|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dermatološki pregled
8.4.2008 11:39:39   
Yasmina
Hojla! Včeraj sem dobila napotnico od otrokove pediatrinje da ga peljem na pregled k dermatologu. Rekla je naj ga peljem v mestno bolnišnico ali nekaj takega, skratka, da to ni na Vrazovem trgu v pediatrični. Jaz že celo jutro iščem kaj naj in koga naj pokličem, pa nič ne najdem.user posted image Mi lahko prosim svetujete. Slišala sem tudi da je dermatološka ambulanta v Murglah. Kaj svetujete, kaj priporočate in kje zaboga je ta dermatološka ambulanta za otroke? 
Že vnaprej se vam zahvaljujem za odgovore in LP,
Yasminauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dermatološki pregled
8.4.2008 20:11:00   
tinatona
Dermatološka ambulanta za otroke (in Dermatološki otroški oddelek) sta na Ulici stare pravde 4 - Mestna otroška bolnica. To je pod gradom...


- OTROŠKA DERMATOL. AMBULANTA

user posted image ULICA STARE PRAVDE 4

user posted image N.C. (01) 522 96 70
LP Tina

p.s.:Včasih je bilo pa vse skupaj na Dermatološki kliniki.


(odgovor članu Yasmina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dermatološki pregled
9.4.2008 19:21:02   
Yasmina
Hvala za odgovor. user posted image

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?