|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bodoči prvčki se vam kaj novega dogaja
20.3.2008 15:05:44   
mojcaziga
.....no, mi smo že dobili vabilo na sistematskega in cepljenje, ki bo 25. marca. Ga je že kdo dal skozi in ve kaj vse pregledajo?
Prav tako smo v torek popoldne vabljeni na ustvarjalne urice v šolo, kjer bodo z bodočimi učiteljicami nekaj ustvarjali. In tako nas počasi uvajajo na šolsko okolje.

Kaj pa je pri vas kaj novega?

Lep pozdravček, MOjca
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bodoči prvčki se vam kaj novega dogaja
20.3.2008 19:03:26   
Erdbeere
Pri nas bo baje maja nekaj novega, vsaj tako je psihologinja pri vpisu rekla, drugače pa se nič. So pa hitri pri vas user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bodoči prvčki se vam kaj novega dogaja
20.3.2008 19:09:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Erdbeere

Pri nas bo baje maja nekaj novega, vsaj tako je psihologinja pri vpisu rekla, drugače pa se nič.


Pri nas točno tako.

(odgovor članu Erdbeere)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bodoči prvčki se vam kaj novega dogaja
20.3.2008 19:27:34   
mojcaziga
Moram rečt, da sem s to šolo res zadovoljna. Ko sem bila še na faxu in bi mogli imet prakso na tej šoli smo se vsi upirali z vsemi štirimi, ker je bila šola res na dnu. V zadnjih parih letih pa so menjali ravnateljico, nekaj kolektiva, pa seveda ta huda generacija otrok je odšla in je šola vedno boljša. Trudijo se za nove učence, zadnje leto nas obveščajo o dogajanju, .........
bomo videli kako bo ko bo šlo zares user posted image

Lp, Mojca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bodoči prvčki se vam kaj novega dogaja
20.3.2008 19:34:11   
nejcko
Pri nas nič novega.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bodoči prvčki se vam kaj novega dogaja
21.3.2008 8:14:49   
bori2
Zdravo mamimce prvošolčkov.

Mi smo sistematski pregled že opravili. Poleg rednega pregleda - višina, teža, na novo krvni tlak, nam je pregledala stopala (ploske noge ali ne), zobke, kožo (iščejo morebitna znamenja), pretipajo bezgavke,... naredila nam je kontrolo krvi in urina. sledili so testi  - ločevanje barv, pregled vida in sluha, poznavanje črk in številk, ter izgovorjava črk - govor. Dobila je naloge - na temo, kateri je večji, kateri pašejo skupaj,...

Naša Maruška je pregled prestaka ok, ponovili bomo pregled oči - na levo je slabše videla, pa nam je dr. rekla, da je mogoče preveč tiščala. TUdi slišala je nekoliko slabše, ampak to že imamo v teku - pregledi na ORL.

Če vas še kaj zanima, sem tu.

lp, Bori2

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bodoči prvčki se vam kaj novega dogaja
21.3.2008 8:16:17   
Volga
Nič takega, "napotnico" za pregled že imam, mi jo je dala že ob vpisu, pregled pri zobarju pa je tudi že opravil.

(odgovor članu bori2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bodoči prvčki se vam kaj novega dogaja
21.3.2008 9:55:20   
Pauline
Pri nas nič novega....maja naj bi imeli "roditeljski sestanek", sistematski pregled pa naj bi imeli maja ali junija....bi mi pa bilo bolj všeč, če bi vse opravili še pred poletjem.

_____________________________

Jeziti se, pomeni kaznovati sebe za neumnosti drugih.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bodoči prvčki se vam kaj novega dogaja
21.3.2008 15:30:26   
tananejka
Ojla!

Mi smo bili v torek na roditeljsem sestanku, kjer je bilo super. Vse so nam razložili in nas predvsem pomiriliuser posted image
Otroci so gledali lutkovno predstavo, ki so jo pripravili prvošolci in vzgojiteljici.

Sistematični naj bi imeli aprila (dobili bomo vabilo iz ZDja), maja pa dobimo po pošti ime/priimek učiteljice ter publikacijo šole za leto 08/09. Otroke so že razdelili v 2. razreda po 24 učencev. Dvojčici se veselita, kajti v skupini je vsaj 15 otrok, ki jih poznata (saj so skupaj v vrtcu)user posted image .


(odgovor članu Pauline)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bodoči prvčki se vam kaj novega dogaja
28.3.2008 8:40:17   
mojcaziga
Torej, poročam. V torek smo imeli delavnico z bodočimi učiteljicami in vzg., otroci so se malo med seboj spoznali, pa tudi starši smo imeli možnost govoriti med sabo in tudi z učiteljicami. Prišli sta tudi ravnateljica in psihologinja.
Otroci so uživali (izdelovali so vaze in rožice ter voščilnice za mamice), spoznali so svoje bodoče okolje in mislim, da jim ni nek bav bav iti v šolo.
Upam, da bo sodelovanje tudi po septembru tako pozitivno in jih moram pohvalit, da se res trudijo. user posted image user posted image user posted image user posted image  
Upam, da ni to samo na začetku user posted image user posted image

Lp, Mojca

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bodoči prvčki se vam kaj novega dogaja
30.5.2008 12:20:07   
bori2
No takole.
Sem rekla, da malo povprašam kako z novicami na temo naših septembrskih prvošolčkov.

Za nami je sistematski pregled in cepljenja, oba roditeljska sestanka, spoznali smo razredničarko in učilnico v kateri bodo, odločali smo se za podaljšano bivanje in interesne dejavnosti, včeraj pa je iz šole prišel še seznam šolskih potrebščin. Okvirna cena cca 100 E- brez torbe in telovadne opreme.

Zaenkrat sem s predstavitvami zelo zadovoljna. Mislim, da soe se na naši OŠ dobro pripravili,. Bo pa 18 učencev in "mlada" učiteljica.

Kako ostale?

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Bodoči prvčki se vam kaj novega dogaja
30.5.2008 15:27:43   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: bori2

No takole.
Sem rekla, da malo povprašam kako z novicami na temo naših septembrskih prvošolčkov.

Za nami je sistematski pregled in cepljenja, oba roditeljska sestanka, spoznali smo razredničarko in učilnico v kateri bodo, odločali smo se za podaljšano bivanje in interesne dejavnosti, včeraj pa je iz šole prišel še seznam šolskih potrebščin. Okvirna cena cca 100 E- brez torbe in telovadne opreme.

Zaenkrat sem s predstavitvami zelo zadovoljna. Mislim, da soe se na naši OŠ dobro pripravili,. Bo pa 18 učencev in "mlada" učiteljica.

Kako ostale?


Tudi mi smo dali skozi sistematskega in oba cepljenja. Učiteljice in razrede so že spoznali na prejšnji delavnici, sestanek glede seznama stvari, bivanja,..... pa bomo imeli 10. junija.
Tudi meni se do zdaj zdi postopek šole kar v redu, vabljeni smo bili na kar nekaj zadev, tudi otrocsi so z vrtcem šli kar nekajkrat v šolo, tako da prehod naj ne bi bil hud. Je pa verjetno zaradi časovne in realne oddaljenosti še težko komentirat, potem pa ko enkrat prestopijo šolski prag se pravzaprav vidi, kakšna je šola, kako se otrok počuti v njej ipd.

lp, mOjca

(odgovor članu bori2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?