|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zjutraj zaklenjena vrata šole
24.3.2008 10:31:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lenika

Pa ga pripelji ob 7.50, pa ne boš zamudila v službo.


Joooj, Lenika, o tem sem že pisala.

Bom pa še enkrat.

Jaz sem tudi mislila, da bo potem pa pač tako. Pa se je zdaj izkazalo, da to očitno ni možno, brez da otroka vpišeš v jutranje varstvo. Kar pa potem vključuje tudi zajtrk, ki ga pa moj otrok ne bo jedel, ker bo jedel doma. Pa tudi ne vem, če se še da to sploh zmenit, ker vsaj za popoldansko vastvo je bilo posebej opozorjeno, da se pozneje premislit več ne da, smo morali to ob vpisu povedat. Za jutranje varstvo nisem bila pozorna, ker sem mislila, da itak ne bo hodil.

O.K.?

(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Zjutraj zaklenjena vrata šole
24.3.2008 12:35:15   
lenika
Ne se jezit, nisem vsega brala. Po moje bi se pa vseno dalo zmenit, da otroka naknadno vpišeš v jutranje varstvo in razložiš tudi, da zajtrka ne bo jedel. Gotovo ga nimajo deset pred osmo, ampak prej. Jaz mislim, da to ne bi smel bit problem. Na naši šoli gotovo ne bi bil, smo namreč zelo prilagodljivi in razumemo, da imajo starši službe in ne morejo otroka v šolo pripeljat kadarkoli.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Zjutraj zaklenjena vrata šole
24.3.2008 12:37:58   
Volga
Aja, ej, Splišni, jutranje varstvo je za prvošolce itak brezbplačno, tako mi je rekla včeraj prijateljica, ki dela v 1. razredu OŠ. Edin ozajtrk potem je pa treba plačat ja, je pa res BV, če ga ne bo jedel.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Zjutraj zaklenjena vrata šole
24.3.2008 13:12:04   
Anonimen
Gotovo ga nimajo deset pred osmo, ampak prej.



Ravnateljica je napisala, pa deset pred osmo odidejo v jedilnico na zajtrk. Tako da je takrat.

Ma meni, pa tudi veliko ostalim, narobe hodi, ker je šola od 10 pred osmo do 10 čez osem zaklenjena. Takrat namreč največ staršev začne s službo, vsaj tisti, ki smo v Kranju v službi. Kar se požarne varnosti tiče, tudi ne vem, kako je s tem, da so otroci v zaklenjeni šoli, pa nikogar ni pri vratih.

No, bomo videli, kako bo.

Ja, Volga, bom pač 10 evrov vsak mesec stran vrgla, če ne bo šlo drugače.

(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Zjutraj zaklenjena vrata šole
25.3.2008 10:14:07   
Anonimen
Danes sem šla ob 8.10 mimo šolo in pred vrati šole je stalo ogromno otrok in seveda tudi precej staršev. In ko so se odprla vrata, so seveda vsi navalili noter in mi ni bilo jasno, kako se v tisti majhni garderobi potem vsi zvrstijo.
In sem klicala prijateljico, ki ima dva otroka v tej šoli, kako to izgleda. Je rekla, da grozno. Da se fizično ne da dveh otrok spravit v desetih minutah do razreda, ker preprosto ni prostora, da bi se otrok slekel. Poleg tega mora čakat, da se starejša sleče, da ji jakno lahko da v garderobno omarico, ker so omarice v dveh nivojih in otroci zgornjih ne dosežejo. V glavnem je tudi ona že ostala zaklenjena v šolo, pa ne enkrat, ker se do 8.10 ni uspela spokat iz šole, ker je pomagala otroku spravit jakno v omarico.
Čudno, čudno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Zjutraj zaklenjena vrata šole
25.3.2008 14:22:07   
lenika
Jaz bi ga na tvojem mestu pripeljala deset pred osmo in se zmenila, da zajtrka ne bo jedel.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Zjutraj zaklenjena vrata šole
26.3.2008 10:51:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lenika

Jaz bi ga na tvojem mestu pripeljala deset pred osmo in se zmenila, da zajtrka ne bo jedel.


Če ga pripelješ 10 pred osmo, te v šolo zaklenejo.user posted image

(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Zjutraj zaklenjena vrata šole
26.3.2008 13:09:17   
lenika
No, pa pet minut prej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Zjutraj zaklenjena vrata šole
26.3.2008 22:11:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lenika

No, pa pet minut prej.


In to komu na čast?

(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Zjutraj zaklenjena vrata šole
27.3.2008 13:18:51   
lenika
Na čast pravilom šole in temu, da ne boš zamudila v službo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Zjutraj zaklenjena vrata šole
27.3.2008 13:23:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lenika

Na čast pravilom šole in temu, da ne boš zamudila v službo.


Ja, če so pravila v skladu z zakoni, potem itak, da bom. Če pa niso, pa ne bom.

(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Zjutraj zaklenjena vrata šole
28.3.2008 13:16:27   
Barbs
Splišni, brez zamere, mislim, da boš. Ker se boš pač morala prilagodit. Tudi in predvsem v dobro tvojemu otroku.
In še enkrat, brez zamere, mislim, da si zadevo napihnila do skrajnosti. Daj, preberi še enkrat celo temo - do zdaj se nisem oglašala, zdaj sem se pa morala.
Lenika ti svetuje izključno in samo zadeve, ki ti bodo olajšale "šolo" . In to kratko in jedrnato. Pa še kako prav ima.  Vprašaj se vendar - zakaj si kompliciraš lajf s povsem banalnimi zadevami - recimo, petimi minutami.... Na sosednji temi pa jokate, kako kruto je življenje, ko ti nekaj vzame.

Ja madona, potem ga pa dajmo živet, po najboljših močeh in z najboljšo dobro voljo - pa čeprav pet minut prej!

< Sporočilo je popravil Barbs -- 28.3.2008 13:17:47 >


_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Zjutraj zaklenjena vrata šole
29.3.2008 10:23:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Barbs

Splišni, brez zamere, mislim, da boš. Ker se boš pač morala prilagodit. Tudi in predvsem v dobro tvojemu otroku.

Vprašaj se vendar - zakaj si kompliciraš lajf s povsem banalnimi zadevami - recimo, petimi minutami.... Na sosednji temi pa jokate, kako kruto je življenje, ko ti nekaj vzame.

Ja madona, potem ga pa dajmo živet, po najboljših močeh in z najboljšo dobro voljo - pa čeprav pet minut prej!


Se strinjam. Vse za pozornost.

(odgovor članu Barbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?