|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali je tudi na forumu praznik?
8.2.2005 19:42:26   
baguSka
Hm..cmokec a ni rekla da še ni bla pr G??:zmeden::ups:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   Ali je tudi na forumu praznik?
8.2.2005 19:44:13   
emaa
pa še dadici se lah ploska, ta drug romed ravno tako pokazal pozitivo, bo pa zgleda kar nekaj nosečk ta teden

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   Ali je tudi na forumu praznik?
8.2.2005 20:09:39   
anajmad
Pr men je kr bolniška.Neki me vse boli,pa še moje težave na kubik,pa tamalo rihtam,dedca sem na ribolov nagnala,tako da sem ful:(:(:(:(:(.Kaj kolko bo:nosecka::nosecka::nosecka::nosecka:ta teden?Jst že ne folgam več.
en lp:morje:D.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   Ali je tudi na forumu praznik?
8.2.2005 20:10:21   
Anonimen
No pol pa naj se jutri vsaka posebi javi,da ji čestitamo,da nou dons zmede.Udb a si razumela?pazi da nouš težke robe dvigala:)-8)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   Ali je tudi na forumu praznik?
8.2.2005 21:26:50   
Udb
Čer!
A je še kakšna tukaj?

Eno omaro sem že sestavila!! Še 2! Ampak naj kar počakajo na jutri!! :bravo:

Tudi moj možek je blazno siten okrog dviganja stvari! :hudicek: ! On je namreč prepričan, da sem :nosecka:! In mi kar naprej teži!! ;) Sej mi kar paše! No, upam da sem res!!! ;) ;) ;)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?