|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Grški otoki - ponudba
18.3.2008 11:44:53   
štorkljica
Mi smo se pa letos odločili, da gremo na dopust na enega izmed grških otokov, samo nevem še katerega.
V bistvu me pa zanima, preko katere slov. turistične agencije se najbolj splača potovat v Grčijo, torej ki ma najbolj specializirano in kvalitetno ponudbo za Grčijo?
Pa še to mogoče, če kera ve na katerem otoku je tko najbolj fajn za male otroke, hotel pri plaži, ni predaleč od mesta....
Tenks!!!user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Grški otoki - ponudba
18.3.2008 12:44:44   
Anonimen
To pa tudi mene zanima. user posted image

(odgovor članu štorkljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Grški otoki - ponudba
18.3.2008 14:11:08   
nuala
Jaz sem ravno pregledovala Kompasov katalog in morem rečt, da je ponudba precej dobra. Sploh se mi zdi to dobra agencija ( kar je mogoče bolj pomembno za potovanja, za počitnice niti ne tako zelo ). Za cene pa, ne vem no, težko bi rekla. Avstrijci, Nemci imajo morda nižje cene in pestrejšo ponudbo ( bila pa sem npr. z Neckermannom vedno zadovoljna ).
Grčija je vedno fajn. se mi zdi, da če ne bookiraš ravno hotela med 2 cestama, ne fališ dosti. Plaže so lepe, peščene ( večinoma ) in v sezoni čiste, hoteli nudijo kvalitetne usluge in prijazno osebje, grki imajo radi otroke in večini ljudi je všeč hrana. Ni kakšnih bolezni, pretirane nečistoče, beračenja ( kot npr. v Egiptu ali Turčiji, Tuniziji,... ).
Zakintos je lep, Karpatos morda še lepši. Santorini. Tudi naša Kreta, najdeš za vsakega nekaj ( sem pa našla v ponudbi večinoma sever, ki je sicer pester in živahen, vednar za družine po mojem manj primeren kot zahod ali vzhod ).

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Grški otoki - ponudba
18.3.2008 14:17:07   
Markova
IZVIRNO SPOROČILO: nuala

Tudi naša Kreta, najdeš za vsakega nekaj ( sem pa našla v ponudbi večinoma sever, ki je sicer pester in živahen, vednar za družine po mojem manj primeren kot zahod ali vzhod ).


Ja, to meni ni jasno, zakaj vraga imajo vse agencije v ponudbi samo sever. Verjetno zato, ker transfer z letališča traja predolgo. Kolegi so se lani z avtobusom do Ierapetre vozili več kot dve uri. Se pa severna obala Krete sploh ne more primerajti z vzhodnim in južnim delom (no, vsaj za moj okus), čeprav sploh ni slaba.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Grški otoki - ponudba
18.3.2008 14:34:28   
Saskia02
naš prvi grški otok je bil santorini. grčijo sem si vedno predstavljala z belimi hiškami in cerkvicami z modrimi strehami in točno tak je santorini. priti iz hrvaške na santorini je bil pravi turistični šok, bili smo enostavno navdušeni v vseh pogledih.  nastanjeni smo bili v hotelu s pol-penzionom "afroditi", ki je blizu peš cone, blizu plaže in seveda s svojim bazenčkom ob hotelu.

(odgovor članu Markova)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Grški otoki - ponudba
18.3.2008 17:04:21   
JORJA
Veš moram ti povedati da je vsak otok zanimiv po svoje. Mi smo bili
z leto in pol starim sinom na Karpatosu ..user posted image user posted image  same pohvale.....rentali smo si avto in
ogledali cel otok.
Nato smo bili še na Kefaloniji.....spet same pohvale......
Smo pa vedno letovali preko agencije Intelekta.....in nimam nobene pripombe čez njih!

(odgovor članu Saskia02)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Grški otoki - ponudba
23.3.2008 19:18:14   
pocka
Mi gremo junija na Kos z Odklopom, hotel katerega smo si izbrali je bil tukaj najbolj ugoden.

_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu JORJA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Grški otoki - ponudba
23.3.2008 20:24:30   
bilbo
Odklop je prodajalec, pomembno je kdo je organizator.
Kateri hotel ste vzeli?
Osebno potujem vedno z TUI ali Guletom.

Bili lani na jugu Krete, lepe plaže, ampak to je vse, sem bil pred par leti na severu, je bilo bolje.

Osebno mi je RODOS zakon (bili 2X), Kos me ni potegnil (bilib predlani), preveč vetra (kot mesto Rodos).

Karpatos, lepe plaže, drugače za tiste, kateri iščejo mir.
Santorini samo za pogledat.

Peloponez je dobra alternativa, predvsem Kylini, ali pa Chalkidiki.

Ampak od vsega videnega najlepši Rodos user posted image

Za družine  - če ste večinoma v hotelu pa raje vzemi kako Turčijo ali Tuinizijo. Boljši hoteli za bistveno nižjo ceno

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Grški otoki - ponudba
23.3.2008 20:59:01   
pocka
Ja, vem, saj gremo vedno preko njih na dopust. Tokrat mislim, da je organizator Kompas, ker nam je bilo pomembno,da je let iz SLO, zaradi majhnega otroka in nočemo komplicirat zadeve še z vožnjo do Munchna ali še dlje.

Gremo pa v tale hotel http://www.bluelagoonresort.gr/article.php?id=48

bilbo - pa je tale veter ful problem,če si z malim otrokom? Saj bazen bo sicer ogromen, tako,da načeloma bo tam kaj zavetja...upam


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu bilbo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Grški otoki - ponudba
24.3.2008 12:10:27   
štorkljica
No sem zdaj par dni študirala, pa ugotovila, da je Gulet skoraj med najboljšimi ponudniki. Kompas je sicer tudi vredu, samo z njim ne bomo potovali, ker so enostavno predragi.
Relax ni za Grčijo, Globtur je OK, samo nič presunljivega, Palma je dobra, pa Intelekta tud, sam njim pa ne zaupam.
Tako da bomo šli najverjetneje na Rodos al pa Kreto. Za Rodos sem najugodnejšo ponudbo našla prav v Sončkovem katalogu.

Me pa še zanima, za koliko (€) ste ali ste bili pripravljeni potovati v Grčijo (2 odrasla + 1 otrok pod dvema letoma starosti)? Jaz bi dala tam največ do 1500€ + 500€ za sabo za 7 dni!

< Sporočilo je popravil štorkljica -- 24.3.2008 12:14:00 >

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Grški otoki - ponudba
24.3.2008 19:32:27   
bilbo
hotel je dober, prenovljen pred dvema letoma (sem bil v njem), med hotelom in (prodnato) plažo je cesta, plaža tukaj ni bogve kaj, ste pa na strani kjer ponavadi piha.

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Grški otoki - ponudba
24.3.2008 20:40:39   
štorkljica
IZVIRNO SPOROČILO: bilbo

hotel je dober, prenovljen pred dvema letoma (sem bil v njem), med hotelom in (prodnato) plažo je cesta, plaža tukaj ni bogve kaj, ste pa na strani kjer ponavadi piha.

A to za Rodos (mestece Kolymbia) pišeš? Sej glede pihanja me je že nekaj v agenciji opozarjala, ampak a je to tu? O šit...

(odgovor članu bilbo)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Grški otoki - ponudba
24.3.2008 22:12:08   
bilbo
to je napisano za Kos. Kolymbia ima lepši plažo, ja pa daleč od Rodosa.

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Grški otoki - ponudba
26.3.2008 18:22:16   
pocka
bilbo - a ful piha na Kosu (Lambi)? Bo prehudo za otroka 1,5 leta? A j... ga, zdaj smo že plačali, saj tu pri nas na obali tudi piha, pa ni panike. Kako se ti je zdelo v tem hotelu? Je dober?

štorkljica - mi bomo dali za all inclusive, 7 dni, 2 odrasla+ otrok 1,5 let 1.500 €, je pa hotel 5*... in ne mislimo zapravit zraven več kot 500-700€




_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu bilbo)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Grški otoki - ponudba
26.3.2008 19:41:36   
bilbo
Hotel je bomba, brez skrbi. Mi smo bili na enaki strani, po moje ne bo problema, saj se ga hitro navadiš. Na bazenu pa se tako ne čuti.

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Grški otoki - ponudba
26.3.2008 19:57:31   
pocka
no super, saj morje bo itak še prehladno za nas, hvala za odgovor

_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu bilbo)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Grški otoki - ponudba
27.3.2008 13:16:52   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

bilbo - a ful piha na Kosu (Lambi)? Bo prehudo za otroka 1,5 leta? A j... ga, zdaj smo že plačali, saj tu pri nas na obali tudi piha, pa ni panike. Kako se ti je zdelo v tem hotelu? Je dober?

štorkljica - mi bomo dali za all inclusive, 7 dni, 2 odrasla+ otrok 1,5 let 1.500 €, je pa hotel 5*... in ne mislimo zapravit zraven več kot 500-700€



Ko sva midva bila na Kosu sva si še kako želela, da bi kaj pihljalo, pa nič. Totalno brezvetrje 2 tedna. ( julij ). Sva ga pa skoraj celega videla - obalni del in je lep.
S Kosa se splača iti tudi v Turčijo na kakšen izlet. Ker je zelo blizu.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Grški otoki - ponudba
27.3.2008 21:20:05   
bilbo
ladje vozijo vsak dan iz pristanišča KOS, cena je bila 15 EURO, ptoni list obvezen

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Grški otoki - ponudba
27.3.2008 21:59:03   
muška
Lefkas je lep otok , turističnih agencij pa ne poznam, ker gremo vedno v lastni režiji, pridemo ceneje skoz, lepše nam je in vidimo pristen kraj, pokrajino,.... ne pa samo skomercializiranega turističnega naselja

(odgovor članu bilbo)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?