, tole o zajčkih pa kakcih je pa res user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?