|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
7.4.2008 12:16:02   
Nenny
IZVIRNO SPOROČILO: srursa

Ženkica in Delfinčica29 kako ste kaj?
Se bomo dobile na kakoi kavi???? Helimaša organizitraj kaj, saj mene nihče ne jebe.


Ja Helimaša dej no komando! A bo popoldan user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu srursa)
Neposredna povezava do sporočila: 451
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
7.4.2008 15:00:42   
helimaša
jaaaaaa.........gremo dons vn......ajde babe po četrti ko pride še Nenny......
kdo je za

(odgovor članu Nenny)
Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
11.4.2008 10:54:32   
helimaša
čao!

pr nas ni nč dobrih novic.....sm bla v torek na nuhalni in so ugotovil da je plod odmru......in to že v 8. tednu......tko da bomo čakal še en krog......
Maša mi je tud zakuhala......ma vnetje mehurja in pa angino......tko da je obupno......
v pondelk grem na čiščenje.....groza.....
nč grem k zdravniku še vodo od Maše odnest.....joj je dons sitna da se mi bo kr zmešal.....

ajde lepo se mejte

papa

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 453
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
11.4.2008 16:06:02   
ZmajTolovaj
Živijo, punce;
helimaša, ne vem, kaj ti naj napišem, zelo mi je hudo, da se je tako obrnilo, pa vseeno ti želim, da greste skupaj skozi to, optimistično za prihodnjič. Ne govorim kar v brezveze, pri meni je bilo isto pred dvema letoma, sem bila čisto povožena in predvsem razočarana, zdaj mam pa takega sončka doma ... Vem, da ti je težko. En user posted image zate in tudi tvojo bogo Mašo - revčki, kako jim je hudo, ko so bolni; Ela je pa v sredo dobila vročino, včeraj je bila čisto hin, samo spala je, nič jedla, danes pa je že boljše, hvalabogu. Pa moža je tudi (spet) zvilo, zdaj oba spita po kosilu, kakšen miiiiiiiiiiiiiiiiiiiir. user posted image
Z vremenom za vikend ne kaže ravno dobro, komaj čakam, da se bo nehalo to muhasto deževno sruser posted image ! Greste kam za praznike, punce? Komaj čakam, da bo moj user posted image cel teden spet doma.
lp



_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 454
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
11.4.2008 16:29:51   
srursa
Helimaša, drži se.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 455
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
11.4.2008 19:20:56   
sabri
helimaša: karkoli ti rečem, ne bo dosti bolje, res mi je hudo, te bo potolažil naslednji pozitiven test, samo zate in pikico user posted image  

(odgovor članu srursa)
Neposredna povezava do sporočila: 456
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
11.4.2008 23:04:53   
meta21
Ojla, mamice in še posebej ZmajTolovajuser posted image !

Nisem zašla samo malo sem vas prišla pogledat, ker sem na dobri poti, da se vam v drugi polovici leta pridružim (pa še pol Grosuplja zravenuser posted image , glede na število trebuščkov, ki se sprehajajo naokrog).
Kar pridno čvekajte, jaz se pa prej ali slej oglasim po kakšen nasvet.
Nočko!


(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 457
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
12.4.2008 8:43:52   
Dajadada
Helimašauser posted image user posted image user posted image , si ne prestavljam, kako mora biti to grozno, ker verjetno dokler ne doživiš, ne moreš vedeti, kaj takrat čuti mamica, pa tudi očka. Držta se oba, naj vama maša daje moč. 

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 458
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
12.4.2008 18:14:59   
ZmajTolovaj
Čao, meta21 user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 459
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
12.4.2008 19:24:09   
helimaša
punce hvala za vse lepe besede......sej bo bolš.....se še na vsake tolk časa mal zjokam sam očitn je res mogl tko bit.......jah nč.......očitno bomo spet štartal na februarčka al pa na marčka........neki bomo že nardil......ma me pol še ta služba tok psihira da bi najrajš kr zbežala.....mi je čist mimo.......

nč pupe lep preostanek vikenda.....sicer bolj klavrno.....ampak lepo družinsko.....

lep pozdravček

papa

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 460
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
16.4.2008 22:39:09   
helimaša
čer!

me sam zanima kje se vse skrivateuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 461
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
16.4.2008 22:44:46   
ZmajTolovaj
KU-KU user posted image
Jaz ta teden spet visim za računalnikom nonstop, ker so me zasuli, sem pa h sreči že bolj pri koncu, hočem frej vikend. user posted image Kako ste kaj pri vas, helimaša, upam, da že boljše? Je šlo vse dobro v ponedeljek? Kaj pa Maša, je že zdrava? Mi imamo jutri redni pregled pri P, pa smo dobile nazadnje napotnico za oddat kri - in grem danes v ZD, da bodo jutri izvidi že tam, sem srečala našo patronažno in je bila čisto presenečena, zakaj moramo dati kri, češ, a je bila mala kaj bolna. Zdaj pa ne vem user posted image
A ste druge pri 9m tudi dajale kri (otročki, seveda)? No, mi bodo jutri že povedali, kaj in kako.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 462
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
22.4.2008 10:55:39   
spela29
Živjo, mamice!
Jaz sem pa še ena iz Grosuplja. Imam dva fantka, stara 4 leta in 6 mesecev. A se vam lahk pridružim?

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 463
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
22.4.2008 15:42:07   
ZmajTolovaj
O, pozdravljena, spela29 user posted image A si avtohtona Grosupeljčanka ali priseljena? Se mi zdi, da bo v kratkem več priseljenih kot domačinov user posted image Če pa kar gradijo in gradijo nove bloke ...

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu spela29)
Neposredna povezava do sporočila: 464
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
22.4.2008 20:45:38   
helimaša
ćer

srursa dori nism te mela cajta nazaj poklicat.....a gremo jutr na eno kavo če bo lep vreme....jst sm na bolniški tko da če bo kera mela cajt nej zjutri napiše.....
spela29 user posted image user posted image  itak da te sprejmemo medse.....no pol pa kr reportiraj kdo si kaj si zakaj si.........user posted image user posted image user posted image user posted image ......ma se hecam......mal več povej o svojih sončkih......
nč pupe lepo se mejte.......grem še mal BB gledat.....
Dajadada pogrešam te........kako si......je vse v redu......

ajde
papa

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 465
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
22.4.2008 22:13:07   
ZmajTolovaj
Veste kaj pa mene zanima, je tle okol kak fajn pa ne predrag frizer, mal bo treba pod škarje.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 466
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
23.4.2008 12:41:55   
spela29
Ja, pristna Grosupeljčanka nisem, ampak živim pa v Grosupljem zadnjih sedem let...
Moja sončka sta pa Domen in mlajši Erazem. Kok imate pa ve stare otročke?

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 467
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
23.4.2008 13:55:42   
Nenny
Dobrodošla spela29 user posted image user posted image user posted image

Kar mal večkrat notr vskoči, da ne bomo vedno na 2 strani. Evo , naš Matiček je cellih 14,5 mesecev star. kako  čas hiti.....se mi zdi, da je še včeraj bil dojenček, zdej pa že šiba naokol in sploh se nam ful dogaja...

Pa pridruži se na kakšni  user posted image   zdaj ko bodo lepi dolgi dnevi....

Čao, morem še kaj v službi narest...user posted image

(odgovor članu spela29)
Neposredna povezava do sporočila: 468
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
23.4.2008 14:06:19   
helimaša
nenny danes user posted image .....jst bom šla hmau po Mašo......bove šle mal v šoping pol pa tebe počakamo......pokliči.....
gre še kera po četrti uri.....srursa......lahko tudi spela29

(odgovor članu Nenny)
Neposredna povezava do sporočila: 469
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
23.4.2008 14:17:03   
Nenny
Spet bo moj Matiček sam ostal user posted image

Sam da je sonček in bosta s teto šla k cesti me čakat user posted image

Jst pa še zdej ne vem, kako naj domov pridem user posted image

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 470
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
23.4.2008 14:18:47   
helimaša
ja kaj ni tvojga.....pejt na bus.....kr zdeleuser posted image user posted image

(odgovor članu Nenny)
Neposredna povezava do sporočila: 471
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
23.4.2008 16:22:22   
spela29
Punce, kje pa se ponavad dobivate na kofiju? Jest zdele zrihtam tamalčka, pa gremo ven...mogoče se pa kje srečamo. 

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 472
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
23.4.2008 16:44:42   
helimaša
v Fletu al pa Merkator-lumpijev kotiček

(odgovor članu spela29)
Neposredna povezava do sporočila: 473
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
23.4.2008 22:05:20   
helimaša

IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

Veste kaj pa mene zanima, je tle okol kak fajn pa ne predrag frizer, mal bo treba pod škarje.



Adamičev center na vrhu je frizer....najcenejši in najboljši v Grosupljem......kr Srurso  vpraš.......

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 474
   RE: Grosupeljske mamice z okolico
24.4.2008 7:53:30   
srursa
Dobro jutro.

Kako kaj Helimaša? Daj organiziraj kakšno kavo, saj se nismo videle že fulllllllll dolgo časa.

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?