|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zelo napet trebuh????
7.4.2008 17:38:37   
liam
Ojla!

Jaz pa bi rabla en nasvet, in sicer mam takle problem: zadnji tedn imam trebuh tako zelo napihnjen (ne vem za nobeno drugo besedo, ki bi bla bl ustrezna), da si ne morem več zapet skoraj nobenih hlač. Najprej sm misnla da sem se pač zredila.... ampak ko sm danes stopla na tehtnico je pokazala še 2 kg manj kot ponavadi. Tak da se zredila zihr nisem, pa tud nekega prenajedanja ni blo zadnje čase, tako da mi res ni jasno kaj je to. user posted image ne pričakujem nekje okoli 11.4. tak da mi test še ne bo nič pokazal. A je imela mogoče ktera kako podobno izkušnjo? Al pa če ktera ve kaj bi naj to bilo, prosim za vsak nasvet.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zelo napet trebuh????
7.4.2008 17:45:58   
s@nny
Jaz sem bila napeta ko sem bila že 1,5 mescov noseča. Upam, da rata. Držim pesti.

LP

(odgovor članu liam)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zelo napet trebuh????
7.4.2008 19:47:26   
tejci01
Živjo liam!
Jaz ponavadi imam napihnjen trebuh teden pred user posted image , ta mesec sem ga tudi imela,
samo user posted image  še ni prišla tako da nevem. Lahko je tudi znak za user posted image . Si mislim, da vsaka nosečnica
doživlja nosečnost drugače. Tako da ne obupaj.

Držim pesti !!!!!!!!!!!

(odgovor članu liam)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zelo napet trebuh????
7.4.2008 19:49:56   
little angel
jaz mam tud zdaj ze drugi napihjen trebuh pa trd in cakam da se ze 1x vlije ta tecnoba!kr noseca zal nisem mi pa zamuja ze 11 dni

(odgovor članu tejci01)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zelo napet trebuh????
7.4.2008 19:50:34   
becky
pri meni je to tudi ponavadi nekaj dni pred M. je pa zanimivo, da zaenkrat še nisem napihnjena-upam, da to pomeni, da nama je uspelo. sicer pa lahko, da si  user posted image  in tvoje telo tako reagira. upam, da si

(odgovor članu tejci01)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zelo napet trebuh????
7.4.2008 20:30:31   
katja_p
Js imam zadnje tedne skoz napet trebuh - prav napihnjena sem in si isto ne morem zapet kakih hlač. Ampak jaz sem user posted image  in to menda spada zraven. Mogoče si pa tud ti ... user posted image

(odgovor članu becky)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zelo napet trebuh????
7.4.2008 21:56:55   
Dream
Tudi jaz sem imela pred predvideno user posted image  precej napet trebuh, na mpmente sem se celo počutila (ne zamerite izrazu) kot napihnjena žaba... Pri meni je to zaradi user posted image . Držim pesti zate!

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zelo napet trebuh????
8.4.2008 8:25:26   
liam
ne vem če smuser posted image , ker je komi minlo 14 dni od ovulacije.... tud sicer pa nimam nobenih drugih znakov, razen tega, da da me full napihuje in da morem včasih kar zapustit prostor (kr se ravno ne spodobi prdet v družbiuser posted image user posted image ), ampak to je pa tud vse... aja pa zadnje čase mam nenormalno veliko mozoljev, kar sicer zame nikakor ni simptom prihajajočeuser posted image . V zadnjih treh letih skup nisem mela tolko mozoljev kot zdaj v enem tednu, tak da res ne vem...

Sem mislila da pri 25. že kr poznam svoje telo, ampak zdaj pa nisem več tak ziher...user posted image

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zelo napet trebuh????
8.4.2008 8:27:20   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: liam

ne vem če smuser posted image , ker je komi minlo 14 dni od ovulacije.... tud sicer pa nimam nobenih drugih znakov, razen tega, da da me full napihuje in da morem včasih kar zapustit prostor (kr se ravno ne spodobi prdet v družbiuser posted image user posted image ), ampak to je pa tud vse... aja pa zadnje čase mam nenormalno veliko mozoljev, kar sicer zame nikakor ni simptom prihajajočeuser posted image . V zadnjih treh letih skup nisem mela tolko mozoljev kot zdaj v enem tednu, tak da res ne vem...

Sem mislila da pri 25. že kr poznam svoje telo, ampak zdaj pa nisem več tak ziher...user posted image
srečno liamuser posted image naše telo nam vedno znova zagode.a od O je že 14dni mimo?hm....

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu liam)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zelo napet trebuh????
8.4.2008 15:30:55   
liam
jap spps, že 14 dni... a je to kaj slabegauser posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zelo napet trebuh????
9.4.2008 6:07:59   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: liam

jap spps, že 14 dni... a je to kaj slabegauser posted image user posted image
ma neeeuser posted image user posted image user posted image user posted image potem bi že znalo se kaj na testku poznatuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu liam)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zelo napet trebuh????
9.4.2008 7:50:04   
liam
hja... bomo videliuser posted image ... če bi blauser posted image  bi bla presrečna. Nočem se pa neki že vnaprej veselit, da ne bo preveliko razočaranja. Bomo vidliuser posted image .

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zelo napet trebuh????
9.4.2008 7:57:04   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: liam

hja... bomo videliuser posted image ... če bi blauser posted image  bi bla presrečna. Nočem se pa neki že vnaprej veselit, da ne bo preveliko razočaranja. Bomo vidliuser posted image .
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kdaj pa naj bi M ne prišla?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu liam)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zelo napet trebuh????
9.4.2008 8:01:13   
liam
ja glede na to kako čudna je bla M prejšnji mesec, bi rekla da nekje 11.4.-14.4.
Sm mela prejšnji mesec 4 dni neki čudn rjav izcedek, pol se je pa v bistvu šele 5 dan vlila... tak da ne vem kako naj si to računam. Bom počakala s testom do 15.4. in če user posted image  še vedno ne bo bom potem delala test.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zelo napet trebuh????
9.4.2008 9:19:48   
taši84
tut js mam probleme z napihnjenim trebuhom. noseča nisem. mislim pa da je loh vzrok tut neredna M.

_____________________________

**Septembra bomo trije....**

(odgovor članu liam)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zelo napet trebuh????
9.4.2008 9:33:32   
liam
taši84 jst mam pa kr redno... tud ko sm nehala jemat kontracepcijske, se mi je cikel takoj uredil na 28 dni, samo prejšnji mesec se je malo zamaknilo (in sicer na 33 dni), za kar so bli o moje malo krivi živčki ko sm tak veliko hodla na wc gledat če je že prišlauser posted image  al še ne. Pa tud drugače tako zelo napetega trebuha še nikoli do sedaj nisem mela. Madonca saj je kr izbočen, ne samo napet...user posted image . Če mam pred M kdaj napet trebuh, mam tak filing polnosti... zdaj pa niti to ne. Mi recimo malo kruli po trebuhu pa je tak napet, ko da sm zmazala 3 pice.

(odgovor članu taši84)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: zelo napet trebuh????
9.4.2008 16:58:13   
tejci01
Živjo liam!
Jaz ponavadi imam napihnjen trebuh teden pred user posted image , ta mesec sem ga tudi imela,
samo user posted image  še ni prišla tako da nevem. Lahko je tudi znak za user posted image . Si mislim, da vsaka nosečnica
doživlja nosečnost drugače. Tako da ne obupaj.

Držim pesti !!!!!!!!!!!


Kot sem ti že napisala imava podobne znake in ti lahko povem da sem
danes zvedla,da sem user posted image .

(odgovor članu tejci01)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: zelo napet trebuh????
9.4.2008 17:16:00   
liam
sem full vesela zate, hkrati pa upam da om tudi sama zagledala plusek

(odgovor članu tejci01)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: zelo napet trebuh????
10.4.2008 13:59:59   
loveforever
pri prvi nosečnosti sem tudi sama bila zelo napeta, in prav tako sem imela manj kil in sicer kar 3 kilograme. in ko sem rekla kolegici da se,m shujšala pa nevem kam, je rekla da sem noseča in res je bilo!!!!!

upam da si srečka!!!!!

(odgovor članu liam)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: zelo napet trebuh????
10.4.2008 15:57:05   
liam
hja hecno tole... mi je v ponedelk moj reku, ko sm začela jamrat da mam full napihnjenega bušija, če sm se zredila... in seveda grem jst to takoj preverit... pa ni blo nič iz tega, še kako kilo manj celo mam...

drugače me pa že 2 dni full boli hrbet, tako da sm si mogla danes v službi čist dol spustit stol, da sm se prisilila v lepo sedenja, ampak ni nič bolše...

bomo vidli v soboto zjutraj, kaj bo reku CB...user posted image

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   oj
25.2.2009 19:26:47   
dini
liam beri zs.

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu liam)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: oj
16.10.2010 16:42:45   
Tejka25
Pozdravljene bodoče mamice, mamice..

Sem nova tukaj in tudi jaz in moj partner si želiva otročka in sva se zato tudi odločila
ga narest.. user posted image Čeprav sma ga začela delat 2-3 dni pred naslednjo menstruacijo, ki je bla predvidena 8.10. 2010 in je še ni, mi nekaj ni jasno. M pa imam nekje na točno 1 mesec, ozr na 31-32 dni(to je povprečje, drugače imam bolj neredne).zato vas prosim če je imela mogoče katera takšno izkušnjo.. Najprej me zanima, koliko možnosti sploh je približno, da zanosiš par dni pred menstuacijo in če že zanosiš  če še dobiš menstruacijo ki je bila predvidena.. Meni je malo čudno ker je od predvidene m, še nimam, imam pa grozno napet trebuh v spodnjem delu(isti občutek ni kot pri menstruaciji, ker tale ne me spusti, razen če se vležem)..povečan imam tudi beli tok (kar vlije se mi naenkrat), tudi prsa me na zunanji strani bolijo, in pa kr požrešna sem zadnje 3 dni user posted image .Sma pa imela odnose vsak dan, tudi po 2 krat.. Meni osebno se zdi še malo prehitro za te znake..Kaj menite ve? Ali pa se bo pojavila m.. user posted image upam da ne.. Jaz srčno upam da nama bo ratalo in boma zagledalauser posted image .. Pač najbolj čudno mi je zaradi menstruacije. Ali bi morala do ginekologa?? Prosim, za kakšen odgovor iz vaših izkušenj..

LP Teja

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: oj
16.10.2010 20:12:42   
lily32
Tejka25, počakaj še kakšen slab teden, potem pa naredi test. Ne vem, če bi imelo kak smisel hodit h G., ker baje bi nič posebnega, če M zamuja do 3 mesece. Torej so lahko zelo različni vrzoki, da je ni. Tako je pisal Pušenjak

(odgovor članu Tejka25)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Berete?
Lilita

Ste ta teden že brali kakšno knjigo?

Da (43%)

Ne (57%)


Število vseh glasov: 47

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!