|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007
17.3.2008 8:54:38   
jasna
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana
Po koncu dojenja sem imela pa 2 čajni vrečkiuser posted image user posted image


Ja, ja, nekako tako je tudi pri meniuser posted image

sanwewbdra, naj vama hitro mi ne. Pa pridružita se mu za kratek čas.

Lane, kmalu bosta 3 in 5 letuser posted image

Tevž in Tjaša, čestitkeuser posted image . Pa za nazaj še Niku, Urbanu in Doni user posted image .

Mene pa ravno metanje po tleh ne vrže iz tira. In mi je prav vseeno kaj si okolica misli. Najhuje je bilo pri prvem okoli drugega leta. Tale tri pravila skuštrane pa res držijo. Ni hujšega kot lačen, utrujen in zdolgočasen otrok. Sigurno naredi celo štalo.

LP

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Desetke007
17.3.2008 8:55:06   
Jenny Anny
Dobro juro.

Da se na hitrco javim še jaz. Crknil nam je računalnik, zato bom sedaj bolj poredko tukaj gor (se tud sedaj švercam pri obiskih).
Dojenje in modrcek  v startu sem bila na 80A, pa sem z nosecostjo in dojenjem prišla na 80C, sedaj grem pa spet nazaj proti A (kot je že ena napisala - bojo počas ratale čajne vrečke)user posted image

Srečanje naju v četrtek žal ne bo, ker imam takrat spet zobozdravnikauser posted image user posted image

Kaj več pa ne morem odgovort, žal drugič, ko bom lahko prebrala za nazaj. Upam da čim pej dobim nazaj svojega račkota.

Drugač je tud pri nas pestro (nočno zbujanje).
Kot zgleda so tud pri nas zobki na pohodu.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Desetke007
17.3.2008 9:04:30   
*kinnie*
Dopust: mi smo se že lani odločili, da bomo nekaj let dopustovali v šotoru. Mah vedno sva hodila v hotele, ampak mi gredo tam grozno na živce sobarice....smo radi poležali in bili na komot, potem pa tisto trkanje...in umikanje na plažo....pa ure za zajtrk...omejenost na število dni...ah ni da ni. No in smo šli enkrat septembra za probo v šotor....sem se spočila kot še nikoli! Potem smo nabavili res vso opremo za kapiranje v nulo. Letos računamo, da jo bomo mahnili proti Zadru...že v sredini julija, ker ima takrat moj kelektivni dopust.



(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Desetke007
17.3.2008 9:05:10   
skuštrana
Joj, pri nas je tudi sončekuser posted image Samo Arsen spi prvo rundo, danes se je malo preračunal pa se je zbudil že ob 7h...

Imava pa danes pop pediatra, tako da bojo nove mere...

A vaši tudi kaj plazijo jezikuser posted image Naš je čisto nor, stalno jezik ven tišči in zraven piha kot tak jezen konjuser posted image



_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Desetke007
17.3.2008 9:06:49   
skuštrana
Kinnie, jaz tudi pravim - ni ga čez šotoruser posted image Pa še otroci full uživajo...

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Desetke007
17.3.2008 9:24:38   
suzanamai
Suzanamai, tole sem se še spomnila - če je Zoja prehlajena ji svoje mleko nakapaj v nosek.(ne vem če dojiš ali ne, nas je toliko da nimam pojma katera doji, katera pa ne )


Skuštrana hvala, bom poskusila, prvič slišim za to.

Srečanje, jaz sem za Kolosej.

Danes je Neli prvič dobila kuhano jabolko. Pa je bilo čist neuspešno. Se je kar davila zraven in vse izpljuvala. A je še prehitro ali naj vztrajam? No, sej je še čas.


Jasna verjetno ni še pripravljena, raje počakaj.

Lane31  tudi mi imamo mačkona-psauser posted image user posted image user posted image . Te čisto razumem, sem ga pa na srečo naučila, da ima rešpekt do Zoje, tako da se ji izogne v velikem ovinku, zraven pride le če ga pokličem, da ga malo pomrcvari. Je pa na začetku mislil, da posteljico, lupinico, voziček.. pripravljamo za njega, celo na previjalni je spal. No ko je prišla Zoja, mu je le kapnilo, da je to njeno.

sedaj grem pa malo pospravit, saj pride patronažna, da se pogovoriva glede dodajanja.


_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Desetke007
17.3.2008 9:38:37   
jasna
kinnie, kje bo pa Žan spal? Midva razmišljava, da bi vlekli sabo prenosno posteljico. Bi se verjetno dobro obnesla tudi za dnevno spanje, ker jo daš v globoko senco in pokriješ z mrežo. Pa kot stajica bi prav prišla. Ampak je velika stvar za spakiratuser posted image . Ker letos bomo seveda spet vlekli tudi voziček. In nimam pojma, kako bomo vse nabasali v avto.  Smo pa mi tudi navdušenci kampiranja.

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Desetke007
17.3.2008 9:50:55   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana


A vaši tudi kaj plazijo jezikuser posted image Naš je čisto nor, stalno jezik ven tišči in zraven piha kot tak jezen konjuser posted image




Naš ima jezik nonstop zunaj, pa slino ven špuka. Jaz pravim, da kamion ali pa traktor vozi, saj okoli njega nonstop brenčiuser posted image user posted image user posted image

Mislim, da pa je danes ven pogledala zgornja enka, saj se lepo vidi, če samo usta malo odpre. Čudno mi je samo to, ker na otip pa ne čutim drugega kot nabrazdane dlesni. Je pa ful snežno bele barve in tako na špiček.user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Desetke007
17.3.2008 9:53:03   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: *kinnie*

Dopust: mi smo se že lani odločili, da bomo nekaj let dopustovali v šotoru. Mah vedno sva hodila v hotele, ampak mi gredo tam grozno na živce sobarice....smo radi poležali in bili na komot, potem pa tisto trkanje...in umikanje na plažo....pa ure za zajtrk...omejenost na število dni...ah ni da ni. No in smo šli enkrat septembra za probo v šotor....sem se spočila kot še nikoli! Potem smo nabavili res vso opremo za kapiranje v nulo. Letos računamo, da jo bomo mahnili proti Zadru...že v sredini julija, ker ima takrat moj kelektivni dopust.





Zato pa greva midva vedno v All Ibclusive, ampak one s 5*, zato da te sobarice ne preganjajo in lahko ješ kadarkoli ćez dan ali ponoči. Je res dražje, samo je pa super dopust. Ga ne zamenjam za nič. Šotor pri nama sploh ne pride v poštev, saj sva oba rada komotuser posted image

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Desetke007
17.3.2008 11:07:08   
majoli
Suzanamai; tudi midva danes pričakujeva patronažno, da se zmenimo glede GH. Drugače je pa Maksova koža na obrazu res v ful boljšem stanju, samo ne morem prav reči ali zaradi tvoje kreme ali zaradi bepantena ali pa bo stvar res počasi šla stran sama od sebe, kakor je rekla že pediatrinja. Kakorkoli že, glavno, da so lička vedno bolj ok. Ja, pa tudi krčkov nimamo več. Jupi! Dajem pa samo Oleovit D3, AD3 kar ne upam dati.

Danes se je mali ponoči zbudil samo enkrat in tudi drugače je čisto spremenil ritem hranjenja. Po novem je od 150 ml sit tudi 4 ure in več. Včasih pa jokca že po 2.5 ureuser posted image

Srečanje LJ, jaz sem za Kolosej.

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Desetke007
17.3.2008 12:11:06   
Pandica
 user posted image

Moja miška ima lepotni spanec, čakam, da se zbudi, da se previjema, podojima in grema ven na sončka.

Lane31  če bi še par kg zgubila mi nebi nič škodilo user posted image  
A praviš, da vaš muc pa hodi z vami na sprehod? user posted image   Joj, to mora smešno zgledati, maček na sprehodu zraven vozička hodi kot pes  user posted image


Mama06
  imava enake "probleme". Moja tut spi samo, če je skozi priklopljena name. Ponavadi je tako no. Pa tut ne vem kaj jo muči ali so že zobki na pohodu user posted image
Praviš, da, ko grejo zobki ven otroka najbolj pomiri dojenje. Super, bom pa ji tut na tak način pomagala, samo, da bo lažje in čim manj boleče za njo.

Jasna  torej lahko po dojenju pričakujem še manjše zizike kot so sedaj? Te pa tak nem več rabla modrčka, ker nem mela kaj not dat  user posted image

Trma  joj, bomo videli kako bo pri naši. Res pa je, da sem že jaz full trmasta in, če bo njena trma po mamici potem bo hudo...   user posted image

Skuštrana Zala tut non stop tišči ven jeziček. Jao, kak je smešna  user posted image

*Kinnie*  proti Zadru jo boste mahnili? Potem se še mogoče kje lahko srečamo, če bomo isti čas doli.  Jaz tut pravim, da ga ni čez camp. S tem, da smo mi v prikolici.

Lepo bodite punce in ne načvekajte preveč do večera, ker bom potem imela preveč za brat user posted image


user posted image




(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Desetke007
17.3.2008 12:11:48   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: jasna

kinnie, kje bo pa Žan spal? Midva razmišljava, da bi vlekli sabo prenosno posteljico. Bi se verjetno dobro obnesla tudi za dnevno spanje, ker jo daš v globoko senco in pokriješ z mrežo. Pa kot stajica bi prav prišla. Ampak je velika stvar za spakirat . Ker letos bomo seveda spet vlekli tudi voziček. In nimam pojma, kako bomo vse nabasali v avto.  Smo pa mi tudi navdušenci kampiranja.


Mi smo opremo res ornk nabavili, tako da šotor je za 6 oseb (palmera 6), imamo pa turbo maximus dvojne blazine( kot zakonske postelje) , tako da bo spal kar pri nas
no saj že zdaj
Robe res vlečemo sabo da je joj. Že lani je bil avto prav bogi bogi, letos pa pojma nimam kako bo to šlo. Tovornjak mogoče? user posted image user posted image user posted image Mah šli bomo po prioritetah, voz defenitivno samo marela (taka za 20 eur),....bo šlo bo šlouser posted image

Kdaj/kam pa greste?





(odgovor članu majoli)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Desetke007
17.3.2008 12:18:58   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: mama06

IZVIRNO SPOROČILO: *kinnie*

Dopust: mi smo se že lani odločili, da bomo nekaj let dopustovali v šotoru. Mah vedno sva hodila v hotele, ampak mi gredo tam grozno na živce sobarice....smo radi poležali in bili na komot, potem pa tisto trkanje...in umikanje na plažo....pa ure za zajtrk...omejenost na število dni...ah ni da ni. No in smo šli enkrat septembra za probo v šotor....sem se spočila kot še nikoli! Potem smo nabavili res vso opremo za kapiranje v nulo. Letos računamo, da jo bomo mahnili proti Zadru...že v sredini julija, ker ima takrat moj kelektivni dopust.





Zato pa greva midva vedno v All Ibclusive, ampak one s 5*, zato da te sobarice ne preganjajo in lahko ješ kadarkoli ćez dan ali ponoči. Je res dražje, samo je pa super dopust. Ga ne zamenjam za nič. Šotor pri nama sploh ne pride v poštev, saj sva oba rada komotuser posted image



Ja, nimam cin cina za 5*user posted image user posted image
Ma ne, lej jest rabim odkoooooop......vonj borovcev......da ob nevihti čakam kako jo bomo odnesli, iščem kamenje okol, ...zame se mora na dopustu svet ustaviti.....da mi sonce pove kdaj je čas za spanje....se čisto prepustim. In ja, pečene hrenovke za zajtrk so višek luksuza user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Desetke007
17.3.2008 12:21:51   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: Pandica


*Kinnie*  proti Zadru jo boste mahnili? Potem se še mogoče kje lahko srečamo, če bomo isti čas doli.  Jaz tut pravim, da ga ni čez camp. S tem, da smo mi v prikolici.



Superuser posted image user posted image user posted image user posted image
A imate stacionirano prikolico v katerem izmed kampov?
No potem bomo pa imeli eno od srečanj desetk kar na dopustu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Desetke007
17.3.2008 12:37:46   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: *kinnie*



Superuser posted image user posted image user posted image user posted image
A imate stacionirano prikolico v katerem izmed kampov?
No potem bomo pa imeli eno od srečanj desetk kar na dopustu user posted image user posted image user posted image




Ja, prikolico imamo v avtocampu Malenica v Sukušanu. To je 9 km naprej od Zadra.
Tako, da, ko boste šli na dopust mi povej. Se lahko res kaj dobimo, če bomo res tako blizu user posted image

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Desetke007
17.3.2008 12:55:21   
*kinnie*
Pandica, ti bom pisala na ZS!
lp

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Desetke007
17.3.2008 13:07:17   
jasna
kinnie, mi imamo tudi tak velik šotoruser posted image . Ker pa midva zelo nemirno spiva in se ponoči še kakšna ritka parkira vmes sama od sebe, si je ne upam dat spat zraven. Bo imela princeska eno spalnico čisto zaseuser posted image . Kdaj bomo šli nimam pojma. Prednost kampiranja je ravno v tem, da jo mahneš na dopust kadar hočeš in greš domov, ko ti je dovolj, ali je slabo vreme, ali je konc dopusta v službiuser posted image , ali cin cin zmanjkauser posted image . Lani smo bili v Poreču, letos še nismo sigurni. Mogoče spet.

Pandica, kakšen pa je ta kamp? In plaža? Je primerna za malecke? Dej se mi oglasi na zs, prosimuser posted image . Imaš kakšno fotko?

majoli, super, da so lička vedno boljšeuser posted image

< Sporočilo je popravil jasna -- 17.3.2008 13:09:09 >

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Desetke007
17.3.2008 13:19:49   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: jasna

kinnie, mi imamo tudi tak velik šotoruser posted image . Ker pa midva zelo nemirno spiva in se ponoči še kakšna ritka parkira vmes sama od sebe, si je ne upam dat spat zraven. Bo imela princeska eno spalnico čisto zaseuser posted image . Kdaj bomo šli nimam pojma. Prednost kampiranja je ravno v tem, da jo mahneš na dopust kadar hočeš in greš domov, ko ti je dovolj, ali je slabo vreme, ali je konc dopusta v službiuser posted image , ali cin cin zmanjkauser posted image . Lani smo bili v Poreču, letos še nismo sigurni. Mogoče spet.

Pandica, kakšen pa je ta kamp? In plaža? Je primerna za malecke? Dej se mi oglasi na zs, prosimuser posted image . Imaš kakšno fotko?




Pandica si naredila zanimanje za ta kamp user posted image user posted image user posted image . Bo še res tam padlo kakšno srečanjeuser posted image

Jasna: no potem smo kar na istem. Načeloma jo bomo na pot mahnili 21.7. ....tam nekje... in šli iskat svoj borovček user posted image user posted image . Dokončno se tako še nismo odločili, smo edino rekli, da gremo tja dol nekamuser posted image


No, dopustnice, kako kaj vaši malčki danesuser posted image user posted image

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Desetke007
17.3.2008 13:36:28   
mama06
evo, sva s 3 urnega sprehoda, sedaj pa dokončat kosilo, ki sem ga začela ob 8 zjutraj kuhat. se opravičujem za črke, samo imam malega v rokahuser posted image


mi pa gremo na dopust še z eno mlado familijo, saj sta oba še edinca, rojena novembra laniuser posted image user posted image

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Desetke007
17.3.2008 13:41:58   
sanosan
Pozdravljene!

Da se malo javim, zdaj ko sem spravila dozo cukra v sebe in kozarec vode (medtem ko sem prebirala za nazaj). Imam ravno toliko časa, da še vam kaj hitro napišem, ker Blaž ravno spi, Brina pa se pridno igra na svoji blazini.

Najprej moram povedat, da se bo Blaž verjetno v parih dneh rešil plenic. Tako da sem ponosna nanj da je kaj!

Dojenje in modrčki - meni je po prvem prenehanju dojenja stanje ostalo skoraj enako kot pred prvo nosečnostjo. Ko sem dojila, so se mi prsa malo povečala, potem pa je kljub dojenju številka ostala ista. Sedaj pa nisem kupovala nobenih novih modrčkov ampak uporabljam kar stare in kupila sem si v h&m tri spodnje majice za dojenje in so tako udobne, da modrčkov sploh ne nosim. Bodo prišli prav čez poletje. Glede prsi po dojenju pa pomagajo vaje za prsne mišice, če se prsi preveč povesijo.

Trma - ja, je treba kar vztrajat. Mene osebno ne moti, če ima Blaž izpad trme kje izven doma, npr. trgovina. Takrat ga pograbim in odnesem ven. K sreči pa ga še ne meče prav, tako da nas to še čaka. Ima pa Skuštrana prav glede utrujenosti in lakote. Doma pa samo preizkuša kje so meje. Jaz imam z njim manj problemov kot pa ati, ker je bolj popustljiv in si pri njem več dovoli. Sem se ful bala kako bo, ko je zbolel in je bil oz. je še vedno doma, pa se imamo prav lepo in je tudi priden, da se mu vse dopovedat, če pa ni priden, pa sledi kazen (največkrat odvzem igrače, ker z njo nagaja Brini ali pa jo meče po tleh). Dejstvo pa je, da ne smeš samo grozit, ampak 2x opozorit, nato pa ukrepat kot je bilo povedano v opozorilu. Drugače nič ne narediš. Mene pa najbolj moti pri obvladovanju trme predvsem prisotnost babic in sicer zato, ker bi se one kar naprej nekaj pogajale z otrokom (če ne boš to, boš pa to ali pa to ali pa to ali pa to) in temu kar ni konca. Jaz mu dam na voljo dve izbiri in konec, če ni ne ena in ne druga, ni nobene. One pa bi še kar nekaj dodajale in otrok bi si tudi zmišljeval do onemoglosti.

Sem se razpisala, se opravičujem (se vidi, da sem že zdravauser posted image ).

Da ne pozabim voščit vsem, ki so karkoli praznovali (kje je že seznam, ker nas je toliko) ostale pa lepo pozdravit.

Se še beremo.

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Desetke007
17.3.2008 15:32:15   
sanwebdra
No, midve iz pikeca na odvzemu krvi, kjer se je naša princesa celo smejala - vrečko za lulanje pa sem tako strokovno naštimala gor, da je vso lulanje ostalo v njej. Bravo zame, pri punčkah zadeva niti ni tako enostavna.user posted image

Lane31, se strinjam glede želja za roj. dan in podobno. Imam zdaj enak problem - gremo na roj. dan dvema navihancema (1 in 5 let), pa nimam pojma, kaj kupiti - igrače v njuni sobi so vredne vsaj 2000€, če ne več - potem pa kaj kupi!!!???user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: *kinnie*
user posted image Je katera izmed vas gradila ali gradi hišo?

Smo lani pred porodom renovirali zgornji del bajte s streho vred, kar je pomenilo veliko stresa zame takrat, verjetno sem zaradi tega tudi prej rodila ... Kaj te zanima???

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Desetke007
17.3.2008 15:39:32   
Klaudia
sanwebdra - user posted image
a si ti spet noseča?user posted image Ker imaš ticker naštiman, da boš rodila čez 28tednov...

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu sanwebdra)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Desetke007
17.3.2008 15:45:15   
majoli
Kakšen danuser posted image .  Čakamo patronažno, je ni. Na srečo sonček počaka, se oblečemo komplet, ko se spomnim, da je voziček v moževem avtu. AAAAAAA! Za znoret! Sem se malo razkurila, malega popokala na balkon, sebi pa skuhala slastno rižoto. Maks pančka, meni je pa zdaj tudi kar ok, da sem enkrat za spremembo popoldan doma.

Kinnie, tako lepo si opisala dopust, da sem se z mislimi kar malo preselila na morje. Mi sicer počitnikujemo v babičini hiši v Novalji, ampak letos gremo pa v prikolico v kamp. Ker se mi zdi luksuz, da imaš morje in senčko pri roki, ne pa se vsakič napokat v avto in v tisti vročini vozit na plažo. Joj, komaj čakam morje.

(odgovor članu sanwebdra)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Desetke007
17.3.2008 15:54:02   
drobižek
Pozdravljene!

Midve sva iz sprehoda - je blo super, le veter malo popiha tu in tam.
Smo pa v soboto naštimali športni voziček, pa se Živa kar zgubi v njem. Naklon imava čist dol. A ve ste že dale kakšno stopnjo više? Pa ne vem - sonce direkt v njo sveti.A če kupim tisti senčnik Peppenny res lahko narediš tako, da se izmuzneš soncu? Pa paše na vsak voziček? Mi imamo jane. Ali je boljša marelca?

Vidim, da se že skoraj sončite na morjuuser posted image (jaz tudi že komaj čakam). Bomo šli najbrž v Biograd v apartmaje, kjer greš samo čez vrt in si na plaži. Pa do mesta imaš 15 min lep sprehod zvečer. Hotel nama ni preveč zaradi tistih ur na katere si vezan, kamp pa se mi zdi boljše za malo kasneje - čez par let.Pa jaz moram obvezno vsaj nekaj delat na morju (vsaj kuhat), drugače ne zdržim. SEm prevelik deloholik, da bi lahko čisto prešaltala na nič.

Pa verjetno je fajn met kak lahek voziček za na morje. Kaj priporočate? Rada bi nekaj poceni, pa da se da naklon čist dol spustit.

Uživajte na sončku, bo menda že kmalu spet dežuser posted image

(odgovor članu sanwebdra)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Desetke007
17.3.2008 15:57:44   
drobižek
Pa kako ste se to zmenile, da pride še zdaj k vam patronažna? Meni ni nihče tega omeniluser posted image


(odgovor članu drobižek)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?