|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Težave po 3 mesecih dojenja
1.4.2008 9:53:10   
UVI
Imam drugega otročka, ki ga že tretji mesec polno dojim. Prvič sem polno dojila brez problema 6 mesecev. Sedaj pa se mi je pojavila zelo boleča težava. Bradavice so mi po treh mesecih popolnoma razpokale, kljub redni uporabi lanolina in dojenje je postalo grozno boleče in me je vsakega kar strah. Vse okoli bradavic imam popolnoma vneto in rdeče in sploh ne razumem zakaj je do tega prišlo po celih treh mesecih, ko še na začetku nisem imela takšnih težav. Ima katera mogoče podobne izkušnje in kako je ukrepala?! Najlepša hvala za odgovore
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Težave po 3 mesecih dojenja
1.4.2008 10:11:22   
lex
jaz sem 1 dojila celo leto brez problemov, pri 2 pa so mi bradavice razpokale tako da sem majico zraven grizla od bolečin. najbolje je pustit na zraku da se posuši. Jaz sem po tuširanju najprej bradavice zelo dobro posušila kar na zraku in potem namazala ali z lanolinom ali bepanthenom. Ko so bile zaceljene pa sem morala nehat z dojenjem zaradi drugih zdravstvenih težav. Vztrajat je treba, potem se počasi izboljša stanje, traja pa kak mesec, lahko tudi več, da je boljše. Pa čim manj bolečinuser posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu UVI)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
1.4.2008 10:12:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu UVI)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Težave po 3 mesecih dojenja
1.4.2008 10:24:25   
klarisima
Tudi meni je moja 4 mesečna požeruhinja čisto potrgala bradavice, tako da sem se kot ti jokala med dojenjem, stiskala odejo in komaj čakala da mine. In  tudi jaz sem jih redno mazala z lanolinom, po možnosti skoraj po vsakem dojenju in zvečer sem si dala vročo brisačko na prsi in pustila nekaj časa. Kljub temu mi jih je ponovno razpokala ko so komajda zacelile.
Sem pa kasneje ugotovila, da sem si jo pristavljala narobe oz. malo predaleč in ji s tem omogočila da jih je vlekla po mili volji. Sedaj jo pristavljam tako, da leži s celim telesom obrnjena proti meni in jo imam v tesnem objemu. Od kar prakticiram ta prijem so bradavice kot nove user posted image
Sem pa ji tudi začela dajati čaja pred dvema tednoma, ker prej sem ji zmeraj, ko je nisem mogla pomirit dajala zizo.

Upam, da sem ti kaj pomagala. Srečno


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Težave po 3 mesecih dojenja
1.4.2008 10:45:40   
anja11
Meni je pomagalo da so bile bradavice čim več prosto na zraku, začela sem uporabljat bombažne blazinice za dojenje, ne npr. Chiccotove, ki so izredno vpojne in jih imaš na sebi lahko dolgo časa, pod njimi pa je vse vlažno. Drugače pa Bepanten in pravilno pristavljanje. Upam da uspe!

(odgovor članu klarisima)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Težave po 3 mesecih dojenja
1.4.2008 15:48:15   
Seven*
Glivice?!?

Moj predlog? Maži z daktarinom, če ga imaš. Omeni možnost za glivice pediatrinji. Dojenje je zaradi glivične okužbe lahko zelo boleče.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu anja11)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Težave po 3 mesecih dojenja
1.4.2008 20:39:38   
karin412
Če imaš blazinice,jih daj stran.
Pa šentjanževo olje pomaga,poleg lanolina. Provaj si dajati kamilične vrečke na bradavice.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?