|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   posebi kuhanje
28.3.2008 0:54:24   
vana
koliko casa posebi kuhati otroku?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: posebi kuhanje
28.3.2008 6:25:56   
srki
jaz sem mu tam do enega osmega meseca, potem pa je že vse jedel. No, ravno kakšnih vampov ali pasulja ravno neuser posted image

(odgovor članu vana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: posebi kuhanje
28.3.2008 8:09:51   
honey
Jaz sem mu kuhala do 6. meseca, potem je pa začel počasi jesti vse po vrsti (razen jajc, rib in medu).

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: posebi kuhanje
31.3.2008 8:25:26   
mojsoncek
Jaz sem mu kuhala posebej do cca. 9. meseca. Potem pa je raje jedel hrano z mojega kroznika kot iz svojega. In smo tako opustili kuhanje posebej. Pa ni bil problem, ker ne jemo kaj dosti zacinjene ali mastne hrane.


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: posebi kuhanje
6.4.2008 20:29:15   
Naja30
Tudi do cca 9m potem pa je z nama začela jest.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: posebi kuhanje
6.4.2008 20:31:33   
janca
Pri nas se še zdaj ko je star 20 mesecev posebej kuha, ker pri nas se je takrat kadar je kdo lačen. Razen ob nedeljah in sobotah imamo skupno kosilo, če smo seveda doma. 

(odgovor članu vana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: posebi kuhanje
6.4.2008 20:53:43   
smotka lonib
pri nas do 6 meseca samo dojenje, do 9 meseca sem posebej kuhala, potem pa ne več. Samo glede začimb sem pazila.

_____________________________

Nejc 15.9.1995 (53cm, 3320g)
Vanja, 24.11.2000 (59cm, 4880g)
Zala 29.3.2007 (54cm, 3970g)


(odgovor članu janca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?